Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    Неочакван въпрос, имам TR_TOPO_10m_200706.iso, как да конвертирам този файл в нормален TR_TOPO_10m_200706.img?

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      С какъв конвертър се конвертира файл с раширението .iso във файл .img? Моля за помощ.

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        ако това iso го заредиш в Daemon Tool, какво става?

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          Век живи, век учись, дураком помрешь! Стара руска приказка.

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            MOD:
            В ТОЗИ ФОРУМ НЕ СЕ ОБСЪЖДАТ КРАДЕНИ БЪЛГАРСКИ ПРОДУКТИ !!!
            Последно редактирано от milstan; 28-09-13, 18:45.

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              Изтеглих Европейската карта(2014.10). Голяма е. Не влиза в Нуви 255. Как да изтрия част от картите, които няма да ползвам в момента. Моля за отговор( като за блондинка), че бях по- бърза от тока и изтрих даже първоначалната Европейска карта, а в четвъртък ми се налага пътуване до Румъния.
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Купуваш SD карта 4 ГБ, правиш папка Garmin на нея и и вътре набутваш CNE 2014. Ако не е отключена, трябва и .unl файла да се мушне там (описано е как се прави). От SD картата май само файлове с име gmapprom разпознава и само една карта може да се сложи.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Купуваш SD карта 4 ГБ,....
                  Или си изтегли само за Румъния.

                  п.п.Бе аз с GMap Tool съм обединявал карти. Дали пък не може и да се махне някоя карта?
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                    Изтеглих Европейската карта(2014.10). Голяма е. Не влиза в Нуви 255. Как да изтрия част от картите, които няма да ползвам в момента. Моля за отговор( като за блондинка), че бях по- бърза от тока и изтрих даже първоначалната Европейска карта, а в четвъртък ми се налага пътуване до Румъния.
                    За SD картата - да купуваш си карта от 4 ГБ.
                    Теглиш Източна Европа от тук /линковете са благодарение на колегата Mafozi от друг форум/:
                    Код:
                     
                    http://www.share-byte.net/um4geW
                    http://www.share-byte.net/WlTNSC
                    http://www.share-byte.net/Nm67yI
                    Разархивираш файла и го качваш на картата в папка Garmin с име gmapsupp.img.
                    Слагаш картата и си намираш града където отиваш.
                    Ако не е отключена, в което се съмнявам - ще я отключим, но не става с unl файл вече.
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      Благодаря много за бързите отговори, но трябваше снощи да стане. Успях да я натикам в Мапсорса и да си изрежа малка част от нея. Като се върнем ще си купя по голяма SD карта и ще я сложа цялата.
                      Женя Вълчанова 0888272565

                      Коментар


                      • От: Инсталация на карти за начинаещи

                        Само Румъния за Нуви 255:
                        http://www.share-byte.net/j9KacT
                        Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          Колеги, много Ви моля да уважавате труда на хората, които за ъплоуднали за Вас карти, програми и са споделили опита си, независимо в кой форум.
                          Цитирайте поне кой е качил линковете! Повярвайте, това е много играчка и отнема много време.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Колеги, на Nuvi 350, поставям SD card 4 gB (и по-точно SDHC - a четох, че по-стари устройства не могат да разчитат SDHC, а само SD, но през кабел на компютъра ми показва съдържанието на SD card).
                            Имаше ли някаква хватка навигацията да разпознае SD card?
                            На друга навигация на SD card имам файл mSD ID.txt и нещо си мисля, че трябваше да се направи за да работи SD card с навигацията?
                            Последно редактирано от maistora_1; 01-05-14, 15:00.

                            Коментар


                            • От: Инсталация на карти за начинаещи

                              А някой знае ли как да инсталирам карти за Becker Ready50. Аз изтрих старите карти и поставих новите, но ми изписва, че лиценза не отговаря за новите карти и не ми дава да продължа. Някой да знае как да генерирам нов лиценз или да оправя този проблем по някакъв начин.

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Темата е за Garmin ! За бекера или си купуваш картите или сменяш програмата с "излекувана". Търси в ipmart форума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X