Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предлагам рутиращи карти!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Предлагам карти или софтуер

    Milstan благодаря за помоща. Като копирах само файловете ,а не цялата папка и програмата тръгна нормално.Само дето не ми харесва момента с триене на файлове от регистрите , защото програмата ще я ползва един познат които не разбира много от компютри , и вероятността да скапе всичко е ОГРОМНА .За това му инсталирах Мап енд Гайд 13 . Там няма проблеми с активации и инсталации на карти , могат да се задават всякакви параметри свързани с управлението на ТИР така ,че за мен е по добрия вариант . Още веднъж благодаря

    Коментар


    • До: Предлагам карти или софтуер

      Момчета, някой да има карти на Сирия и Иордания?

      Коментар


      • До: Предлагам карти или софтуер

        КОЛЕГИ МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ НЯМАМ ДУМИ НАИ НАКРАЯ И АЗ НАПРАВИХ МАГИЯТА С КАРТИТЕ.







        МНОГО ВИ БЛАГАДАРЯ НА ВСИЧКИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ

        Коментар


        • До: Предлагам карти или софтуер

          Видях че един участник във форума е инсталирал на свой приятел Мап енд Гайд13 би ли разяснил от къде и как я е свалил. Ще му бъда много благодарен.между другото свалих от торент ру. навиг.8 но в по-голям мащаб не се виждат номерата на пътищата. Моля за МАП&ГАЙД 13!!!!!!!

          Коментар


          • До: Предлагам карти или софтуер

            Пак на същото място го има.

            Коментар


            • До: Предлагам карти или софтуер

              Colombia Map 2009 - Garmin GISCO - FID 5095

              Не видях нищо подобно така че я качих

              Коментар


              • До: Предлагам карти или софтуер

                в последно време картите, които качвам на спелеото не се прехвърлят на фтп-то. има ли проблем и да продължавам ли със събирането на карти? доста безмислено става да ъплоудвам карти на спелеото, да се изтриват от там , а да не се качват на фтп-то.
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • До: Предлагам карти или софтуер

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  в последно време картите, които качвам на спелеото не се прехвърлят на фтп-то. има ли проблем и да продължавам ли със събирането на карти? доста безмислено става да ъплоудвам карти на спелеото, да се изтриват от там , а да не се качват на фтп-то.
                  По-горе написах, че известно време ще има малък проблем с качването на ФТП-то. Картите ги свалям от там и са при мен. До няколко дни Pacific ще се прибере в Бг и ще ги качи, където им е мястото. Моля продължавайте да ги качвате, за сега всичко е при мен, нищо няма да се загуби, ако на някой му трябва нещо спешно, нека се свърже с мен, това ще е още няколко дни, след това всичко ще е както си беше...


                  П.П. в директория gkostadinov има един файл с големина 1 024.706 кб с FID-709 няма описание, файла е img, някой знае ли какво е, за да знам къде да се слага?
                  Последно редактирано от Peppy; 24-01-09, 15:24.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • До: Предлагам карти или софтуер

                    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                    ....в директория gkostadinov има един файл с големина 1 024.706 кб с FID-709 няма описание, файла е img, някой знае ли какво е, за да знам къде да се слага?
                    Това е комбинираната карта на околните на България държави /9 на брой - Milstan's Map/.
                    В общия случай Pacific оставя този файл около 3-4 седмици да си седи в спелео-то, докато всички заинтересовани го изтеглят и накрая го мести в домейн-а
                    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                    Коментар


                    • До: Предлагам карти или софтуер

                      Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                      Това е комбинираната карта на околните на България държави /9 на брой - Milstan's Map/.
                      Аха, явно съм го пропуснал, а знаеш ли кой точно са държавите и кои са картите?
                      Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                      В общия случай Pacific оставя този файл около 3-4 седмици да си седи в спелео-то, докато всички заинтересовани го изтеглят и накрая го мести в домейн-а
                      Само че, сега случая не е "общия" има причина да се махат веднага от там, както казах в предния пост, това ще е още няколко дни, след което всичко ще бъде постаро му
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • До: Предлагам карти или софтуер

                        Докато чакам неволята ,поразчетох още малко и си съединих географията на източна Европа по мой вкус и предназначение / СиЧГ1.9,Адриа 2.2,Румъния,Словакия,Унгария ,Гърция1.6 и Турция.../ Направих си и няколко по-малки съшивки за конкретни пътувания /Например "Югославия"/ - фъркат! Сендмап20... Обаче не мога да ги пришия към към СНЕ 2009 Както и да ги мъча ,Увропата излиза в директорията на Сендмап само в един ред ,който сочи папката и файла gmapsupp.img и нищо не става. Разложих я на много файлчета /по технологията за качване на img в Мапсорс/ и опитах така да зареда комбинация с другите карти ,но пак не стана. Появиха се три реда -..._img ; ...typ и ...mapset00.img ,но не и множеството файлчета ,както на другите по-малки карти... Моля експертите да ме осветлят - може ли изобщо да стане това ашладисване ,или задачата е неизпълнима ? Да не би Европа 09 да има някакви допълнителни защити ,или да е направена по друга технология оттази на отделните страни ?

                        Коментар


                        • До: Предлагам карти или софтуер

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          ...а знаеш ли кой точно са държавите и кои са картите?
                          Ето ги:
                          FID=709, Нави Гaйд Унгария 5.1NT
                          FID=1326, ГП Мапа Полша 2008.3
                          FID=848, Турция НавСити 2008.07
                          FID= 821, Ауто Драйв Хелас 1.60
                          FID=708, Адриа Роут 2.20
                          FID=1315, Словакия Роудс 6
                          FID=929, Сърбия и Черна Гора 1.9
                          FID=1189 Румъния 2008
                          FID=579, Атлас Чехия 7 NT

                          Всичко е "LAST EDITION"
                          Забележка:
                          Прави се един общ унл-файл, пишеш за всяка карта кодовете един до друг /без растояния или знаци между кодовете/и ще проработи
                          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                          Коментар


                          • До: Предлагам карти или софтуер

                            Здравеите колеги има ли начин да получа тизи ИМГ. фаил с картите на държавите защото в спелеото нищо не ми дава може и да нямам достап до тези файлове. Ще съм ви много Благодарен ако някои ми ги прати на nnenno1@gmail.com

                            Благодаря ви Предварително !!!
                            Последно редактирано от Pacific; 03-02-09, 13:31.

                            Коментар


                            • До: Предлагам карти или софтуер

                              Първоначално публикуван от nnenno Преглед на мнение
                              Здравеите колеги има ли начин да получа тизи ИМГ. фаил с картите на държавите защото в спилето нищо не ми дава може и да нямам достап до тези таилове. Ще съм ви много Благодарен ако някои ми ги прати на nnenno1@gmail.com

                              Ето го адреса на които търсиш картите. Но преди това прочети тук на този линк за да разбереш защо неможеш да ги намериш, и тук
                              Последно редактирано от Pacific; 03-02-09, 13:43.

                              Коментар


                              • До: Предлагам карти или софтуер

                                Първоначално публикуван от nnenno Преглед на мнение
                                Здравеите колеги има ли начин да получа тизи ИМГ. фаил с картите на държавите защото в спилето нищо не ми дава може и да нямам достап до тези таилове. Ще съм ви много Благодарен ако някои ми ги прати на nnenno1@gmail.com
                                Благодаря ви Предварително !!!
                                nnenno, мислиш ли , че файл с големина над 1Gb може да ти се изпрати на пощата?
                                Проблемът е , че даже няма фрий-сървър на който да може да се ъплоудват файлове по-голями от 1Gb
                                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X