Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предлагам рутиращи карти!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Re: Предлагам карти или софтуер

    Първоначално публикуван от Waldas Преглед на мнение
    Hello,
    please insert this map:City Navigator NT Mexico 2008-Full Release for Mapsource
    to your софтуер (bgspeleo.info).
    Thank you
    ти откъде се появи?
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • До: Предлагам карти или софтуер

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Map&Guide truck navigator 4.2 PC Notebook:
      Код:
      http://rapidshare.com/users/F4KDHK
      pass:  cruser66
      Само с карта на Германия. Когато изтече 30 дневния период триете този ред:
      HKEY_LOCAL_MACHINE >SOFTWARE>Business Navigator

      Цяла Европа (4.7Gb):
      Код:
      http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1140324
      Колеги опитвам се да инсталирам тази програма ,но инсталацията на картите не ми се получава (на намира картите). Пробвах няколко варианта описани във форума ,но не става . Ако някой е успял да инсталира картите ,моля за съвет как става

      Коментар


      • До: Предлагам карти или софтуер

        Виж къде и как лежат при мен.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Предлагам карти или софтуер

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Виж къде и как лежат при мен.
          Тея карти на какъв gps тръгват? За гармин нюви стават ли ?

          Коментар


          • До: Предлагам карти или софтуер

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Виж къде и как лежат при мен.
            O.K. ама как ги вкара там? Аз като се опитах да инсталирам европеиската карта , инсталатора тръгва , но на третия прозорец където трябва да се появят отделните карти нищо не излиза и не мога да продължа инсталацията. Пробвах и директно да вкарам фаила ДАТА от европейската карта в същата директория където са и твоите карти (както пише в руския форум ) , но като пусна програмата ми казва че няма инсталирани карти
            П.С. Като инсталирах програмата при изписването на серийния номер за последната буква пробвах цялата азбука но уви , и сега работи с 30 дневен пробен период . Незнам дали това има значение.

            Коментар


            • До: Предлагам карти или софтуер

              Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
              Тея карти на какъв gps тръгват? За гармин нюви стават ли ?
              Виж налко по нагоре

              Коментар


              • До: Предлагам карти или софтуер

                С инсталатора май се инсталираха само POI. За картите следвай снимките.
                Като изтече 30 дневния период в регистъра триеш следния ред:
                "HKEY_LOCAL_MACHINE >SOFTWARE>Business Navigator"
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от milstan; 17-01-09, 21:20.

                Коментар


                • До: Предлагам карти или софтуер

                  Благодаря за помоща . Аз копирах цялата папка ДАТА в МАПС , а то трябвало само фаиловете . Утре ще пробвам , че лаптопа в момента не ми е под ръка и ще пиша . А за 30-то дена разбрах как става, картите ми създават проблам

                  Коментар


                  • До: Предлагам карти или софтуер

                    А трябва ли лаптопа да има блутут gps антена за да тръгне картата? И с garmin mobile PC software ли я разчита?

                    Коментар


                    • До: Предлагам карти или софтуер

                      Маршрут може да се разглежда и без GPS (планиране на маршрут). Софтуерът се казва "Map&Guide truck navigator 4.2 PC Notebook" (няколко поста по-нагоре).
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от milstan; 17-01-09, 22:28.

                      Коментар


                      • До: Предлагам карти или софтуер

                        Мерси значи ако имам и gps receiver към лаптопа ще може да се ползва както Сити-то на GPS ?

                        Коментар


                        • До: Предлагам карти или софтуер

                          Здравейте!Интерисувам се от подробна и актуална карта на европа/западна и источна/.Имам ауторута2007 но търся (мапгейт13).Гледах я на лаптопа на един колега ,но нямаше как да я сваля защото е 9гб.Някой може ли да помогне или да предложи нещо по-добро? Благодаря предварително.

                          Коментар


                          • До: Предлагам карти или софтуер

                            Първоначално публикуван от todordreshev Преглед на мнение
                            Здравейте!Интерисувам се от подробна и актуална карта на европа/западна и источна/.Имам ауторута2007 но търся (мапгейт13).Гледах я на лаптопа на един колега ,но нямаше как да я сваля защото е 9гб.Някой може ли да помогне или да предложи нещо по-добро? Благодаря предварително.
                            Виж това не ти ли върши работа
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=632

                            Коментар


                            • До: Предлагам карти или софтуер

                              колега пробвах.на първия код не се отварят картите /не се зареждат /а на втория иска регистрация.м/у другото с коя програма се сваля добре?
                              Последно редактирано от todordreshev; 18-01-09, 20:35.

                              Коментар


                              • До: Предлагам карти или софтуер

                                Здравейте нищо не разбирам от навигации.Миналата седмица ходих до Германия и там си купих навигация втора употреба.Но на нея има само карта на Германия.Колко ще ми струва карта на европа и БГ ако може.На навигацията ми пише Typhoon 3500 go а от зад MYGUIDE на картата и дисковете FALK. Ако някой продава такива нека да ми пише.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X