Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NTU 2017.30

    Първоначално публикуван от kitov Преглед на мнение
    Предполагам, че това е бъг на Garmin Express. Предполагам също, че Garmin скоро ще пуснат нова версия и ще отстранят проблема. Връщане към старата версия е възможно от архив.
    Извинявам се,но къде да го търся този архив?

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NTU 2017.30

      При мен също инсталира северна Европа, но използвах инструмент от менюто на BaseCamp, а именно Maps/Install maps/customize и избрах региона, който ме интересува.
      Работи добре и инсталира на микро SD картата. Надявам се да съм бил полезен.
      LZ1AIV

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NTU 2017.30

        Благодаря, сега инсталирам картата на BaseCamp и ще пробвам.Само да попитам-тази на Северна Европа я оставяте и допълнително на SD картата инсталирате друг регион така ли?

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

          Доколкото виждам има проблем с typ файла, който сваля експреса на компютъра и за това на устройството се сваля само Северна Европа.
          Колегата е дал един от начините за решаване на проблема, който е ок.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

            Здравейте, моят Garmin 2599 LMT си ъпдейтна през Гармин Експрес нормално картата на Европа, но ми е разделена самата карта на Северна и Южна Европа. Но си работи нормално. Гармин Експреса ми е версия 4.5.5.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

              Аз съм с Нуви 3490, Експрес 5,0 , софтуера го ъпдейтна , но картата не можа . Показваше ми само източна европа и след опит дава грешка. Ъпдейтнах през Бейзкампа .
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                Само за сведение - Гармин си решиха проблема.
                Поради не знам какви причини до 06.01.17 Експреса ъпдейтва само Северна Европа вместо цялата.
                Днес ъпдейтнах през Експреса 3597 и всичко мина нормално.
                Кое е различното:
                Имате 2 jcv файла в папка .System/jcv, имате два два имидж файла с картата.
                Единия е прословутата Северна Европа с име gmapprom.img и е в папка .System
                Другият с име D6210020A ви е в папка мар на sd картата.
                3d сградите са на един файл - там промяна няма. Няма промяна и във sid файловете, и asr файловете като разположение по папки и клониране.
                С две думи ъпдейтвайте спокойно - проблема е решен най-после от Гармин.
                И ако нямате sd карта в уреда е твърде вероятно да получите само "вашата" част от Европа.....
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                  Оправили дръжки.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                    Само за сведение - Гармин си решиха проблема.
                    Поради не знам какви причини до 06.01.17 Експреса ъпдейтва само Северна Европа вместо цялата.
                    Наистина проблема е решен от Гармин.Аз съм с Нуви2595.Имах само СевернаЕвропа. Сега всичко е на ред.Благодаря на Гармин!!!

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Оправили дръжки.
                      За мен е оправено. А и от днес пуснаха нова версия на Експреса 5.1.0.0 - сега пробвам nuviCam дали ще ъпдейтне правилно всичко с новата версия на Експреса и ще докладвам.

                      П.С. Всичко работи нормално и се инсталира както трябва.
                      Последно редактирано от ISG; 11-01-17, 16:08.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                        Първоначално публикуван от poj160ar Преглед на мнение
                        Здравейте, моят Garmin 2599 LMT си ъпдейтна през Гармин Експрес нормално картата на Европа, но ми е разделена самата карта на Северна и Южна Европа. Но си работи нормално. Гармин Експреса ми е версия 4.5.5.
                        И при мен е както при колегата.Има две отметки за северна и южна Европа. Експреса ми е 5.1.0.0. Въпроса е защо цепи Европа на две при положение,че имам и SD карта 16 GB? Може нарочно да е направена така на два файла?

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                          "Цепи" Европа на две заради файловата система вероятно. Доколкото си спомням FAT32 трудно се справя с файлове над 4 ГБ.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                            "Цепи" Европа на две заради файловата система вероятно. Доколкото си спомням FAT32 трудно се справя с файлове над 4 ГБ.
                            Моята файлова система е NTFS, което идва да покаже, че не това е причината да се цепи на две части картата.

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                              Кой навигатор разбира от NTFS ?

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.30

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Кой навигатор разбира от NTFS ?
                                Какъв идиот съм!Верно,че файловата система на уреда няма нищо общо с тази на компа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X