Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

    Колеги,
    Понеже са свалили линковете за сваляне на картите от сайта gpspower, може ли някои да ми помогне с карти за България и Гърция (отключени).
    Налага ми се да пътувам в края на седмицата. GPS_a ми е nuvi 1490.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

      Първоначално публикуван от mibonly Преглед на мнение
      Колеги,
      Понеже са свалили линковете за сваляне на картите от сайта gpspower, може ли някои да ми помогне с карти за България и Гърция (отключени).
      Налага ми се да пътувам в края на седмицата. GPS_a ми е nuvi 1490.
      www.karta.bg

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        как не се сетих!

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

          На така поставен въпрос в този Форум ще получиш само такъв отговор. Аз, като модератор, гарантирам това.

          Едновременно наготово и безплатно няма.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

            Излезе и е достъпна за сваляне Garmin City Navigator Europe NTU - версия 2017.20

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

              При мен на nuvi 3590 с 2017.20 не се инсталира DEM файл. Старият беше изтрит, но нова версия няма...

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                При мен на nuvi 3590 с 2017.20 не се инсталира DEM файл. Старият беше изтрит, но нова версия няма...
                Ако ти трябва някой от изтритите файлове - кажи, имам същото устройство
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Здравейте,имам 3 gps регистрирани с доживотен абонамент с карта и на Европа.При ъпдейтите се прави обновяване само на Българската карта,така ли е?А тази за Европа обновява ли се?Питам т.к. ми предстои пътуване и искам да знам дали устройствата с валиден абонамент ще работят там.Жена ми последния път ходи със стария апарат,който и харесва повече,но който е с отдавна изтекъл абонамент и не можа да го задейства в Австрия.
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Ако картата, за която питаш е City Navigator - ъпдейта е за цялата карта, тоест не се обновява само българската и част.
                    По-добре уточни каква карта имаш инсталирана в уредите.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.20

                      Благодаря ти, ISG! Свикнал съм да си пазя всички файлове от предната версия. Качих си обратно изтрития DEM файл.

                      Коментар


                      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Garmin Express би трябвало да ти каже какви ъпдейти имаш.

                        Коментар


                        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                          Ако картата, за която питаш е City Navigator - ъпдейта е за цялата карта, тоест не се обновява само българската и част.
                          По-добре уточни каква карта имаш инсталирана в уредите.
                          Купил съм уредите със CN Europe NTU 2015.30 Forsquare и CN Europe NTU 2015.30 ALL.Дали сега ако направя ъпдейт,ще се обновят и те или по-добре да не рискувам и да си пътувам с тези версии?
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Няма проблем да се ъпдейтнат. Няма регистрирани и докладвани бъгове на CNE NTU 2017.20 и CNE NT 2017.10.
                            Ще преместя след ден два постовете в темата за Сити Навигатор, защото нямат нищо общо с ОФРМ картата.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Ок.Благодря.Съжалявам за неточното място на постовете-това е една от областите където нямам никакви познания
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                                Купил съм уредите със CN Europe NTU 2015.30 Forsquare и CN Europe NTU 2015.30 ALL.Дали сега ако направя ъпдейт,ще се обновят и те или по-добре да не рискувам и да си пътувам с тези версии?
                                Нищо не рискуваш - ъпдейтвай с Гармин Експрес смело.
                                Остави настройките по подразбиране.
                                Това ще обнови целият CN до последната налична версия след като имаш лайф тайм абонамент.
                                И както вече казах ще обнови всичко а не отделни райони.

                                Принципно... Има възможност да "обновиш" само отделни страни и изобщо да инсталираш само карти на страните, които са ти необходими.
                                Това се прави с инсталиране на PC варианта на актуалният CN.
                                От разширените настройки на Гармин Експрес-а се указва да инсталира и/или този вариант.
                                След това през инсталираният софуер качваш в уреда районите, които ти трябват.

                                Но след като сам казваш, че материята не ти е много позната не се занимавай с това.
                                Обновявай всичко само в уреда, както е по подразбиране.
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X