Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Важно е да има памет на самото устройство. СД-картата не я ползваме засега.
    Поздравления за постигнатия успех. Опитайте да осигурите поддръжка на софтуера на SD карта.
    Има сериозен проблем на много Samsung-Android точно с наличното дисково пространство.
    Моят пример е със Samsung Galaxy J5. Страхотен телефон, сложил съм му 128 ГБ външна карта, която не мога да напълня, но на вътрешната памет 8ГБ имам между 500 и 700МБ свободно място и постоянно съм в някакви драми.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #92
      От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Приложението е инсталирано правилно и използва 445 МБ , това ми показва на телефона . Ако деинсталирам приложението и отново го инсталирам , проблем ли ще е със картата ?
      Не мисля. Махам и слагам постояннот. Докато не анулирам плащанията си седи регистрирано и дърпа картите. Понякога не на куп обаче а иска рестарт.

      Между другото мога да връщам пари. Ако решите само кажете.

      Коментар


      • #93
        От: Карта OFRM за Android и iOS

        На първо четене не видях опция за използване на външен ГПС приемник - пробвах с Garmin GLO.
        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
        Walter Rohrl
        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

        Коментар


        • #94
          От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
          На първо четене не видях опция за използване на външен ГПС приемник - пробвах с Garmin GLO.
          Това е опция на операционната система. С iOS е тествано и работи. Не би трябвало да има проблем и с андроид.

          Коментар


          • #95
            От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            ... защо да правим нещо което има 10 алтернативи? Да ме 11-ти? ...
            Вие алтернативите така или иначе ги имате, що се отнася до навигацията по асфалта. И с офлайн навигация, и с глас на български, че и напълно безплатни.
            Екстрите като да касаят повече карането по черно, а точно в този сегмент потенциалната клиентела е доста по-малка от средностатистическия потребител.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #96
              От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              ... Не би трябвало да има проблем и с андроид.
              Проблеми не. Трябва да се инсталира допълнително приложение, самият Андроид не разбира от външен GPS.

              Коментар


              • #97
                От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Не мисля. Махам и слагам постояннот. Докато не анулирам плащанията си седи регистрирано и дърпа картите. Понякога не на куп обаче а иска рестарт.

                Между другото мога да връщам пари. Ако решите само кажете.
                Ще го боря , няма да се давам на един телефон ... пари мисля че няма да се наложи да връщаш . Имам още един Андроид , като сваля приложението на него , картата сам ли ще си я дръпне през през акаунта ми в Гугъл ?
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #98
                  От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Ще го боря , няма да се давам на един телефон ... пари мисля че няма да се наложи да връщаш . Имам още един Андроид , като сваля приложението на него , картата сам ли ще си я дръпне през през акаунта ми в Гугъл ?
                  да, трябва да почне да си я тегли сам след първоначалното пускане.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Стана най накрая да поясня за всички - когато теглите приложението и файловете , задължително е да имате хубава Wi-Fi връзка , през мобилни данни винаги съществува възможността да се оплеска нещо . Деинсталирах приложението , излезе ми съобщение че имам активен абонамент и му дадох инсталиране , изтетли приложението , файловете и всички добавки включени в пакета . При отварянето през телефона отново ми даде съобщението със новата версия , дадох му Не и всичко тръгна . Разцъках го , много е добро ще го тествам скоро по черно . Сега ще го инсталирам и на другият телефон със Андроид да видя как работи и там .
                    Събине , знам че не е за тази тема , но ако искаш тракове от Старозагорско има доста тракове от състезанието , мога да ти ги пусна на мейла
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Стана най накрая да поясня за всички - когато теглите приложението и файловете , задължително е да имате хубава Wi-Fi връзка , през мобилни данни винаги съществува възможността да се оплеска нещо . Деинсталирах приложението , излезе ми съобщение че имам активен абонамент и му дадох инсталиране , изтетли приложението , файловете и всички добавки включени в пакета . При отварянето през телефона отново ми даде съобщението със новата версия , дадох му Не и всичко тръгна . Разцъках го , много е добро ще го тествам скоро по черно . Сега ще го инсталирам и на другият телефон със Андроид да видя как работи и там .
                      Събине , знам че не е за тази тема , но ако искаш тракове от Старозагорско има доста тракове от състезанието , мога да ти ги пусна на мейла
                      Разбира се че ги искам! Те си пусна е-мейла на лично да не ме нападнат спамърите.

                      Благодаря за търпението и откритията по проблема! Ще тествам и ще дам проблема на програмистите да го оправят.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Приложението работи отлично , днес му направих малко тестове по черно като сверявах със Гармина пътищата . Браво , много добра работа на целият екип ! Отдавна исках такова нещо , защото понякога ми се случва да съм в гората и да си търся път , а Гармина да не е с мен ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Не знам дали някой е забелязал, но WildMaps за Андроид вече не иска толкова много разрешения. Останаха само позиция и Photos, media and files.
                          Последно редактирано от sabin; 20-09-17, 16:05.

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Адмирации и от мен! На Андроид го подкарах и много добро. Аз като мотоциклетист( и шосеен и кален) имах нужда от това. Дерзаем за още ...

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Не знам дали някой е забелязал, но WildMaps за Андроид вече не иска толкова много разрешения. Останаха само позиция и Photos, media and files.
                              В момента се вижда това:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wm.png
Прегледи:1
Размер:21.5 КБ
ID:5767175

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Ам ти това го гледаш в гугъла. Ето при мен на телефона какво показва:



                                Send from my Xperia XZ using Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X