Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Търся подробна карта на Гърция ?

    Изчетох и препрочетох цялата тема, но не разбрах едно.Този трик при Auto Drive Hellas 1.30 с копирането на img и unl фаиловете важи ли и за 60csx, защото направих всичко стъпка по стъпка и на дисплея се изписа Can't unlock maps.Виждам, че тук грамотни хора по темата много:-) Някой ще даде ли акъл:-)
    Благодаря предварително!!!
    И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

    Коментар


    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

      Първоначално публикуван от doomy Преглед на мнение
      Здравейте,значи изчетох вичко по темата за карта на Гърция,свалих я ,сложих я на SD картата(апарата ми е Garmin nuvi 250W)разпозна картата показва ми градчетата,но тъй като съм от Петрич като задам маршрут Петрич-Неа потидеа ми казва,че не може да генерира маршрут поради липсващи пътища(а като разглеждам картата ги показва)затова моля ви който има РУТИРАЩА(или както там се казва карта на Гърция,дето те напътства завой по завой) нека ми я прати на beat_of_life@abv.bg или да ми даде линк да я сваля ,моля ви поболях се вече..
      Може въпросната карта да няма връзка с българската. Тоест би ти направила маршрут между 2 точки в Гърция. Можеш да пробваш дали е така, ако си зададеш начална точка някъде малко след границата, от гръцка страна, и следващи точки вътре в Гърция. Ако направи маршрут, значи това е причината.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: Търся подробна карта на Гърция ?

        Първоначално публикуван от Asterix Преглед на мнение
        Изчетох и препрочетох цялата тема, но не разбрах едно.Този трик при Auto Drive Hellas 1.30 с копирането на img и unl фаиловете важи ли и за 60csx, защото направих всичко стъпка по стъпка и на дисплея се изписа Can't unlock maps.Виждам, че тук грамотни хора по темата много:-) Някой ще даде ли акъл:-)
        Благодаря предварително!!!
        Важи за всичко. Поне за всичко което знам.

        Нещо все пак пропускаш.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Търся подробна карта на Гърция ?

          Ами вече 3 часа опитвам всички възможни варианти и нищо Когато сложа фаила с име GMAPSUPP пише Can't unlock map,a ако е във вариант GMAPPROM изобщо не чете картата, а разпознава само базовата.Уфф къда ли е проблема Не виждам къде мога да бъркам.
          Това че апарата е от САЩ мисля,че не може да е проблем(вече търся под вола теле).
          И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

          Коментар


          • До: Търся подробна карта на Гърция ?

            P.S.
            А като сложа директно готовия .img фаил, който намерих тук(този дето е около 90мб) си работи, ама без рутиране естествено.Пустото му рутиране все то е проблема,ама понякога като се забиеш нейде из дебрите на голям непознат град върши работа
            Приемам всякакви предложения!!!
            И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

            Коментар


            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

              Първоначално публикуван от Asterix Преглед на мнение
              Ами вече 3 часа опитвам всички възможни варианти и нищо Когато сложа фаила с име GMAPSUPP пише Can't unlock map,a ако е във вариант GMAPPROM изобщо не чете картата, а разпознава само базовата.Уфф къда ли е проблема Не виждам къде мога да бъркам.
              Това че апарата е от САЩ мисля,че не може да е проблем(вече търся под вола теле).
              Unl файла не ти е наред, виж дали е с окончание .txt, ако е го направи с .unl.

              Коментар


              • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                *.img файла и *.UNL файла трябва да са с еднакви имена: GMAPSUPP.
                По какъв UnitID и FID (за картата) генерираш?
                Ако пак не става вкарай ключа в самия файл GMAPSUPP с програмката gmaptool.

                Коментар


                • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                  Имената са еднакви проверавам ги внимателно като първокласник, а също и разширенията GMAPSUPP.img и GMAPSUPP.unl.
                  Unit ID взимам от Map Source-->Get unit ID-->3348110328, a FID 821
                  С gmaptool сега ще пробвам и ще споделя резултата
                  И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                  Коментар


                  • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                    Уфф, gmaptool не мога да го подкарам под Windows vista.Много е капризна тая vista.Пробвах със Sendmap, въведох кода, но пак ми пише Can't unlock map след качването.Защо така?!?Вече ще ми гръмне главата, но не мога да се откажа
                    И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                    Коментар


                    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                      Подкарах gmaptool и като му задам да изкара инфо за картата излиза,че FID е 822, а не 821, а във форума го видях на няколко пъти като 821.Странно
                      И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                      Коментар


                      • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                        ами не става и като задам някакъв маршрут от Атина до Неа Потидеа не ми го генерира казва ,че няма път до дестинацията..а като задам от Атина до Солун го генерира и от България до примерно Солун или Атина пак генерира не знам от какво е..обаче картата е много подробна има улицете на доста дори и малки градове ,ако някой има такава подробна карта на Гърция много бих искал да ми я прати благодаря .... майла ми е : beat_of_life@abv.bg

                        Коментар


                        • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                          Asterix, това сигурно е картата на гръцки език , а не английската.
                          П.П. Да , сега проверих на гръцката версия FID=822
                          Последно редактирано от milstan; 02-06-08, 17:36.

                          Коментар


                          • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                            Колко си проницателен, Milstan, гръцката е.Осъзнах го когато най-сетне успях да я кача, като вкарах кода с gmaptool и ми излязоха някакви небивалициСега вече успях след близо 6 часа мъки.Иска ми се да я направя с българската в един фаил,ама направо не смея да пипам,но ще трябва.По време на пробите рестартирах 60csx поне 50 пъти и в един момент си възвърна фабричните настройки и ме прати в САЩ като местоположвние.Както и да е.Благодаря за отделеното време!!!Сега започвам Турция по същия начин.

                            P.S.Само един въпрос.Сега като има Ауто Хелас на SD картата мога ли да сложа и тази SetupGreece и само да ги превключвам от апарата.Мисля,че го четох някъде из форума, ама ми е пълна каша вече в главата и на мога да го открия
                            Благодаря още веднъж!!!
                            И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                            Коментар


                            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                              Най-вероятно ще може , но SetupGrece е без рутиране , сигурно знаеш. Ще трябва да ги превключваш , иначе не знам коя ще е с приоритет , макар че в gmaptool също може да се задава приоритет на картата.

                              Коментар


                              • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                                Така е не рутира,но е доста добра за планината.Лично я пробвах по баирите на Олимп и когато стигнах до разклон,на който имаше само една стара олющена табела с гръцки надписи, само Gps-a ме отърва от тръгване на късметПътечките ги има, а и някои върхове с надморската им височина,което ме подсеща да попитам нормално ли е Gps-a да дава 50м отклонение във височината.Знам че въпроса не е за тук и ако модераторите решат да го махнат няма да се сърдя,ако ли не ще се радвам на отговор
                                Благодаря!!!
                                И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X