Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kарта на Турция за Garmin

    Първоначално публикуван от m28vn Преглед на мнение
    Благодаря за отговорите ще пробвам и ще пиша какво е станало или не е станало.Ще сложа картата направо в GARMIN[nuvi205] има достатачно място.
    Дай си id на уреда да ти направа unl.файла ако не се справиш

    Коментар


    • До: Kарта на Турция за Garmin

      Само да пробвам понеже на microSD имам карта с име gmapsupp,в паметта на гармина картата сам я направил gmapprom,и новата ако я крастя gmapsup2 ще стане ли?ако не се полчи,аз УНЛ файла знам как се прави ама Имидж фаила маи нещо не ми е наред ще дам ИД-3476722812
      Последно редактирано от m28vn; 28-11-09, 17:45.

      Коментар


      • До: Kарта на Турция за Garmin

        С име gmapsup2 не става и сас gmapprom1 също не става и незнам вече нито как да го крастя а и се чудя от каде да драпна нов имидж фаил щото с тоз немога да се оправя.
        Последно редактирано от m28vn; 28-11-09, 17:44.

        Коментар


        • До: Kарта на Турция за Garmin

          Първоначално публикуван от m28vn Преглед на мнение
          С име gmapsup2 не става и сас gmapprom1 също не става и незнам вече нито как да го крастя а и се чудя от каде да драпна нов имидж фаил щото с тоз немога да се оправя.
          Ето готов img.файл http://tranz.it/load.php?id=T5lsb5BJ5BSHIIiB428707 пробвал съм го,ако не стане нещо ти не правиш както трябва.Ето и отключващ файл http://tranz.it/load.php?id=zQqKpirSoCLLZc39428708 И сега трябва да видиш допустимите именаВъв вътрешната памет на уреда:
          gmapprom
          gmapprom1
          gmapsupp
          gmapoem (тази карта се вижда в менюто , но не може да се изключва)

          На SD картата:
          gmapsupp
          Идвата файла трябва да са със едно и също име.

          Коментар


          • До: Kарта на Турция за Garmin

            Искренни благодарности на GIDO за помоща и отделеното за мен време. Преименувах фаила на gmapprom1 и работата заспа.

            Коментар


            • До: Kарта на Турция за Garmin

              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
              Navcity Turkey 2009.06 - Mapsource (ENG) Original
              http://ul.to/au029m
              http://ul.to/4p71d0
              Привет на всички,
              Избягвам да пиша тук тъй като обикновено намирам всичко, което ми е нужно без да губя чуждо време и да предизвиквам люти коментари, но този път се сблъсквам с проблем, който немога да разреша, а и не намирам решението тук. Прикачам една снимка за да онагледя. Значи, положението е следното-ще пътувам до Айвалък скоро и искам като трагна от БГ да не се занимавам да сменям карти и прочие а да имам целия си маршрут готов. Това, което направих беше следното, свалих посочените файлове, след което ги качих на у-вото, но резултата беше като на снимката. После с gmap-а комбинирах двете карти на БГ и Турция, но ефект нямаше и резултатът си остана същият. Надявам се някой да ми помогне със съвет или готово решение.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Kарта на Турция за Garmin

                Без да се считам за експерт, считам че комбинирането на няколко карти на едно място не означава, че може да се прави маршрут между тях. Картите са с различен мащаб и често / да не кажа винаги/ граничните пътища не се припокриват. За да може да се прави маршрут между картите на различни държави общата карта трябва да бъде компилирана по друг начин, за да стане като сити навигатор.

