Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Прощавайте за двойния пост, ама много добре рендва на Леново Йога. Харесва ми на 5 звездички. Едни 50 лева са ваши, само че досега не съм вкарвал кредитна карта в Гугъл, и нямам намерение! Мислете някакъв друг вариант на плащане, щото много хора се дистанцират от вездесъщия Гугъл. Дори минават на XDA версия на Андроид. Вре си мръсната зурла навсякъде, където може, и затова не си вкарваме данни от реалния свят.

    Ами няма сделка! Оставаме си на хакнатия вариант! 50 лева щяха да ми спестят 2 дни ровене и току се зарадвах, ама като не може - нека да не може! Имам и дебитна, и кредитна, и виртуална карта. ОК съм да ви ги изпратя по някаква ваша сметка, директно.

    По-скоро беше към Ясен. Имам идея как се взема по европрограма.

    Огромен респект към труда ви!
    Благодаря, но "Огромен респакт към труда ви" и "Оставаме си на хакнатия вариант!" не вървят заедно някак си. Ако някога спра да правя картата за Гармин, то ще е именно заради хора като вас!

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Може да прозвучи малко странно, но инструкция за работа има ли? Как се запомнят ТПИ? Как се навигира по снимка? И т.н. Има ли някъде "help"? Сега може би утвърдените участници във форума ще ме критикуват за въпросите ми, но все пак държа на тях. Иначе, поздравления за екипа, направил този продукт! Отдавна се очакваше и е добре дошъл! Браво!
      Последно редактирано от velizar6507; 21-09-17, 19:49.

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Благодаря, но "Огромен респакт към труда ви" и "Оставаме си на хакнатия вариант!" не вървят заедно някак си. Ако някога спра да правя картата за Гармин, то ще е именно заради хора като вас!
        Аааа да си ги нямаме такива.
        След 3 години за сефте виждам смислен продукт и със кеф си го взех. Та сега ще го спираме НЯКОГА ....



        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          При мен си тръгна от раз. И минах без кредитна карта. Просто теленор ми начукаха един педесетак към сметката. Надявам се тези дни да остане време да го тествам по черно. Доволен

          Изпратено от моят SM-A320FL с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
            Може да прозвучи малко странно, но инструкция за работа има ли? Как се запомнят ТПИ? Как се навигира по снимка? И т.н. Има ли някъде "help"? Сега може би утвърдените участници във форума ще ме критикуват за въпросите ми, но все пак държа на тях. Иначе, поздравления за екипа, направил този продукт! Отдавна се очакваше и е добре дошъл! Браво!
            Правим го в момента.
            От по важни неща все не оставя време.

            Няма проблем с въпроси, затова е темата.

            ТПИ могат да зе запомнят по няколко начина.
            1. цъкаш върху позицията и излиза меню.
            2. търсиш нещо и като го намериш го пипаш да отиде горе и натискаш иконата звезда с + знак и се добавя.
            3. зъбно колело>ТПИ и от там натискаш [Добави]

            Навигира се до снимка от зъбното колело>снимки и избираш снимката.

            Питай смело, ще е полезно за всички.

            Коментар


            • От: Карта OFRM за Android и iOS

              Здравейте, и аз от няколко дена се боря с инсталирането на новото приложение. Телефона ми е Lenovo VIBE P1, версия на андроид 6.0.1 с достатъчно свободна памет. До сега не съм имал ядове с инсталирането на нови приложения. Какво ли не пробвах, рестартиране, чистачка All in One за премахване на стара и ненужна информация. Уви не тръгва. Инсталира се, сваля си новата версия, сваля си всичко което му е необходимо, след което започва да разархивира и като свърши кава че не може да стартира приложението. Ако някой е срешал подобен проблем и след това е намерил решение, моля да сподели.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Нашия списък с забележки е доста голям и си го действаме, но информацията от вас ще помогне да приоритизираме по-добре работата.

                Така, че казвайте какво е важно за вас да го оправим по скоро.

                Коментар


                • Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Нашия списък с забележки е доста голям и си го действаме, но информацията от вас ще помогне да приоритизираме по-добре работата.

                  Така, че казвайте какво е важно за вас да го оправим по скоро.
                  Не съм прочел цялата тема до тук.
                  За мен е от голямо значение да има пешеходен режим за туризъм из планините.
                  Ако има и графика за денивелациите на маршрута би било чудесно.
                  Ако излизат и туристическите маркировки по цвят ще е убиец

                  Предполагам че след като е платено рекламни банери няма да има.

