Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kарта на Турция за Garmin

    Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
    Абе като стана дума за NavCity, не мислите ли, че е време за нова версия? Турския Събин нещо го домързява май. За румънския да не говорим...
    Той, Турския Събин, май е поне подполковник от аскера. Параноята си ги гони, като тука през 70 -те.
    Както и Италианския се е поолял около Авиано.

    Коментар


    • От: Kарта на Турция за Garmin

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Той, Турския Събин, май е поне подполковник от аскера. Параноята си ги гони, като тука през 70 -те.
      Както и Италианския се е поолял около Авиано.
      Пенчо, както казват братята монголци "I don't follow you". Моля те, поясни какво искаш да кажеш. Параноята от 70-те ми е ясна, но защо мислиш, че турският е аскер и какво има с италианския около Авиано. Доколкото змнам, там има база на НАТО, но в CN Авиано изглежда съвсем нормално градче. С какво се е поолял?
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • От: Kарта на Турция за Garmin

        Не знам какво точно не правя както трябва, форматирах SD картата направих папка GARMIN, копирах турската карта с име gmapsupp.img поставям вътре и gmapsupp.unl /в Notepad въвеждам кода генериран с IDто на гармина и FID на картата 848 + PID1 / В самото у/во има 2 карти CN North America 2010 3D и OFRM /единия вариант беше без каквито и да е карти и пак не става/. Не мога да разбера защо когато правя същото за друга карта да кажем гръцка всичко е ОК, а турската не става и не става. Явно нещото което не дава да се чете картата е на смия Гармин но не съм толкова навътре за да знам всички файлове за какво са. Другия вариант е че всички карти които се разпространяват .img да са за Mapsource и аз да се опитвам да изтрелям парасе в космоса Ако някой може да даде читав и най - вече тестван линк за Turkey 2010.01 но да не е за Mapsource. Благодаря на всички които се опитват да ми помогнат!

        Коментар


        • От: Kарта на Турция за Garmin

          Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
          Пенчо, както казват братята монголци "I don't follow you". Моля те, поясни какво искаш да кажеш. Параноята от 70-те ми е ясна, но защо мислиш, че турският е аскер и какво има с италианския около Авиано. Доколкото змнам, там има база на НАТО, но в CN Авиано изглежда съвсем нормално градче. С какво се е поолял?
          Ами, карах си по път (не нов) който го имаше на хартиена карта, а СН го нямаше. Все едно карах през полето и хоп бариера с постови. Хайде обратно!

          Коментар


          • От: Kарта на Турция за Garmin

            Значи CN е по- в час. Но в случая причината вероятно е милитарна. Докато от М. Търново до Лозенград си е просто път. Е, има някакви аскери в началото от границата, но пътят си е съвсем цивилен. Само, че го няма на NavCity. Вече веднъж казах, че ако знам как да се свържа с турския Събин, ще му пратя трака. Имам поне 5 записа вече.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • От: Kарта на Турция за Garmin

              В СН номерата на адресите не са много точни на някои сокаци, ходих до Инстанбул адреса е в кв. Кючукчекмедже, ул. Kiraz sk, номер 32, крайна къща на улицата, а СН го дава доста по-надоло.

              Коментар


              • От: Kарта на Турция за Garmin

                Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                Значи CN е по- в час. Но в случая причината вероятно е милитарна. Докато от М. Търново до Лозенград си е просто път. Е, има някакви аскери в началото от границата, но пътят си е съвсем цивилен. Само, че го няма на NavCity. Вече веднъж казах, че ако знам как да се свържа с турския Събин, ще му пратя трака. Имам поне 5 записа вече.
                аз вече пращах преди година - няма резултат
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • От: Kарта на Турция за Garmin

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  аз вече пращах преди година - няма резултат
                  Може да са я зарязали работата и да чакат CN да стане по-гъст в тяхната територия. Ама азиатската част, която е много повече... Не знам. В сайта на Basarsoft нищо не намирам за NavCity.
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • От: Kарта на Турция за Garmin

                    Ако е удобно да ми кажеш коя версия слагаш и от къде я теглиш, защото изпробвах всички версий дадени тук с линкове плюс още няколко и не стават. Единствената която вчера ми дадоха и стана от раз е navcity-turk-2008-IKLTL. IMG, с нея нещата станаха стандартно с генератора и unl файла. Или другите карти не се отключват стандарто или зависи от генератора и устроиството кой модел е!

                    Коментар


                    • От: Kарта на Турция за Garmin

                      Първоначално публикуван от stefanaky Преглед на мнение
                      Ако е удобно да ми кажеш коя версия слагаш и от къде я теглиш, защото изпробвах всички версий дадени тук с линкове плюс още няколко и не стават. Единствената която вчера ми дадоха и стана от раз е navcity-turk-2008-IKLTL. IMG, с нея нещата станаха стандартно с генератора и unl файла. Или другите карти не се отключват стандарто или зависи от генератора и устроиството кой модел е!
                      На MapSource всички стават, на апарат не съм пробвал, но не би трябвало да има проблеми. Поне от написаното дотук така произлиза. Ако при теб нещо се инати, не падай духом. Нали все пак имаш 2008. Те пътищата за две години не са се променили кой знае колко...
                      Пък и не мисли, че разликата между 2008 и 2010 е кой знае колко голяма.
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • От: Kарта на Турция за Garmin

                        Разликата е огромна! Турците строят по стотина км магистрали годишно! Препоръчвам максимално новата версия да търсиш.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • От: Kарта на Турция за Garmin

                          Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                          Разликата е огромна! Турците строят по стотина км магистрали годишно! Препоръчвам максимално новата версия да търсиш.
                          Вярно е, че много строят. Но не знам доколко въвеждат новопостроеното в картата си. Това, което знам със сигурност е, че новия участък от Лозенград до М.Търново го пуснаха през 2008 г. и след 3 или 4 актуализации на картата е все още старото трасе, което е доста по-различно. Мисля, че има разминавания и по трасето от Лесово до Одрин. Не съм проверявал за други, това е, което знам.
                          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                          Коментар


                          • От: Kарта на Турция за Garmin

                            Аз тръгвам в сряда и ще проверя как е пътя до Анталия, после Кападокия и обратно през Анкара и Истанбул към България. Там имаше много магистрали в строеж и ще видя на новата карта дали са отразени.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • От: Kарта на Турция за Garmin

                              Благодаря за информацията и борбата продължава в търсене на най-новата карта, но да попитам разгледах по форума но така и не успях да открия POI за Турция. Търся POI точки за Туристическите обекти, както и Полицейски камери по пътищата в Турция . По принцип за Европейските камери за скорост пише че фигурира Турция, но не пише дали фигурира цялата държава или само европейската част.

                              Коментар


                              • От: Kарта на Турция за Garmin

                                Първоначално публикуван от stefanaky Преглед на мнение
                                Благодаря за информацията и борбата продължава в търсене на най-новата карта, но да попитам разгледах по форума но така и не успях да открия POI за Турция. Търся POI точки за Туристическите обекти, както и Полицейски камери по пътищата в Турция . По принцип за Европейските камери за скорост пише че фигурира Турция, но не пише дали фигурира цялата държава или само европейската част.
                                Прегледай това : http://www.poiplaza.com/index.php?p=dc&c=53

                                Ина повече от 30 хиляди POI за Турция, групирани в категории. Все някои от тях ще ти свършат работа.
                                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X