Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

    Няма повтаряемост, което ме смущава. В къщи, при изключена всякаква мрежа, си работи чудесно. В някое дере, докато чакам глиганите и едвам пробива 3g, отказва стартиране. Екранът остава известно време тъмен и се налага да прекъсна зареждането.
    LZ1AIV

    Коментар


    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

      Програмистите казаха, че ще го оптимизират. Докато се случи това може да изключвате данните, когато няма добра връзка като "кръпка" на проблема. Съжалявам, но няма какво друго на предложа за момента.

      Коментар


      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

        Това е решение, което ще свърши работа. Благодаря!
        LZ1AIV

        Коментар


        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

          Защо ми изчезнаха изолинийте?
          LZ1AIV

          Коментар


          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

            Нямам представа. Ако разберете как се е случило ще ми е интересно да разбера. Може да си ги активирате от зъбно колело>Добавки и най-долу са изо линиите.

            Коментар


            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

              Иска ми 14.99лв. Вярно, че са много и то нагъсто...
              LZ1AIV

              Коментар


              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                Появиха се, когато активирах пробния период. До 31.12.2018.
                BTW, пътят между Дорково и стената на яз. Батак е асфалтиран и част от третокласната пътна мрежа.
                LZ1AIV

                Коментар


                • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                  Появиха се, когато активирах пробния период. До 31.12.2018.
                  BTW, пътят между Дорково и стената на яз. Батак е асфалтиран и част от третокласната пътна мрежа.
                  Не се досетих, че може и да нямате закупен абонамент. Благодаря за корекцията ще го коригирам!

                  Коментар


                  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                    Честита Ви Нова Година!
                    Коригирах липсата на абонамент. Поднових го. Сдобих се по разни причини (виж темата за 2DIN) с Asottu CWD7060. Осемядрен процесор, 2Gb RAM, 32GB ROM, Андроид 8.1, GoogleMaps, Igo, BT, WiFi, както с hotspot, така и с донгъл. Не желае да ми инсталира WildMaps. Имам подновен абонамент (оня ден) и ми излезе надпис: "Не можете да инсталирате това приложение" Признавам, че казах "Ай сикт*р", но нямах лоши чувства към създателите на WildMaps. Защото съм убеден, че те ще сторят необходимото, та дори и да не мога да си кача картата, да ми обяснат защо не мога...
                    LZ1AIV

                    Коментар


                    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                      Здравейте. Вчера си купих пълен пакет на приложението. Върви без проблем но не излизат имена и номера на улиците. Ъпдейтнато е до последната версия която я имаше в app store-а. Къде може да е проблема? С Iphone 7 съм.


                      Nissan Terrano 2.7 TDi
                      ----------------------------
                      Нещо което работи - не се пипа!

                      Коментар


                      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                        Здравейте. Вчера си купих пълен пакет на приложението. Върви без проблем но не излизат имена и номера на улиците. Ъпдейтнато е до последната версия която я имаше в app store-а. Къде може да е проблема? С Iphone 7 съм.
                        Здравейте. За всеки случай, опитайте да деинсталирате приложението WildMaps, след което го инсталирайте наново, възстановете закупените добавки и вижте дали това ще реши проблема с имената и номерата на улиците.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                          До OFRM-Team

                          Ще се радвам ако получа отговор на пост 537.
                          Предварително благодаря.
                          LZ1AIV

                          Коментар


                          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                            До OFRM-Team

                            Ще се радвам ако получа отговор на пост 537.
                            Предварително благодаря.
                            Честита нова година и на Вас!

                            Вашето запитване е препратено до отдела по разработка и щом получим конкретна информация по него ще Ви отговорим. Благодарим предварително за Вашето търпение и молим да ни извините за причиненото неудобство!
                            OFRM Team
                            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                            Коментар


                            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                              Честита Ви Нова Година!
                              Коригирах липсата на абонамент. Поднових го. Сдобих се по разни причини (виж темата за 2DIN) с Asottu CWD7060. Осемядрен процесор, 2Gb RAM, 32GB ROM, Андроид 8.1, GoogleMaps, Igo, BT, WiFi, както с hotspot, така и с донгъл. Не желае да ми инсталира WildMaps. Имам подновен абонамент (оня ден) и ми излезе надпис: "Не можете да инсталирате това приложение" Признавам, че казах "Ай сикт*р", но нямах лоши чувства към създателите на WildMaps. Защото съм убеден, че те ще сторят необходимото, та дори и да не мога да си кача картата, да ми обяснат защо не мога...
                              Честита Нова Година! Много здраве, щастие и късмет през 2019!!

                              Кога точно излиза този надпис? Дърпате го и при опит за инсталация след свалянето или още в магазина не дава да се дърпа?

                              Коментар


                              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                                Изтрих приложението, инсталирах наново. Свали ми всичко както вчера ни като тръгна да търся мога само име на град или кварташ да намеря. Почна ли да пиша име на улица не излиза нищо.


                                Nissan Terrano 2.7 TDi
                                ----------------------------
                                Нещо което работи - не се пипа!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X