Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

    Е не се стърпях и пробвах веднага. Оправихте ми деня
    При мен сега всичко работи с бета версията. Изчислява, навигира и изпраща маршрути (и през Smartphone Link дори) без никакви проблеми. Даже като цяло имам чувството, че самия app работи много по-бързо и render-ва картата много по-бързо.

    Коментар


    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

      Супер, това е добра новина. Не знам дали видяхте, но от зъбното колело вече има и легенда, нещо което трябваше да направим мнооого отдавна...

      Коментар


      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

        Инсталирах бетата. ВСИЧКО от самото начало работи без проблем! Оправили сте се с гласовите напътствия, което при мен беше проблема в предишната версия! Поздравления!
        Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
        Kia K5 LPG 2012 г.
        LZ1DED

        Коментар


        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

          Излезе и официалния ъпдейт. Инсталирайте го само на WiFi, защото новата версия не е съвместима със старата карта и ще иска да се дърпа картата наново.

          Коментар


          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

            Всяко чудо за 3 дни...
            Крашва ми веднага щом опитам да изпратя маршрут.

            Същото е и на бетата.

            Не съм ъпдейтвал операционната, нито съм ъпдейтвал/инсталирал други приложения...

            Коментар


            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от MaverickX Преглед на мнение
              Всяко чудо за 3 дни...
              Крашва ми веднага щом опитам да изпратя маршрут.

              Същото е и на бетата.

              Не съм ъпдейтвал операционната, нито съм ъпдейтвал/инсталирал други приложения...
              Ъпдейтвай се с версията която ще бъде публикувана до няколко минути/часа, 1.37

              Проблемът е в по-новите версии на Андроид с модела на използване на споделени файлове (т.е. използването на файл от едно приложение, т.е. WildMaps в друго - примерно email приложение).

              Коментар


              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                Този бъг трябва да е оправен вече - можете ли да си свалите новата версия (тя е от днес) и би трябвало да няма проблеми.
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                  Аз пък си ъпдейтнах операционната система (винаги я ъпдейтвам) и програмата работи безупречно включително функцията за изпращане на маршрут! Както и бетата!
                  Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                  Kia K5 LPG 2012 г.
                  LZ1DED

                  Коментар


                  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                    В Андроид 9 са променили нещо, затова не работеше. Щом разбрахме за проблема, програмистите на Скайкод го поправиха. Актуалната версия няма известни проблеми за момента.

                    Коментар


                    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                      Нека споделя и аз. Аз и с последната бета 1,34 нямах проблеми. Докато с 1,30 ме изхвъряше при натискане на бутона "Навигирай" в 4 от 5 пъти. С тази последна актуализация 1,37 всичко отново си работи. Чиста инсталация-изтривам данни, дейнсталирам, инсталирам и свяалям на ново картите. Телефон Ксиаоми Ми А2 aндроид 9.

                      Коментар


                      • Моля СПЕШНО да ми кажете как да се върна към старата карта Направих грешката да избързам с ъпдейта и картата не работи, а ми трябва за неделя. Как да върна предната версия на картата? Благодаря предварително!

                        Коментар


                        • Изолиниите излизат като пътища. Офроуд пътищата (освен естремните) изобщо не излизат)Още едни изолинии в зелено... ?!

                          SOS 😣 !!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • Обновен ли си е апп-а до последна версия?

                            Изтрии всичко и инсталирай наново. Нещо при инсталацията се е скапало, нямам друго обяснение.

                            Някой друг има ли същия проблем? Аз инсталирах на iOS и всичко изглежда нормално.

                            Коментар


                            • Пробвах и на Андроид и там всичко изглежда наред. Няма как да пробвам обаче ъпгреид от старата карта на новата, защото нямам инсталация на старата на нито едно устройство.

                              Някой друг има ли същия проблем?

                              Коментар


                              • Току що ъпдейтнах и всичко изглежда наред.
                                Hyundai Galloper 3.0 V6

                                0885 44 60 16

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X