                  До сега ползвам Мапс.ми безплатен но навигацията там имам чувството че е нарочно сгрешена - например вчера се опита да ме прекара през Върбишкия проход а не през Ришкия - всеки знае че отдавна е затворен

                  П.п.
                  За градската навигация е добре да има всички хотели с рейтинг от букинга.
                  Последно редактирано от rosen_offroad; 22-09-17, 07:26.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • От: Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Благодаря, но "Огромен респакт към труда ви" и "Оставаме си на хакнатия вариант!" не вървят заедно някак си. Ако някога спра да правя картата за Гармин, то ще е именно заради хора като вас!
                    Няма сила да ме накара да дам телефон или кредитна карта точно на чудовището Гугъл. Ако не измислите как да ви пратя 50 лева - не ми остава друг вариант освен хакване. В София съм и сте ми наблизо, мога да ги донеса и кеш. Оставям ви таблета и идвам на другия ден да го взема, все трябва да има начин да го пуснете без вездесъщия Гугъл Октопод.
                    Първоначално публикуван от dimichos
                    И минах без кредитна карта. Просто теленор ми начукаха един педесетак към сметката. Надявам се тези дни да остане време да го тествам по черно. Доволен
                    Дори това не мога, няма sim карта.
                    Последно редактирано от Ivan Terziev; 22-09-17, 08:29.

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Правим го в момента.
                      От по важни неща все не оставя време.

                      Няма проблем с въпроси, затова е темата.

                      ТПИ могат да зе запомнят по няколко начина.
                      1. цъкаш върху позицията и излиза меню.
                      2. търсиш нещо и като го намериш го пипаш да отиде горе и натискаш иконата звезда с + знак и се добавя.
                      3. зъбно колело>ТПИ и от там натискаш [Добави]

                      Навигира се до снимка от зъбното колело>снимки и избираш снимката.

                      Питай смело, ще е полезно за всички.
                      Благодаря за отговора. Ще изчакам търпеливо.

                      Коментар


                      • От: Карта OFRM за Android и iOS

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20170922-134916.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5767263
                        Защо непрекъснато се появява този цветен триъгълник при всясакъв "зум"? Това някакъв бъг ли е? Устройстройството е GALAXY S7 EDGE, ANDROID 7.0
                        Последно редактирано от velizar6507; 22-09-17, 13:34.

                        Коментар


                        • От: Карта OFRM за Android и iOS

                          И още един въпрос. По принцип не позволявам на камерата си опцията "местоположение". За проба направих една снимка с позволено такова. За съжаление, когато искам навигация по тази снимка приложението ме отсвирва, все едно нищо не съм поискал.
                          Съвет?

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]930506[/ATTACH]
                            Защо непрекъснато се появява този цветен триъгълник при всясакъв "зум"? Това някакъв бъг ли е? Устройстройството е GALAXY S7 EDGE, ANDROID 7.0
                            Това е забранена зона, направена чрез зъбно колело>забранени зони и кликнао 3-4 пъти на екрана. Това е функция, която дава възможност да начертаеш върху картата местност през която не искате да минава маршрута.

                            Коментар


                            • От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
                              И още един въпрос. По принцип не позволявам на камерата си опцията "местоположение". За проба направих една снимка с позволено такова. За съжаление, когато искам навигация по тази снимка приложението ме отсвирва, все едно нищо не съм поискал.
                              Съвет?
                              Може да има бъг, ще тествам днес като изляза. Това което трябва да се получи е да начертае маршрут от моментната ви позиция до снимката. За да го направи обаче трябва да има моментна позиция. Ако сте изключил разширените функции на GPS-а, за да не ви следи Гугъл трябва да сте навън и горе дясно на екрана на WildMaps да не е задраскано, че няма ГПС сигнал. Има скрито меню като се цъкне на иконата за ГПС сигнал с разни опции и информация за сигнала.

                              Коментар


                              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Това е забранена зона, направена чрез зъбно колело>забранени зони и кликнао 3-4 пъти на екрана. Това е функция, която дава възможност да начертаеш върху картата местност през която не искате да минава маршрута.
                                Как да се махне?
                                Май успях да го премахна, но не разбрах точно как стана.
                                Последно редактирано от velizar6507; 22-09-17, 14:46.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X