Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Може да има бъг, ще тествам днес като изляза. Това което трябва да се получи е да начертае маршрут от моментната ви позиция до снимката. За да го направи обаче трябва да има моментна позиция. Ако сте изключил разширените функции на GPS-а, за да не ви следи Гугъл трябва да сте навън и горе дясно на екрана на WildMaps да не е задраскано, че няма ГПС сигнал. Има скрито меню като се цъкне на иконата за ГПС сигнал с разни опции и информация за сигнала.
    Не става.

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      И още нещо. Пост №4 е много актуален и точен. Не е лошо да се поработи върху предложенията му.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
        Не става.
        При мен работи.

        Можеш ли да ми изпратиш снимката на sabin маймyнka karta tочка bg?

        С кой апп се отварят снимките?

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
          И още нещо. Пост №4 е много актуален и точен. Не е лошо да се поработи върху предложенията му.
          Да, планирани са всичките подобрения от предложенията на Спарки!

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Мислили ли сте , за опция за подаване на данни от приложението.
            Например карам по някакъв път и виждам хубава гледка, бам отбелязвам и то пристига при вас.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              При мен се оправи всичко и програмата работи добре за сега. Явно както каза Събин картата е била нещо изгърмяла. Ще платя пълния пакет за да я изпробвам максимално.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Мислили ли сте , за опция за подаване на данни от приложението.
                Например карам по някакъв път и виждам хубава гледка, бам отбелязвам и то пристига при вас.
                Вкарали сме някакви такива опции. Ще пиша като са готови за ползване.

                Коментар


                • От: Карта OFRM за Android и iOS

                  Маршрута по снимка не можах да го подкарам нещо. Записва трак и го визуализира обаче последния трак го записа с нулева дължина и сам си прекрати записа.
                  Последно редактирано от bilbo27; 23-09-17, 22:10.
                  Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    И азимам проблеми с ТПИ запаметявам кладенеца на плаж Крапец виждам координатите докато запаметявам след това като натисна редакция ми излиза с координати 0.0000 По късно ще изпратя снимка от кладенеца и плажа Езерец в момента записвам трак (следа) до там но ще е с прекъсване.
                    Това ми е първата програма купена от гоогле (няма какво да ви хваля повече)

                    Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      1. За мен е от голямо значение да има пешеходен режим за туризъм из планините.
                      Ако има и графика за денивелациите на маршрута би било чудесно.
                      Ако излизат и туристическите маркировки по цвят ще е убиец
                      2. Предполагам че след като е платено рекламни банери няма да има.
                      3. За градската навигация е добре да има всички хотели с рейтинг от букинга.
                      За т. 1-2 - това в цяла Европа се плаща отделно... 2-ти.
                      т. 2 и 3 се изключват взаимно... (според мен)
                      Последно редактирано от ivied; 24-09-17, 21:41.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Здравейте, при мен след закупуване на пълния пакет програмата работи добре, но след задаване на маршрут гърми и спира да работи. Това го прави всеки път - дори и след рестарт на приложението. Странно ...!

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                          За т. 1-2 - това в цяла Европа се плаща отделно... 2-ти.
                          т. 2 и 3 се изключват взаимно... (според мен)
                          Не се изключва - ето как се вижда в мапса:
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Имам същият проблем като на колегата от пост 159. Другото неприятно нещо е, че когато се опитам да изтрия ТПИ ме изхвърля от програмата и ми дава съобщение , че е спряла да работи. След рестартиране установявам, че точката, която съм искал да изтрия си стои, но след многократно повторение на изтриването и изхвърляне от програмата в един момент ми изчезват от списъка толкова на брой други точки, колкото изтривания съм направил.Доста неприятно. Вече три пъти си въвеждам точките, но не мога да изтрия това което искам.
                            Последно редактирано от sabin; 27-09-17, 09:00. Причина: грешен бутон

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Май се оправих как става ако вкарам точката чрез почукване и го вкарам като нова точка от там да го извадя от запаметените ТПИ и го редактирам мога да го направя. За съжаление по някаква причина са ми били забранени координатите на снимките /а винаги си ми бяха пуснати/ и пуснах кладенеца в Крапец по спомени Пуснах и следи за Крапец плаж Езерец и плаж Езерец с. Езерец но имате няколко водни басейна на картата, които никога не съм ги виждал, как може да се предложат редакции. Единият "воден басейн" е точно боровата горичка където е "Бивак" Езерец
                              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                              Калоян Кирилов
                              LZ2ZGT

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Поздрави за успешния старт на този продукт!
                                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X