Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Карта OFRM за Android и iOS

    Логиката е че всичко трябва някой да го плати. Иначе парите трябва да се вземат от другаде - хем не е казано че има откъде, хем всъщност е нечестно към потребителите.

    Коментар


    • #47
      От: Карта OFRM за Android и iOS

      Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
      А каква е логиката ,всички тези елементи,които при други производители фигурират в приложението,да се заплащат?За оффроуд картата е разбираемо-все пак изисква доста ресурс да се разработва,но останалите неща.....?
      OFRM City никога не е била безплатна карта.

      Отделно е въпрос на гледна точка. От моя гледна точка като човек, който плаща заплати на хора, които по цял ден работят за подобряването на даден продукт и поддръжката на клиентите му е съвсем логично да се плаща услугата.

      Коментар


      • #48
        От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        OFRM City никога не е била безплатна карта.

        Отделно е въпрос на гледна точка. От моя гледна точка като човек, който плаща заплати на хора, които по цял ден работят за подобряването на даден продукт и поддръжката на клиентите му е съвсем логично да се плаща услугата.
        Аз не говоря за картите,а за нужните опции в софтуера,необходими за да го ползваш като навигационен софт.
        Както и да е-не ми обръщайте внимание-понякога разсъждавам на "глас" и за давам доста въпроси,пък и сега съм хванал "разработчика",продавача ....Искам да разбера защо да ползвам неговия софт,а не Here или Google Maps?Все пак за да продаваш един продукт в днешно време е нужно той да бъде конкурентен на пазара....ей така седя и си мисля....
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • #49
          От: Карта OFRM за Android и iOS

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Нещо не мога да се справя , приложението го свалих , но не иска да се отвори - дава ми опцията да сваля нова версия на картата . Вече за трети път я свалям , свалих и основната карта, а в изтеглените файлове не виждам приложението за да мога да отваря файловете ...
          Не ми се получава нещо ... деинсталирах приложението , отново го инсталирах и още при първоначалното стартиране ми изкача прозорец с предложение да инсталирам нова версия на картата , пробвах и двете опиции , но не се получава нищо - в единият случай изтеглям файла и приложението се затваря , а в другият след отказа приложението стои на дисплея като апликация и не се случва нищо ... Приложението го свалих през мобилни данни ако това има значение ...
          Последно редактирано от Бакалов; 19-09-17, 09:44.
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #50
            От: Карта OFRM за Android и iOS

            А кое е приложението за аифон,и може ли да се свали от чужбина?


            Паджеро 2.8Д ,Ауди а3 1,9 куатро

            Коментар


            • #51
              От: Карта OFRM за Android и iOS

              Първоначално публикуван от iv4o1983 Преглед на мнение
              А кое е приложението за аифон,и може ли да се свали от чужбина?
              Доколкото разбрах все още го няма, т.е. има го, но не е пуснато, изчакват разрешение от ейпъла. Или съм разбрал неправилно?
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #52
                От: Карта OFRM за Android и iOS

                Сега го инсталирам, но да питам - има ли опция за доживотен абонамент?

                Коментар


                • #53
                  От: Карта OFRM за Android и iOS

                  На какво се дължи несъвместимостта на устройството ми с това приложение? Устройство ми е с android 5.0 ,т.е. покрива изискването за android 4.0.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-09-19-02-33-15.jpg
Прегледи:1
Размер:51.9 КБ
ID:5767129
                  --------------------------------------

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Не ми се получава нещо ... деинсталирах приложението , отново го инсталирах и още при първоначалното стартиране ми изкача прозорец с предложение да инсталирам нова версия на картата , пробвах и двете опиции , но не се получава нищо - в единият случай изтеглям файла и приложението се затваря , а в другият след отказа приложението стои на дисплея като апликация и не се случва нищо ... Приложението го свалих през мобилни данни ако това има значение ...
                    Колко памет има устройството? Може би няма място?

                    Първоначално публикуван от iv4o1983 Преглед на мнение
                    А кое е приложението за аифон,и може ли да се свали от чужбина?
                    Няма го в момента за iOS, чакаме одобрение на апликацията. За чужбина би трябвало да може, но няма много смисъл, защото картата няма да може да се ползва.

                    Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                    Сега го инсталирам, но да питам - има ли опция за доживотен абонамент?
                    Не защото доживотния абонамент при уредите на гармин е базиран на живота на устройството. При Apple и Android устройството е без значение и може да се сменя, стига да си ползваш същия акаунт. Това означава, че веднъж купиш ли го никога повече няма да платиш, което не е приложимо за продукт, които постоянно се обновява.

