Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    Здравейте, имам Garmin Nuvi 255 как мога да заменя старата карта за Европа с нова...трябва ми да я ползвам в Сърбия а в старата има само основните пътища...
    изтеглих една но е 2гб....трябва ли да изтрия старата от паметта или мога да инсталирам тази на SD карта. Аз старата карта на Европа не виждам файловете.....с картата на България нямам проблем с обновяването...но с Европата не знам кое по напред на направя...много ви благодаря

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      Можеш да я сложиш на SD картата в папка \Garmin само под името gmapsupp.img. Файла на старата го махаш от устройството /вероятно е около 1,5 ГБ, така че лесно се вижда кой е и много вероятно да е под името gmapprom.img/. Запази го на компютъра за всеки случай. Карта трябва да я отключиш и ще тръгне. Направи си ъпдейт на софтуера с Web Updater преди да почнеш, за да е сигурно, че SD картата ще тръгне, защото ще трябва да е над 2 ГБ.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        Здравейте, мога ли да инсталирам карта на City Navigator Europe NT 2012.30 за Германия и Дания - пише, че е unlocked на Garmin Nuvi 1450? Съвместима ли е?

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          Може.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            Благодаря, а дали ще трябва да ъпдейтна GPS-a за всеки случай? Да не стане някой гаф, ако сложа SD картата и да вземе да се прецака GPS-a?

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              Няма да се прецака. Ако стане нещо ще помагам.
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Здравеите и аз да задам въпрос Инсталирах Гармин изтеглих си кеи ген генератора и въведох първо Flash Id-174386 генерирах си кода и го записах като SW.UNl но пак иска осем цифров код за активация след това пробвах с Device Id-17826272 пак си направих фаила но не иска да тръгва .txt разширението със сигурност го няма фаила го поставям в папка гармин къде бъркам ?
                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  Кой Гармин - за PC или за телефон( Symbian , WinMobile , WinCE) ?

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    WinCe но се оправих .
                    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      Момчета помагайте!
                      Аз съм с GARMIN nuvi 255w и карта памет 4 GB SDHC ( картата се чете, защото в нея направих JPEG директория, сложих снимка в нея и навито я прочете и отвори). Освен това изпълних всички точки
                      1 Пъво се инсталира усб32- за 32 бит вин : усб64-..--
                      2 Инсталираш сити нави. ъпгрейд "CNEUNTU2012_10Update"|
                      3 Копираш ънлок мапсорс в папката кадето са ти картите.
                      4 Пускаш ънлокъра и чакаш
                      Отворих MAp Spource-a маркира всичко, зададох мястото на SD картата, уж започна да копира и когато приключи в картата нямаше нищо. Версията, която се опитвам да инсталирам е
                      Garmin City Navigator Europe NTU 2012,10


                      След това изпозлвах Garmin unlock generatoр 1.5.v, сдобих се с, map unlock code, направих го на unl файл, който го сложох заедно с img то в папка гармин на СД картата и пак нищо. Къде греша?!Слагам SD- картата на четец за карти, а не в 255w, когато картите уж биват прехвърляни от MAp Spource-a.освен това съм преместил на компа по-старата версия на картата от вградената памет на гармина.
                      Последно редактирано от ubbyu; 25-04-12, 15:58.

                      Коментар


                      • От: Инсталация на карти за начинаещи

                        Намираш си последната версия 2012.40 и сваляш отключения имидж.
                        След това си ъпдейтни фърма на нувито ...
                        После правиш папка гармин на СДто и в нея слагаш имиджа.
                        Пробвай кое от имената чете .. предполагам гмапсупп.

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          Здравейте аз съм с Garmin Nuvi 1340 4GB вградена памет. Четох... изчетох целият форум и все още не знам от къде да започна и какво да направя за да имам и Eastern Europe в устройството, защото на него си има вградена само Western...
                          Някой ще може ли да помогне ?

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Колега, има една програмка наречена Мапсорс. Писано е за нея тук. Теглиш програмата от тук, а пача от тук. Сменяш exe файла с този от пача.
                            Теглиш отключената Европа от тук:
                            .
                            След това си изрязваш Източна Европа, спретваш си имидж файл, качваш на устройството и си готов. Става бавно, с много четене и грешки, но не е сложно.
                            Успех!
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Инсталация на карти за начинаещи

                              Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                              Колега, има една програмка наречена Мапсорс. Писано е за нея тук. Теглиш програмата от тук, а пача от тук. Сменяш exe файла с този от пача.
                              Теглиш отключената Европа от тук:
                              .
                              След това си изрязваш Източна Европа, спретваш си имидж файл, качваш на устройството и си готов. Става бавно, с много четене и грешки, но не е сложно.
                              Успех!
                              Благодаря за отговора. А тази "отключена Европа" мога ли директно да я кача в GPS-a, без да се налага да я изрязвам ? И под какво име трябва да я кача ? Защото оригиналната карта, която е в GPS-а излиза под името "Gmapprom", но е невидима, дори, когато направя дори невидимите файлове да се виждат пак не може да се вижда. Трябва да напиша в търсачката на Windows-а и чак тогава излиза в папка "System", която също е невидима...

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Искам да попитам, след като си качих последната карта на City Navigator Europe NT 2013, с Мапсорс, как мога да изстрия по-старата версия?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X