Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

    Искам да попитам в 5.10 Хисаря ще го има ли и въобще заплануван ли е скоро?

    Коментар


    • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

      Първоначално публикуван от nextvasko Преглед на мнение
      Искам да попитам в 5.10 Хисаря ще го има ли и въобще заплануван ли е скоро?
      Да. С адреси, блокове и интересни места!

      Коментар


      • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

        привет колеги,искам да попитам и аз както останалите колеги-град провадия по-нататък ще има ли вазможност да гo има във картата,все пак е едно градче което близо до варна и има доста забележителни места във него
        Последно редактирано от spens_82; 15-12-09, 22:15.

        Коментар


        • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

          Първоначално публикуван от spens_82 Преглед на мнение
          привет колеги,искам да попитам и аз както останалите колеги-град провадия по-нататък ще има ли вазможност да гo има във картата,все пак е едно градче което близо до варна и има доста забележителни места във него
          Не е проблем, но няма да смогнем за 5.10

          Ще се постараем за 5.20(март-април) или в най лошият случай за 5.30 (юни-юли).

          Коментар


          • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

            A 5.10 до Нова година ще излезе ли.

            За гр.Перник предвижда ли се скоро номерата на улиците и блоковете да бъдат вкарани?

            Коментар


            • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

              Не, 5.10 ще излезе чак към края на януари месец.

              Ще има промени и в Перник. Номера на улици там има. Ще се опитаме и блоковете да ги съберем.

              Коментар


              • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                Въпрос към sabin, 5.10 ще може ли да се съедини АДХ през ГКПП Капитан Петко Войвода, за да може да се калкулира целия маршрут само с двете карти? За тези които пътуваме от югоизточна България ще ни бъде много по лесно с един цял маршрут. Там съвсем за малко се разминават пътищатана България и Гърция.

                Коментар


                • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                  И с последната турска карта от 2009.06 (с предната турска нямаше проблем) при ГКП Лесово също е прекъсната и те кара през Капитан Андреево.

                  Коментар


                  • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                    Ако направите поне тези два гранични пункта- много червени точки и от мен

                    Коментар


                    • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                      Добавям и Е80 ГКПП-Калотина там също се разминават пътищата.

                      Коментар


                      • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Не, 5.10 ще излезе чак към края на януари месец.

                        Ще има промени и в Перник. Номера на улици там има. Ще се опитаме и блоковете да ги съберем.

                        Какво стана с обещаната карта до края на Януари

                        Коментар


                        • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                          Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                          Какво стана с обещаната карта до края на Януари
                          Не е готова още.

                          Направихме много промени и сега я тестваме.

                          Планираме да я пуснем до края на другата седмица.

                          Коментар


                          • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                            Здравейте, имам въпрос към екипа. Новата версия 5.10 ще може ли да се инсталира на PC и да се чете от BaseCamp и MapSource. Там по-лесно се виждат неточности и пропуски. Така и ние ще сме полезни при разработването на картата.

                            Коментар


                            • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                              Въпрос до sabin.
                              Здравей!Интересува ме дали може да ми разрешиш проблема.Имам nuvi 200 но нещо се оплетох.Изтрих си картата на GPSса.Закупих нова но е на SD и е кодирана.Имали някакъв начин да я,кача на GPSса.Нещо качвам файлове но не се отварат(не работят).Дами дадеш някаква идея. скасп-andrey1979-1

                              Коментар


                              • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                                Първоначално публикуван от karidov Преглед на мнение
                                Здравейте, имам въпрос към екипа. Новата версия 5.10 ще може ли да се инсталира на PC и да се чете от BaseCamp и MapSource. Там по-лесно се виждат неточности и пропуски. Така и ние ще сме полезни при разработването на картата.
                                Работим по пускане на нов продукт, който ще бъде на диск и съответно ще включва MapSource. Лошата новина е че ще трябва да се плаща MapSource-a, дори и да си го имате. Затова по добре виж темата как да си вкараш gmapsupp.img фаил в мапсорс. Не е много сложно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X