Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Версия 4.60 e готова!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Версия 4.60 e готова!

    Първоначално публикуван от prometei Преглед на мнение
    Дали ще се намери "смелчага" който да отговори на този труден въпрос ?
    Ако не си блондинка - давай смело:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=33409

    Иначе... среща на въртележката в 8 вечерта ...

    Коментар


    • #47
      До: Версия 4.60 e готова!

      4.60 картата е много точна поздравления ,но се появи следния проблем който в предната версия беше оправен като задам адрес Солун Гърция от Кюстендил при Благоевград прави странна чупка на пътя пращате до границата при Македония връща се пак на същото място при Благоевград и после продължава към Гърция на какво се дължи в предната версия директно си върви до границата с Гърция.

      Коментар


      • #48
        До: Версия 4.60 e готова!

        Първоначално публикуван от borgo Преглед на мнение
        4.60 картата е много точна поздравления ,но се появи следния проблем който в предната версия беше оправен като задам адрес Солун Гърция от Кюстендил при Благоевград прави странна чупка на пътя пращате до границата при Македония връща се пак на същото място при Благоевград и после продължава към Гърция на какво се дължи в предната версия директно си върви до границата с Гърция.
        Коя гръцка карта ползвате?

        4.60 е тествана с Auto Drive Hellas и работеше прехода към гърция.

        Коментар


        • #49
          До: Версия 4.60 e готова!

          Първоначално публикуван от gvvalchev Преглед на мнение
          Какво е това чудо " Стълб 88",на пътя между Лъки и Джурково?
          Е ти не си ли чувал за това място, то е много известно?

          Коментар


          • #50
            До: Версия 4.60 e готова!

            Кво приказваш?За първи път го чувам?

            Коментар


            • #51
              До: Версия 4.60 e готова!

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              Коя гръцка карта ползвате?

              4.60 е тествана с Auto Drive Hellas и работеше прехода към гърция.
              Euro GR Така пише на инфо карта ето какво става http://store.picbg.net/pubpic/FF/E2/...93413fffe2.jpg
              Последно редактирано от borgo; 23-07-08, 14:48.

              Коментар


              • #52
                До: Версия 4.60 e готова!

                Първоначално публикуван от borgo Преглед на мнение
                Euro GR Така пише на инфо карта ето какво става http://store.picbg.net/pubpic/FF/E2/...93413fffe2.jpg
                Можеш ли да приближиш много на границата от където минава и да направиш една точка на пътя който продължава от гръцка страна след като свърши моята карта и да ми дадеш координатите на точката за да го оправя за следващата версия?

                Коментар


                • #53
                  До: Версия 4.60 e готова!

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Можеш ли да приближиш много на границата от където минава и да направиш една точка на пътя който продължава от гръцка страна след като свърши моята карта и да ми дадеш координатите на точката за да го оправя за следващата версия?
                  Дано е това което трябва http://picbg.net/u/1318/741/177404.jpg
                  http://picbg.net/u/1318/741/177403.jpg
                  http://picbg.net/u/1318/741/177402.jpg

                  Коментар


                  • #54
                    До: Версия 4.60 e готова!

                    Колеги,

                    Имам от скоро 4.60 и немога да се оправя с това търсене на блокове.
                    GPSа ми е Garmin StreePilot C320.
                    Та отивам на Where to GO, след това Spell Name пиша там например BL 100 Trakia ама никой??
                    Иначе хижи и други неща излизат а блокове не.
                    Самите блокове се виждат когато карам из квартала, само с търсенето не мога да се оправя!
                    Някой има ли идея къде греша ?

                    Коментар


                    • #55
                      До: Версия 4.60 e готова!

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Е ти не си ли чувал за това място, то е много известно?
                      Аз също съм сред не-чулите. Моля някой да светне ламбата. Като попитах Чичко Гугъл, ето какво ми отговор.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Версия 4.60 e готова!

                        Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                        Аз също съм сред не-чулите. Моля някой да светне ламбата. Като попитах Чичко Гугъл, ето какво ми отговор.
                        Ами ето че вече е известно това място, след като го сложихме в картата. Сега се очаква да започне изкупуване не местата около него, после застрояване и т.н.т.

                        Точката е въведена в картата защото един клиент я е дал, заедно с много други точки и един пич от OFRM_Team, който е цъкал точките през нощта в полусънно състояние хич не се е замислил какво е това в същност и така се е появила в картата

                        Коментар


                        • #57
                          До: Версия 4.60 e готова!

                          Първоначално публикуван от SatMan Преглед на мнение
                          Колеги,

                          Имам от скоро 4.60 и немога да се оправя с това търсене на блокове.
                          GPSа ми е Garmin StreePilot C320.
                          Та отивам на Where to GO, след това Spell Name пиша там например BL 100 Trakia ама никой??
                          Иначе хижи и други неща излизат а блокове не.
                          Самите блокове се виждат когато карам из квартала, само с търсенето не мога да се оправя!
                          Някой има ли идея къде греша ?
                          Проблема е свързан с грешка във софтуера на GPS-са. Ако не сте с последна версия на фърмуера си го обновете, би трябвало да се оправи.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Версия 4.60 e готова!

                            Тази седмица закупих Colorado 300 с и актуализирах картата до версия 4.60 (OFRM Geotrade TOPO v4.60 CYR ).
                            След няколко дневно търсене във форума, така и не успях да намеря инструкция за зареждане на картата в MapSource (version 6.14.1.0).

                            Някой може ли да удари едно рамо?
                            Последно редактирано от bmladenov; 27-07-08, 07:54.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Версия 4.60 e готова!

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=33409
                              Само с мързел не става, трябва и акъл...

                              Коментар


                              • #60
                                До: Версия 4.60 e готова!

                                Първоначално публикуван от bmladenov Преглед на мнение
                                Тази седмица закупих Colorado 300 с и актуализирах картата до версия 4.60 (OFRM Geotrade TOPO v4.60 CYR ).
                                След няколко дневно търсене във форума, така и не успях да намеря инструкция за зареждане на картата в MapSource (version 6.14.1.0).

                                Някой може ли да удари едно рамо?
                                Ако беше драснал едно мейлче на мейла за поддръжка, щеше да си спестиш няколкото дена търсене.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X