Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    Безкрайно съм благодарен на
    prometei
    .При мене Garmin nuvi 205, сложих карта Garmin Europa 2010.30 в микро сд 4гб,тръгна веднага,в техномаркетите в пловдив продавач консултантите ме пращаха при тяхни хора да ми инсталират карта на европа за 30 -40 лева.

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      Дано и при мен да тръгне веднага, днес изтеглих карта направих файловете..утре СД карта да купя и ще се пробвам. Нуви 205 с микро или мини СД е?
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        Микро.

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          Явно инструкцията е добра, защото тук ми се струва, че са я копирали 1:1:
          http://hyundai-coupe.com/forum/index.php?topic=1043.0

          Или може би греша нещо?
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
            Дано и при мен да тръгне веднага, днес изтеглих карта направих файловете..утре СД карта да купя и ще се пробвам. Нуви 205 с микро или мини СД е?
            Без проблем стана още една голямо БЛАГОДАРЯ на prometei !!!
            --------------------------------------------------
            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
            [/FONT]

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              Здравейте . Искам да благодаря за хубавата тема,за съкращение на мъките на начинаещите. Прочетох темата,както и доста други във форума.Даже инсталирах една Топо карта на България,но не е рутираща. Та проблемът ми е,че не мога да намеря възможно добри,безплатни карти на Европа,България и Гърция. Свалих една карта на Европа 2010г. но не знам как се инсталира ,понеже е разделена на множество архиви . Благодаря на всички ,които ще си изхабят времето Нави-то е 775. Лека вечер !

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Първоначално публикуван от zacx2 Преглед на мнение
                Здравейте . Искам да благодаря за хубавата тема,за съкращение на мъките на начинаещите. Прочетох темата,както и доста други във форума.Даже инсталирах една Топо карта на България,но не е рутираща. Та проблемът ми е,че не мога да намеря възможно добри,безплатни карти на Европа,България и Гърция. Свалих една карта на Европа 2010г. но не знам как се инсталира ,понеже е разделена на множество архиви . Благодаря на всички ,които ще си изхабят времето Нави-то е 775. Лека вечер !
                За Сити Навигатора и аз тва се чудя. За най-добрата карта на България си има цял раздел : http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=94
                Не е безплатна, но като си я купиш, ще имаш 2 години безплатен ъпдейт.
                За картата на Гърция, това е темата : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=67325 , а ето ти тази, с която съм аз, вижда ми се доста добра : http://www.megaupload.com/?d=9HGQLKX3
                Дарин 0897042636
                ВАЗ 2105

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  Благодаря ти за инфото. Ще инсталирам картата на Гърция.За картата на България за момента ще се въздържа. Надявам се някой да се включи за това как да инсталирам карта от множество архиви. Предполагам че става с Map Source ,обаче не мога да го намеря за Уиндоус 7,пробвах на виртуална машина с Windows XP SP3 ,но изкара грешка. Ако някой може и има желание нека помогне . Благодаря! #

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    Първоначално публикуван от zacx2 Преглед на мнение
                    Благодаря ти за инфото. Ще инсталирам картата на Гърция.За картата на България за момента ще се въздържа. Надявам се някой да се включи за това как да инсталирам карта от множество архиви. Предполагам че става с Map Source ,обаче не мога да го намеря за Уиндоус 7,пробвах на виртуална машина с Windows XP SP3 ,но изкара грешка. Ако някой може и има желание нека помогне . Благодаря! #
                    Тук, във форума, сме възприели следния принцип : Ясно е, че не сме светци в световен мащаб и си помагаме, когато става дума за карти на различните държави. Но когато става дума за българската карта и по-конкретно за OFRM Geotrade, шикалкавенето е недопустимо. Струва 10% от сумата, която си дал за GPS-а си, затова си я купи и ще видиш, че отношението на сериозните участници във форума към теб ще се промени.
                    Купувайки я, допринасяш за нейното развитие. Не забравяй това!
                    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      Наясно съм ,че е по-добре да си я купя,но просто за момента нямам тази възможност.Знам и,че все пак българи са се трудили ,за да направят картата и е добре този труд да им се отплати.Все едно да искаш да гледаш "Мисия Лондон" без пари ,а в същото време да очакваш и българското кино да се развива ... е няма как :
                      )
                      Ако може някой да ми даде "жокер"дали с Мапсорс мога да инсталирам картата на Европа ,която е на множество архиви ... Благодаря и лек ден.

                      Коментар


                      • От: Инсталация на карти за начинаещи

                        Първоначално публикуван от zacx2 Преглед на мнение
                        Наясно съм ,че е по-добре да си я купя,но просто за момента нямам тази възможност.
                        Така де, ама точно в тоя форум да питаш как да си я откраднеш е някак нагличко.

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Така де, ама точно в тоя форум да питаш как да си я откраднеш е някак нагличко.
                          Ми той в началото май не знаеше, че тоя форум е за картата.
                          Дарин 0897042636
                          ВАЗ 2105

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Чукча не читател, а писател.

                            Коментар


                            • От: Инсталация на карти за начинаещи

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Така де, ама точно в тоя форум да питаш как да си я откраднеш е някак нагличко.
                              Е че то момчето първо попита за безплатна карта след това се въздържа Като чу че е платена.
                              И никаде ни е питал как да е открадне.

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Ясен виж сега първо съм нов участник във форума и нямах представа как стоят нещата покрай картата в този форум.Второ както и да го гледаме всеки би предпочел нещо,каквото и да е то,да му излезе по-евтино.Не е ли така?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X