Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте, от скоро използвам приложението и съм много доволен, че го има. За сега не мога да кажа нищо за функциалността, единствено мога да попитам дали се планира “настройка“ за по-новите iPhone-и, тъй като не работи в унисон с Notch-а и това създава трудности с натискането на бутоните в горния ъгъл (минават зад предвидените места за час и батерията)

    Благодаря отново за труда и приложението с удоволствие ще му позволя да ме изведе от асфалта.

    Коментар


    • Здравейте,

      Моля СПЕШНО да дадете линк за старата карта. Имах неблагоразумието по средата на трип да сваля 2020Q1 и тя както всеки ъпдейт първоначално не работи. За пример давам какъв "маршрут" ми прави когато дам от Мездра до Ябланица за 4х4 лесен офроуд...

      Преди ъпдейта с минимални отклонения стигнах от София до Оряхово, а сега това.

      Моля да ми кажете как да си върна старата карта! И наистина ми е спешно.

      Коментар


      • sabin
        sabin коментира
        Редактиране на коментар
        Съжалявам за късния отговор. За спешни случай най-добре ни звънете по телефона.
        Обновяване на картата с лош интернет не е препоръчително.
        Изтрийте аппа и инсталирайте на ново картата всичко. Картата си работи нормално и не мога да пресъздам проблема ви.
        Последно редактирано от sabin; 16-05-20, 12:45.

    • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FE30243C-6DB9-46D8-8EBE-1005A514D9D7.png
Прегледи:917
Размер:296.8 КБ
ID:6603262

      Коментар


      • Поредна САМО редакция - ако е необходимо да се изтрие!

        На практика към днешна дата, това с импорта на геореферирана картина не ми се получи.

        НО пък, съм доста приятно изненадан за практическата възможност за импорт на GPX файл с потребителски БД.

        Чудесна опция!

        По-долу и първоначалната ми публикация ще отнеса като допълнителна възможност към цитираният външен източник.


        Намирате ли за уместно продукта да е съвмевстим например с:

        Това приложение.

        Визирам ограничените възможности от към потребителски ПОИ.
        И възможността за импортиране на координати от геореферирана снимка.

        Все пак, ползването на подобни навигационни средства често е свързано с потребителски архив и/или проектиране на точка от маршрут.

        Ще си позволя и онагледяване за експортна съвместимост към момента.


        POI exchange options TO


        По мое скромно мнение това е доста по-лесно и достъпно от "отваряне" на WILDMAPS и спецификата на ползувателски БД, манипулации + редакции ++.
        Последно редактирано от Tsvetkov43; 17-05-20, 15:43. Причина: Ревизия след практикум...
        Tse-KO DVD_to aka FREON_a :cool:

        Коментар


        • Привет, скоро купих картата. Най доброто за БГ !!! определено си заслужава. По подробна е от mapy.cz. Но има и доста "изчезнали" пътища по гората и доста които ги няма. Искам да питак как може да премахвам поне за мен тези които знам със сигурност че ги няма ? като дам редакция на път - сменям параметрите но не се променя нищо....
          Последно редактирано от valiotonev; 24-05-20, 20:21. Причина: некоректен коментар
          Opel Frontera 25TDS(VM41B) 1997

          Коментар


          • Първоначално публикуван от valiotonev Преглед на мнение
            Привет, скоро купих картата. Най доброто за БГ !!! определено си заслужава. По подробна е от mapy.cz. Но има и доста "изчезнали" пътища по гората и доста които ги няма. Искам да питак как може да премахвам поне за мен тези които знам със сигурност че ги няма ? като дам редакция на път - сменям параметрите но не се променя нищо....
            Здравейте,

            Благодаря за добрите думи!

            Изпращате ни координати на пътя с информация дали е грешно категоризиран или съвсем изчезнал и ние го променяме/махаме. Няма как сам да редактирате картата.

            Коментар


            • Интересно, тази година си платих абонамента(пакет 50 лв) и на следващият ден спрях автоматичното плащане на абонамента(за да преценя трябва ли ми за напред или не) . Днес пускам картата и искам да я ъпдейтна и ми казва, че нямам платен пакет. Защо се получава това, би трябвало до март 2021 да мога да си ползвам платената в март 2020 карта?
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                Интересно, тази година си платих абонамента(пакет 50 лв) и на следващият ден спрях автоматичното плащане на абонамента(за да преценя трябва ли ми за напред или не) . Днес пускам картата и искам да я ъпдейтна и ми казва, че нямам платен пакет. Защо се получава това, би трябвало до март 2021 да мога да си ползвам платената в март 2020 карта?
                Определено не трябва да е така!

                иОС или андроид? Ако е иОС, отиди в добавки и избери "възстанови" бутона горе в дясно.

