Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Не е необходимо да закупувате поддръжка за работа с компютър, за да разглеждате и редактирате следи, записани от Вашия уред. Mожете да инсталирате безплатната програма Garmin BaseCamp на Вашия компютър. Тя дава възможност за разглеждане на компютъра на инсталираната карта OFRM Geotrade от самия уред без закупена поддръжка за работа с компютър за картата, докато уредът е свързан към компютъра. Можете да свалите актуалната версия на програмата BaseCamp от сайта на Garmin по следния линк:

    http://www.garmin.com/us/products/onthetrail/basecamp

    Чрез програмата BaseCamp можете да прехвърляте записани следи от Вашия уред (ако той записва следи), да редактирате тези данни и да ги записвате в .gdb формат.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Почивните дни вероятно ще пробвам, че през седмицата съм на нет от телефона. Потърсих си старото питане - http://www.offroad-bulgaria.com/show...79#post2703079 Там човека казва "Купува се лиценз за карта за MapSource (с поддръжка за PC) от http://www.karta.bg " Доколкото разбирам не е едно и също с това, което вие ме карате да направя. Моите следи едва ли са много интересни дори и за мен (да не говорим за жена ми), за да се занимавам с тях. Питането ми беше за редактиране на възможностите за преминаване по улиците на даден град.

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        Не Ви караме да правите каквото и да било. Закупуването на лиценз за MapSource като ъпгрейд позволява карта OFRM да се инсталира на компютъра, което дава възможност картата да се използва по всяко време, без да е необходимо уредът да е свързан към компютъра. Ако не Ви пречи уредът да е свързан с компютъра, можетe да използвате картата и чрез програмата BaseCamp, без да закупувате лиценз за MapSource.

        Програмите MapSource и BaseCamp са предназначени за разглеждане на картата и не притежават функционалност за редактиране на самата карта. Ако под възможности за преминаване имате предвид организацията на движението (еднопосочни улици, пешеходни зони и т.н.), можете да използвате карта OFRM като подложка и да маркирате върху нея посоките на еднопосочните улици и пешеходните зони чрез удобен за Вас графичен редактор. По този начин можете да ни изпратите информация в прикачено изображение на имейла по поддръжка (info маймунка karta точка bg), за да я добавим в картата.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Здравейте. Винаги до сега съм забелязал за бързо реагиране и редакция по основните пътища. Очуди ме само че не добавихте новото кръгово за качване и слизане на магистралата около Бараково. Благодаря Ви предварително.

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Има промяна на входа на гр. Гълъбово, идвайки от Средец и Опан. Част от ул. “Алеко Константинов” е затворена в единия край. Направено е отклонение в дясно от основния път посока с. Мусачево.

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Забелязах следната неточност в село Лозница, област Търговище. На картата пътят който минава през центъра го дава да се включва към главния, но в действителност същия свършва, а се завива на предишното кръстовище.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-04-20-21-52-03.jpg
Прегледи:1
Размер:43.5 КБ
ID:5750806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-04-20-21-52-33-1.jpg
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5750807Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6785.jpg
Прегледи:1
Размер:355.8 КБ
ID:5750805
              Garmin nuvi 765T

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Стига бре...

                Село Лозница, област Търговище, всъщност е град Лозница, област Разград!
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  Аз и на Казанлък казвам село, нищо че не е. А пък като и минах през разбития селски път близо до "града" Лозница, благодарение на навигацията, няма как да го нарека с друго име.
                  Garmin nuvi 765T

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Здравейте приятели! Най-сетни пуснахме софтуера за Андроид. Може да прочетете повече информация на този адрес.

                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=222145

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Здравейте. Бихте ли могли да поработите малко върху картата в гр. Видин. Има много еднопосочни улици, които не са обозначени на картата ( кара ме да влизам в затворени и срещу движението улици). Това са например ул. “Разлог”, “Александър Стамболов” и мисля още успоредни на тях, също перпендикулярната им ул. “Цар Симеон”. Благодаря Ви!

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Благодарим Ви за информацията!

                        Първоначално публикуван от rado.com Преглед на мнение
                        Здравейте. Бихте ли могли да поработите малко върху картата в гр. Видин. Има много еднопосочни улици, които не са обозначени на картата ( кара ме да влизам в затворени и срещу движението улици). Това са например ул. “Разлог”, “Александър Стамболов” и мисля още успоредни на тях, също перпендикулярната им ул. “Цар Симеон”. Благодаря Ви!

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Здравейте. Благодарим за новата версия на картата OFRM 2017 Q3! Преди време бях споделил,че е хубаво да бъде нанесено новото кръгово кръстовище в гр.Бургас, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sshot-18.png
Прегледи:1
Размер:84.9 КБ
ID:5772257Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sshot-1.png
Прегледи:1
Размер:729.8 КБ
ID:5772258свързващо бул."проф.Яким Якимов" и ул. "Крайезерна". Същото се явява важна точка от обходния път,свързващ магистрала Тракия с Южното черноморие.Виждам,че все още липсва в новата версия. Поздрави и плодотворна работа!

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            В Пловдив има сгрешено име на улица - ул.Полет е въведена като ул.Пролет. Горския път между манастир Св.Петка Мулдавска и с.Добростсан(Асеновград) е отбелязан като АТВ пътека, а той е сравнително лек маршрут за джип, кажете ако р необходимо по-подробно да опиша точно за коя пътека става въпрос.


                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              Благодарим ви за изпратените корекции! Ще бъдат отразени в следващата версия!

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Здравейте приятели! Най-сетни пуснахме софтуера за Андроид. Може да прочетете повече информация на този адрес.

                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=222145
                                И като я пуснахте забелязах колко е остаряла и се сетих, че каквото съм ви пратил последните вече май две години не сте го качвали. Всъщност офроуда как да е, но само в радиус на 200м. около мен в Пловдив има поне 10тина липси и неточности по POI. Aко навсякъде е така ... лошо. Кефех се на OFRM и я ползвам от много години, но в момента на гугъл мапс информацията е по адекватна.
                                Надявам се да успеете да наваксате.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X