Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Търся подробна карта на Гърция ?

    Първоначално публикуван от smartstyle Преглед на мнение
    В крайна сметка кое е по-добро Аванаси или AUtodrive Hellas 1.40 ? Или да ги имам и двете ?

    Autodrive Hellas е по-нова версия и е по-добра
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

      Не е ли това Мола (на снимката). Ако не е той дай координати , за да го имаме.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

        Да това е. То в Солум има два мола само.

        Коментар


        • До: Търся карта за Гърция която да мога да инсталирам

          Кажете нещо за тази Аванаси. Може ли да рутира ? Добра ли е ? Какво има в нея? По-добра ли е от Аутодрайв Хелас 1.40 ? Дайте повече инфо.

          Коментар


          • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

            Кажете нещо за анаваси 1.60 Добра ли е рутира ли не рутира ли ?

            Коментар


            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

              добре де едното е 100МБ а другото 30 ? Как може да е по-добра аутодрайв като е на половина като размер.

              Коментар


              • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Не е ли това Мола (на снимката). Ако не е той дай координати , за да го имаме.
                мола го има. той всъщност е медитеранео-космо. в поитата е даден с медитеранео. от халкидики ме закара без проблем до мола, но от там не поиска да ме закара до границата. даде ми страшно отклонение след Солун. вярно е , че пътят е в ремонт, но не разбрах на какво се дължи грешката. колкото и да се опитвах с междинни точки не успях да накарам гармина да ми сметне верния път. нямах време да търся точно къде е грешката. нека колеги споделят дали са имали същия проблем или е било грешка на моя уред.
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

                  даде ми страшно отклонение след Солун. вярно е , че пътят е в ремонт, но не разбрах на какво се дължи грешката. колкото и да се опитвах с междинни точки не успях да накарам гармина да ми сметне верния път. нямах време да търся точно къде е грешката. нека колеги споделят дали са имали същия проблем или е било грешка на моя уред.
                  Има доста грешки от Солун към Промахон,но като цяло върши работа,особено в градовете.

                  Коментар


                  • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

                    Ходих до атина след Солун е направо ад Преди планината ПИлио ми показжа цхе сам на около 1 километър извън пътя кам Метеора има също яко грешки посока Еликиас,Волос,Лариса,Метеора.Преди атина също е доста кадно казва да завия на ляво а то няма каде има скали...
                    LZ1RVD

                    Коментар


                    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                      Така се получава защото в Анаваси има много топографска информация, която липсва при Аутодрайв Елас.
                      P.S. Може ли някои да даде линк към последната Анаваси, благодаря!

                      Коментар


                      • До: Търся карта за Гърция която да мога да инсталирам

                        Първоначално публикуван от ynopum Преглед на мнение
                        http://rapidshare.com/files/122213426/anv360.txt

                        Това е последната Anavasi 3.60.
                        След като свалиш файла го преименувай на GMAPSUPP.IMG или нещо такова, което може да се чете от Garmin. После го казваш в устройството. Картата е разблокирана.
                        При мен на уреда не работи търсенето, иначе рутира без проблем, но никакво търсене не работи - нито на градове, нито на улици, нито на пой. Само при мен ли е този проблем? Става дума за Нъви 250.

                        Коментар


                        • До: Търся карта за Гърция която да мога да инсталирам

                          Не е само при теб проблема!

                          Коментар


                          • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                            Първоначално публикуван от Davide Преглед на мнение
                            Така се получава защото в Анаваси има много топографска информация, която липсва при Аутодрайв Елас.
                            P.S. Може ли някои да даде линк към последната Анаваси, благодаря!
                            анаваси е много слаба карта.съветвам те да не разчиташ на нея
                            http://forum.ppcwarez.org/viewtopic....&hilit=anavasi

                            последната версия е 3.6
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • До: Нова карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.40

                              Ползвах ADH 1,40 до остров Закинтос (в Йонийско море, след Патра). На главния път отличен 6, отбелязан беше и ферибота.
                              В градче преди кораба само се опита да ме прекара през затворена улица, а на пристанището в Кили явно е маркиран стар кей за ферибота с разлика от 300 м спрямо сегашния...
                              На остров Закинтос имаше всички основни пътища, без повече подробности...
                              И аз както колега в по-горен пост брах ядове в Паралия Катерини, нямаше някои пътища и мостове. Относно POI веднъж пробвах да търся на острова - но греда...

                              Коментар


                              • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                                Anаvаsi 3.70

                                http://rapidshare.com/files/14974914...si370.rar.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X