                Коментар


                • До: Kарта на Турция за Garmin

                  Първоначално публикуван от klavi6a Преглед на мнение
                  Привет на всички,
                  Избягвам да пиша тук тъй като обикновено намирам всичко, което ми е нужно без да губя чуждо време и да предизвиквам люти коментари, но този път се сблъсквам с проблем, който немога да разреша, а и не намирам решението тук. Прикачам една снимка за да онагледя. Значи, положението е следното-ще пътувам до Айвалък скоро и искам като трагна от БГ да не се занимавам да сменям карти и прочие а да имам целия си маршрут готов. Това, което направих беше следното, свалих посочените файлове, след което ги качих на у-вото, но резултата беше като на снимката. После с gmap-а комбинирах двете карти на БГ и Турция, но ефект нямаше и резултатът си остана същият. Надявам се някой да ми помогне със съвет или готово решение.
                  И друг път е писано, че турската карта покрива почти половината от Южна България. И там не се вижда нищо. Просто завоалирани териториални претенции...
                  Поради което - или поотделно се ползват картите на България и Турция, или се ползва Сити Навигатор 2010.20. В нея има основните пътища в България и София и доста повече от пътищата и градовете на Турция.
                  Понеже според американците - Турция е европейска, а ние - азиатска страна.
                  Това е.

                  Иди, че не ставай американофоб.
                  Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                  Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                  Коментар


                  • До: Kарта на Турция за Garmin

                    Абе аз американофоб, както ти се изрази съм отдавна, понеже вече 6 години им гледам манталитета и начина на живот. Ама това е друга тема, за друг разговор! Значи да разбирам, че на тоя проблем няма решение и ще е едно такова никво, така ли? И ако отговорът е "Да!", то тогава идва следващият ми въпрос....понеже съм имал допир само с Гармин и прилежащите му/им карти, за Том Том има ли такава опция, която да задоволи желанието ми?

                    Коментар


                    • До: Kарта на Турция за Garmin

                      Не мисля, че е причината са някакви претенции. Не само турската, и други карти препокриват. Някои от картите обхващат определени райони (окръзи, области и т.н.) и са с неправилна форма точно по границите на тези райони. Други пък са с форма на правоъгълник и въпреки, че "активната" им част пак е в района, който е с неправилна форма, останалата част от правоъгълника ненужно припокрива съседните територии. Не знам на какво се дължи, но е така.
                      Що се отнася до съединяването на отделни карти, съгласен съм с gkostadinov. Но причината не е в мащаба (той не зависи от картата, а от избора на потребителя, нещо като избора на големина на шрифта с който пишем), а по-скоро е в малки (но достатъчни за да не стане маршрут) разминавания на местоположението на пътищата. А причината за тези разминавания се крие в различните методи на конвертиране на координатите. Да не забравяме, че формата на Земята е т.н. "геоид", т.е. всяко математическо изражение на тази форма крие известна условност.
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • До: Kарта на Турция за Garmin

                        Първоначално публикуван от klavi6a Преглед на мнение
                        Абе аз американофоб, както ти се изрази съм отдавна, понеже вече 6 години им гледам манталитета и начина на живот. Ама това е друга тема, за друг разговор! Значи да разбирам, че на тоя проблем няма решение и ще е едно такова никво, така ли? И ако отговорът е "Да!", то тогава идва следващият ми въпрос....понеже съм имал допир само с Гармин и прилежащите му/им карти, за Том Том има ли такава опция, която да задоволи желанието ми?
                        Все още за Балканите най-добре са Гармин...
                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • Карта на турция за 465т

                          нуждая се от карта на турция за 465т
                          защото свалям но не тръгват
                          Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                          Коментар


                          • До: Карта на турция за 465т

                            Сваляш от тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9,някъде последните страници имаше файл и после четеш тук как се отключват картите http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=36646

                            Коментар


                            • До: Карта на турция за 465т

                              мерси сега ще пробвам
                              Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                              Коментар


                              • До: Карта на турция за 465т

                                Ако я слагаш на sd карта,трябва първо да си направиш папка Garmin,ако я слагаш във вътрешната памет трябва да внимаваш с имената на файловете Във вътрешната памет на уреда:
                                gmapprom
                                gmapprom1
                                gmapsupp
                                gmapoem (тази карта се вижда в менюто , но не може да се изключва)

                                На SD картата:
                                gmapsupp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X