Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Здравейте,
    За следващата версия предлагам една корекция на улица в Пазарджик. Правилното име е "Беласица", координати: С 42 11' 16,8"; И 024 20' 05.02"
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Belasitza street Pazardzhik.png
Прегледи:1
Размер:173.2 КБ
ID:5654641
    Поздрави,
    Г. Георгиев

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Здравейте, за гр. Пловдив от докладваните от мен улици, "Св. Валентин" в района на грабната база не е добавена, а сега открих и друга, която я няма. Става въпрос за ул. "Софийска железопътна улица" ,която е до болница Каспела и прелеза, който се планува да се построи като връзка на Царевец и Мокър. По този проект се работи и в момента. Така че, ще е полезно да я има и тази улица, имаси номера, както си му е реда.
      https://www.google.bg/maps/place/%D1...7ba74df20dcbaa

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        https://www.google.bg/maps/@42.65894...!3m1!1e3?hl=bg
        Тук има задънена улица, а веднъж ме накара да минавам от там...
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Graphic1.jpg
Прегледи:1
Размер:108.0 КБ
ID:5662664

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Моля да се въведат всички улици с номерата им в град Попово Търговишка област,на картата GARMIN CITY ги има

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Ул. Ал.Стамболийски е важна артерия в Асеновград, а при рутирането ме кара да я заобикалям - не знам защо - https://www.google.bg/maps/@42.01556...3,15.75z?hl=bg
            Този участък изобщо го няма на картата - https://www.google.bg/maps/@42.00917...2!8i6656?hl=bg а е важен, защото в момента рутира по съседната улица, а тя е забранена за движение в тази посока.
            Това кръгово не знам дали сте го отразили, че е на около месец - https://www.google.bg/maps/@42.63556...4,18.21z?hl=bg

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Казанлък упорито не иска да го заобиколи по околовръстното, все през града иска да мине. Задайте му например "Сливен-Сопот".
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Ямбол
                При зададен хотел Кабиле се опитва да те вкара в пешеходната алея.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yambol-1.png
Прегледи:1
Размер:473.8 КБ
ID:5690097

                Дори и като се завие надясно отново се опитва да мине по пешеходната алея от другата страна
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yambol-2.png
Прегледи:1
Размер:493.1 КБ
ID:5690100
                ... to be continued

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  Стара Загора
                  При зададена точка един хипермаркет и идвайки от магистрала Тракия, те кара да обикаляш през града и светофарите, вместо да те насочи по прекия път наляво по ул.Промишлена. Улицата е о.к. и оттам минават много мпс-та.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Stara_Zagora.png
Прегледи:1
Размер:591.0 КБ
ID:5690102
                  ... to be continued

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Димитровград
                    Тук точно където е стрелката вече има кръгово,
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dimitrovgrad.png
Прегледи:1
Размер:401.2 КБ
ID:5690104
                    ... to be continued

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Благодаря за поправките, ще ги оправим!

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Центъра на Кричим от много време е пешеходна зона, но GPS-а постоянно ме кара да мина оттам. Аз си знам де, но е хубаво да се оправи. В google maps е по-добре отразено:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:krichim-center.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5691783

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Става въпрос за 2 забележки в с.Радиново (Пловдивско). Точно на входа на селото, пътувайки от Пловдив , в дясно има окловръстно (например посока Бенковски), а и в ляво май имаше някаква неотразена улица. Другата забележка е при зададена посока село Костиево, улицата през която иска да мина е затворена (според мен ул. 5-та), тоест трябва да се мине в ляво на църквата Св. Николай, а не в дясно през центъра.

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Някои неточности в Поморие.CITY CYR_2015Q4 Неточности в П-е_2015Q4.gdb
                            Сгрешено име на улица и несъществуващо кръстовище м/у ул. Лозенградска и Княз Борис 1

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              Благодарим за изпратената информация! Ще бъдат коригирани!

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Предлагам на вниманието на екипа две корекции в картите, които биха спестили доста неприятности и загубено време на потребителите.
                                Ако сте посетили пещера Венеца край с. Орешец и зададете следваща точка пещера Магурата, ще си докарате чудесно приключение, ако не сте с джип. Навигацията, както и Бейскамп, ще ви изберат маршрут - гара Орешец - с. Гранитово - с. Сливовник - с. Върба - Кладоруб - Рабиша.

                                1. Шосето между гара Орешец и с. Гранитово съществува както в ОФРМ, така и в БГ Мапс и Гугъл мапс, но не и в действителност. Остатъците от асфалт са около 150-200 метра и стигат до кариерата и толкова. Най-лесно се онагледява, като се пусне стрийт вю на гугъл, защото стига до там и не продължава по-нататък по "шосето". А от там нататък е черен път, без никаква настилка или остатъци на такава, стеснен от гора и храсталаци. Трака трябва да е червен, за да бъде избягван от туристи, тръгнали с лека кола, която ще надраскат или могат да треснат някъде картер. За джипове не е никакъв проблем, дори и дъждовно време. Всъщност, мога да предоставя на Гугъл "стрийт вю" от трасето, видеото е с GPS информация .ОРЕШЕЦ-ГРАНИТОВО.gdb

                                2. Втория етап от трака е по-интересен. ГРАНИТОВО-СЛИВОВНИК.gdb
                                Да си призная, не знам какво точно означава "непавиран път", аз го асоциирам с "път с лоша настилка" или макадам. Бих бил благодарен, ако екипа ме поправи или даде дефиниция, не съм срещал такава. Пътя започва като обикновен 4х4, докато върви в горичката и сред храсталаците. Това е така до 950 метра, след това са поля и обработваеми земи. Път няма, макар на сателита да се вижда магистрала. Всъщност са временни пътища за селскостопанска техника, които се променят и дори съвсем изчезват. Лутахме се около 20 минути из поля без път или коловози докато се върнем на трака и после - от където намерим около трака. По мое мнение, този път трябва да се махне от картата. Ако прецените, че трябва да остане, направете го поне 4х4, за да не рутира навигацията по нещо, дето хич не е сигурно дали го има. Имам и тук видео за справка.

                                Поздрави.
                                Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                                www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X