Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Проблема не е само за посочения маршрут. И аз питах преди няколко страници, но няма отговор.

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Според мен проблема е в картата защото с европейската си чертае маршрута както трябва.

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        Ако имате предвид подадената от вас информация за маршрута от Габрово към Пловдив - в актуалната версия 2016Q1 е отразена корекцията, която сте ни изпратили.

        Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
        Проблема не е само за посочения маршрут. И аз питах преди няколко страници, но няма отговор.

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Благодаря, но мислех, че проблема е по-глобален, защото съм го срещал на много места. Тук съм посочил само това, защото ми е било прясно и съм попаднал на темата. И не знаех дали устройството или картата са виновни за неподходящите маршрути. Ако ще помогнем за подобряването и - кажете и по-често ще пишем тук! Поне аз де...

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Разбира се, че помагате и ви благодарим за това!

            Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
            Благодаря, но мислех, че проблема е по-глобален, защото съм го срещал на много места. Тук съм посочил само това, защото ми е било прясно и съм попаднал на темата. И не знаех дали устройството или картата са виновни за неподходящите маршрути. Ако ще помогнем за подобряването и - кажете и по-често ще пишем тук! Поне аз де...

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Днес от София до Сопот (до Карлово) ме прати да минавам през Пловдив. Според гугъл мапс - 10 минути и 55 колометра горница.

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                Днес от София до Сопот (до Карлово) ме прати да минавам през Пловдив. Според гугъл мапс - 10 минути и 55 колометра горница.
                Дали това не е по-скоро нещо, свързано с Гармин? И в Мапсорс, и в Garmin Street Pilot не само OFRM, но и последната версия на City Navigator Еurope прави този маршрут през магистралата.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  И аз забелязвам че от последната CITY версия не ме прекара където е логично да е чрез най-бърз маршрут, пътувахме до Кюстендил и каква беше изненадата като ме прекара през Перник по стария път, вместо по магистралата до Дупница и от там до Кюстендил, това при нагласено за най-бърз маршрут и отбягване на непавирани пътища?
                  Последно редактирано от Еделвайс; 04-06-16, 09:53. Причина: Пояснение

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Дали това не е по-скоро нещо, свързано с Гармин? И в Мапсорс, и в Garmin Street Pilot не само OFRM, но и последната версия на City Navigator Еurope прави този маршрут през магистралата.
                    Откакто я има цялата Тракия е така. Често пътувам от Ямбол до Казанлък и Карлово, и на бърз маршрут "гони" магистралата. На кратък маршрут чертае по подбалканския път.

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Да, като смених от "по-бързо" на "по-кратко" си ме прати както трябва. Но и това не е най-доброто решение, защото... виж снимката...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Graphic1.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5718164

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Така е, няма пълно щастие, такива са алгоритмите. И мен на къс маршрут ме кара да мина през центъра на Казанлък.
                        Всичко се оправя с междинни точки и предварителен преглед.

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          За градовете е ясно.Там и факир да си не можеш да смогнеш на промените.Извън града е друга работа. Ако преди да тръгнеш разучиш маршрута-добре може и с междинни точки, но ако попаднеш на непознато място дори и да си носиш карта / пази боже да не е пълна или стара/ и като знам какво е състоянието на маркировката и пътните табели можеш да се набуташ в някакви гори тилилейски или да въртиш с километри.На мен ми се е случвало! Ето за такива ситуации ни е нужна навигацията.И ако и тя те накара да обикаляш.......Тогава по-добре е май да питаме някой местен на къде да хванем.

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Здравейте колеги,Вчера открих грешка при рутирането и при двете карти - Сити и Топо. По пътя Пловдив-село Труд.Пътувайки от Пловдив към офиса на Стар Моторс навигацията ме води през разделителната мантинела на двете платна вместо през детелината при село Труд и после в обратна посока
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sshot-1.png
Прегледи:1
Размер:38.4 КБ
ID:5720048

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              Я провери настройките да не са за пешеходец .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                За съжаление колега не е за пешеходци!Просто проблем с картата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X