Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предлагам рутиращи карти!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Предлагам рутиращи карти!

    Някой да ми каже сносна руска карта на латиница? Благодаря предварително!

    Коментар


    • До: Предлагам рутиращи карти!

      [QUOTE=ivobang;713997]Някой да ми каже сносна руска карта на латиница? Благодаря предварително![

      за коя част по точно
      ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

      Коментар


      • До: Предлагам рутиращи карти!

        Излезе новия Сити Навигатор за Средния Изток 2010 NT (Дубай и разните там емирства):
        ТУК
        Качвам го и на спелеото.

        Коментар


        • До: Предлагам рутиращи карти!

          Здравейте.
          Навярно съм най-новият в отбора.Притежaвам GARMIN nuvi 205BG.Прочетох доста във форума изтеглих необходимите ми програми и мисля че ще мога да се справя с отключване и обединяване на карти,но........... Не мога да си намеря необходимите ми карти.Файловете който са дадени тук не работят и не могат да бъдат изтеглени.
          Нужни са ми най-актуалните рутиращи карти на Румъния,Турция и Гърция.
          Моля помогнете ми!!!
          БЛАГОДАРЯ

          Коментар


          • До: Предлагам рутиращи карти!

            http://forum.ppcwarez.org/viewforum.php?f=253
            Код:
            http://torrents.ru/forum/viewforum.php?f=1512

            Коментар


            • До: Предлагам рутиращи карти!

              Колеги,някои може ли да каже откъде да си взема карта на Таиланд ,налага се да пътувам на там и имам Нокиа Н 95.Какво е по добре-Мапсорс или .имг?Досега бях с Нуви

              Коментар


              • До: Предлагам рутиращи карти!

                Първоначално публикуван от sadex5 Преглед на мнение
                Колеги,някои може ли да каже откъде да си взема карта на Таиланд ,налага се да пътувам на там и имам Нокиа Н 95.Какво е по добре-Мапсорс или .имг?Досега бях с Нуви
                http://forum.ppcwarez.org/viewtopic.php?f=253&t=63531

                Коментар


                • До: Предлагам рутиращи карти!

                  Качвам на ФТП-то Мап сорс версията на картата на Украйна Луксена 110309

                  Коментар


                  • До: Предлагам карти и софтуер

                    Първоначално публикуван от jorito Преглед на мнение
                    изпробвано, работи:
                    http://www.garmincyprus.com/upfiles/File/gmapsupp.img
                    ФИД:1217
                    Може би не е тук мястото, но като го изтеглих това ми иска 8 символен продуктов № и не тръгва
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: Предлагам рутиращи карти!

                      Колега,линка не работи за тая пуста Таиландска карта.Други идеи?На едно място излезе имг. фаила, пък Нокията не го чете

                      Коментар


                      • До: Предлагам рутиращи карти!

                        Thailand v.9NT_img:
                        Код:
                        http://rapidshare.com/files/228382670/Thailand_v9.0_NT_en.rar
                        FID=57
                        Пробвах я , всичко работи!

                        Коментар


                        • До: Предлагам рутиращи карти!

                          Здравейте,
                          Бих искал да споделя малко личен опит. Ако някой се кани да пътува из Арабският полуостров, нека не се доверява особено много на новият City Navigator Middle East 2010 NT, спомент малко по-горе. Продават го за доста пари, а същевременно в картите има доста неточности, особено в тази на Dubai и "разните там емирства". То няма и как да бъде защото спецялно в Dubai се строи непрекъснато и променят почти всяка седмица пътищата, така че навигацията се шашка доста често.
                          Не мога само да си обясня след като в тази страна живеят толкова много чужденци защо никой не си е направил труда поне няколко думи да обели за карти на раьона, обновяване, актуализиране и др. подобни...
                          Извинявам се за тъпият въпрос, но какво точно е "спелеото"?
                          [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

                          Коментар


                          • До: Предлагам рутиращи карти!

                            Първоначално публикуван от Goshob Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            .........
                            Извинявам се за тъпият въпрос, но какво точно е "спелеото"?
                            Четене му е майката !
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...62&postcount=5

                            Коментар


                            • До: Предлагам рутиращи карти!

                              Благодаря за съвета и препратката. Щом заговорихме за съвети и поговорки все ми идва на ум и една друга, която звучи приблизително по следният начин: "С питане и до Цариград се стига"
                              Ако си говорим сериозно, това със страницата на Спелеолозите наистина го бях пропуснал, макар и да четох доста от темата.
                              [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

                              Коментар


                              • До: Предлагам рутиращи карти!

                                колеги от каде мога да се намерят карти за гармин на ГРУЗИЯ , АЗЪРБЕЙДЖАН и ТюРКМЕНИСТАН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X