                Коментар


                • Juiced
                  Juiced коментира
                  Редактиране на коментар
                  Андроид....

                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  Дайте номер на поръчката за да мога да проследя какво става? Номера изглежда така: GPA.3364-8234-3659-91822

                  Принципно софтуера пита гугъл дали има право на лиценз или не. Когато е спрян абонамента отговора от гугъл е ДА, освен ако не сте си взели обратно парите, тогава спира правото за получаване на новите версии.
                  Дайте и скриншот на телефона да видим какво точно казва и кога го казва?

              • Аз да се похваля...
                При мен, независимо дали се ъпдейтва картата или самото приложение, няма промяна :-)
                Винаги си крашва по един и същи начин.
                Което си е все пак добре - no news is good news.
                Но нищо де, аз вярвам че рано или късно, един ден ще мога да ползвам приложението.
                Засега само плащам, но не спирам да вярвам.
                Забележете - не се надявам, а вярвам.
                 

                Коментар


                • Ето телефона, ако ще е от някаква полза за решаване на проблема:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200808_220113.jpg Прегледи:0 Размер:110.9 КБ ID:6633083Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200808_220133.jpg Прегледи:0 Размер:131.7 КБ ID:6633084

                  И понеже сигурно ще се намери някой да попита:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200808_221408.jpg Прегледи:0 Размер:94.0 КБ ID:6633087
                  Последно редактирано от denislav; 08-08-20, 21:16.

                  Коментар


                  • Благодаря за информацията и търпението, ще се реванширам с удължаване на абонамента за наша сметка. Мисля, че го бях сложил за поправка това, ще проверя какво става.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                      Ето телефона, ако ще е от някаква полза за решаване на проблема:
                      Денислав, имате ли друг апарат с който да пробвате дали прави проблема със същите настройки? Опитвам се да го възпроизведа на моя, но не гърми. Севера нагоре и 2д карта само е променено след инсталация или?

                      Може ли да пробвате от нова инсталация и да ми дадете всички настройки които избирате за да доведат до гърмене?

                      Също пуснете и репорт към гугъл за да видим повече информация за проблема.

                      На няколко телефона павим маршрут с 2д акрта и севера нагоре и не гърми.

                      Коментар


                      • sabin
                        sabin коментира
                        Редактиране на коментар
                        Още един въпрос? Само на този маршрут ли гърми или и на други?

                    • Здравейте,
                      Може ли на WildMaps да се слагат други карти на гармин освен OFRM ?



                      Коментар


                      • sabin
                        sabin коментира
                        Редактиране на коментар
                        Не засега.

                    • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

                      Денислав, имате ли друг апарат с който да пробвате дали прави проблема със същите настройки? Опитвам се да го възпроизведа на моя, но не гърми. Севера нагоре и 2д карта само е променено след инсталация или?

                      Може ли да пробвате от нова инсталация и да ми дадете всички настройки които избирате за да доведат до гърмене?

                      Също пуснете и репорт към гугъл за да видим повече информация за проблема.

                      На няколко телефона павим маршрут с 2д акрта и севера нагоре и не гърми.
                      Оправи се!

                      Не знам защо и как, но се оправи.

                      Свалих го на стария си телефон.

                      Първото пускане завърши с крашване.

                      Деинсталирах и инсталирах отново.

                      Този път тръгна и до момента не прави проблем.

                      Сетне деинсталирах и инсталирах на текущия си телефон.

                      Тръгна и не прави проблем.

                      Защо? - нямам представа. Деинсталирал съм го и съм го инсталирал отново поне няколко десетки пъти...

                      Само една препоръка или въпрос, както искате го наречете.

                      Не е ли възможно да се даде най-висок приоритет на настройките, които потребителя задава в сетингите и това да е непоклатимо, до следващо нареждане.

                      Имам предвид осеверяването на картата с което сигурно съм ви дошъл до гуша :-), но пак си се върти сама както си поиска.

                      А днес, докато си играех открих, че и ауто зума по време на рутиране си мърда нагоре надолу по негово усмотрение, въпреки че в настройките изрично съм махнал чавката, за да няма ауто зум.

                      Малко свръхюзърфрендли ми се струва че сте го направили, което понякога не е в плюс.

                      Не ме разбирайте погрешно, аз далеч не съм против всички тези разнообразни функционалности и улеснения, но много бих искал аз сам да решавам кои от тях да ползвам и кои не.


                      Коментар


                      • Здряавей Денислав,

                        Отстраниха се няколко бъга по дърпането на данните, вероятно от това се е оправило. Пуснахме нова версия в четвъртък миналата седмица, която отстранява и бавното пускане, когато няма интернет. Надявам се програмистите да намерят време и да оправят и гореспоменатите бъгове, знам че мина много време, съжалявам.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X