                    Първоначално публикуван от boyaniliev Преглед на мнение
                    На какво се дължи несъвместимостта на устройството ми с това приложение? Устройство ми е с android 5.0 ,т.е. покрива изискването за android 4.0.[ATTACH=CONFIG]930315[/ATTACH]
                    Дайте ми моля информация за самото устройство за да мога да отговоря? Марка, модел.
                    Последно редактирано от sabin; 19-09-17, 10:47.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                      Аз не говоря за картите,а за нужните опции в софтуера,необходими за да го ползваш като навигационен софт.
                      Както и да е-не ми обръщайте внимание-понякога разсъждавам на "глас" и за давам доста въпроси,пък и сега съм хванал "разработчика",продавача ....Искам да разбера защо да ползвам неговия софт,а не Here или Google Maps?Все пак за да продаваш един продукт в днешно време е нужно той да бъде конкурентен на пазара....ей така седя и си мисля....
                      Въпросите ти са съвсем на място и ги оценявам!

                      Ние като създатели на това приложение си имаме нашата изкривена във времето гледан точка и хора като вас са ни необходими за да си сверим часовника!

                      Определено трябва да има ясно обяснение защо искаме пари за нещо и ще го направим. Продукта в момента е на така наречен Soft launch и е споделен само тук, мястото където преди повече от 10 години се роди и OFRM. Тук има много умни хора, които вярват в идеята и помагат вече години наред и високо ценя това.

                      Що се отнася до въпроса без много да мисля се сещам за следното:
                      OFRM City може:
                      Офлайн навигация, изговаря на български имената на улиците, води на български по време на маршрутизиране, визуализиране на точките на блоковете, правене на маршрут по повече от една точка, записване на тракове и споделяне с приятел.
                      Отделно има различни методи за маршрутизиране опции за избягване на 66 различни качества на пътищата. Примерно може да се избягват:

                      Асфалтиран път, Гладко павиран път, Павиран път, Калдъръм, Едър макадам, Дребен макадам, Земен път, Полски път, Двойна пътека, Пътека, Едро павиран път, Магистрала, Първокласен път, Второкласен път, Третокласен път, Четвъртокласен път, Платен път, Път/пътека минаваща през парк, Път в лошо състояние, Път в много лошо състояние, Лесен офроуд, Средна трудност офроуд, Труден офроуд, Екстремен офроуд, Опасен път, Обрасъл път/пътека, Повалени дървета, Силно течение (река), Дълбока вода (река), Ремонт (отворен), Ремонт (затворен), Врата отворена, Врата затворена (иска се разрешение за влизане), Проход, Планински път, Затворено през зимата, Само с вериги, Голям страничен наклон, Изисква повече пасажери, Натоварен градски път, Натоварен извънградски път, Държавен, Общински, Частен, Установен градски маршрут, Установен туристически маршрут, Установени офроуд маршрут, Транзит, Трамвай, Тролейбус, Автобус (градски), Автобус (извън градски), Метро, Маршрутка, Железопътен.

                      Някой от тези атрибути са използваеми само в ТОПО картата а други заедно с градския транспорт, които още не е пуснат.

                      В зависимост от МПС-то което се ползва, тези атрибути имат стойности по подразбиране а някой въобще ги няма като опция.

                      Във варианта на WildMaps OFRM City от моя гледна точка бих ползвал с кеф опцията да ме кара по живописни пътища, да избягва магистрали и първокласни (а понякога и второкласни) пътища.

                      Как ти се струва това като разлики?

                      Коментар


                      • #56
                        От: Карта OFRM за Android и iOS

                        А защо няма безплатен пробен период...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Карта OFRM за Android и iOS

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

                          Дайте ми моля информация за самото устройство за да мога да отговоря? Марка, модел.
                          Lenovo A1000. Допотопно устройство, но досега не съм имал проблеми с подобни приложения. Справя си се.
                          --------------------------------------

                          Коментар


                          • #58
                            От: Карта OFRM за Android и iOS

                            По-скоро е до версията на Андроид-а. Самото приложение се казва коя му е минималната версия на която работи и play store-а не ти позволява да инсталираш приложения които няма да работят при теб.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Карта OFRM за Android и iOS

                              Първоначално публикуван от vesiko Преглед на мнение
                              А защо няма безплатен пробен период...
                              Картата е отдавна доказал се продукт.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Колко памет има устройството? Може би няма място?
                                8 ГБ , не е до паметта ... Предишните свалени файлове вече ги няма и сега при отварянето на приложението отново ги свалих ...
                                Продължавам да се боря ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X