Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Kарта на Турция за Garmin

    Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
    Не може да се създаде цял маршрут от България до Турция, с "ITKLT 2010.1", преа ГКПП Капитан Андреево, поради липса на една много малка част от пътя в самото начало на турска територия. Цял маршрут става само през Малко Търново. С по-старите турски карти няма проблем. Така се получава и с другите съседни държави, когато се използват регионалните карти. Трябват два маршрута, до границата и навън.
    Става през Малко Търново, ама като влезеш в Турция ще се хванеш за главата. И така до малко преди Лозенград (Kirklareli). Причината : новият участък на пътя не е отразен, на картата е стария през няколкото села. Откакто са го пуснали вече са излезли 3 версии на картата ама турците не го оправят. Сума ти турци минават, да вземе някой да им прати трака. Ако знам къде и аз мога да го пратя. Имам поне 4 записа.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • От: Kарта на Турция за Garmin

      Много добра карта! Ама, защо има парт1 и парт2, то 1-то замества 2-то ??? И още един въпрос. Нювито чете само по един файл gmapsupp, ако искам повече карти да си кача, как става?
      Дарин 0897042636
      ВАЗ 2105

      Коментар


      • От: Kарта на Турция за Garmin

        http://www.offroad-bulgaria.com/show...BC%D0%B5%D1%82
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • От: До: Kарта на Турция за Garmin

          Garmina ми казва, че не може да отключи картата??? Какво не съм направил? А съм направил следното: тегля архива, разархивирам копирам на картата в директория гармин, българската съм я преименувал и е в друга директория.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Kарта на Турция за Garmin

            Не сте прочели съответната тема:
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...B5%D1%89%D0%B8

            Коментар


            • От: До: Kарта на Турция за Garmin

              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
              Имам същия проблем като usovir. Нямам представа защо, но картата не може да се откючи и гармина ми дава съобщение че е заключена. Пробвак с генератори 1.3 и 1.5. Фида- 848, като GMaptoll я разпознава като NavCity 2010.01 TKLTLA, а не като ITKLT 2010.1.img
              Ако е възможно някои да помогне с тази карта или да каже за момента коя е работещата карта и дава най - малко проблеми. Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: До: Kарта на Турция за Garmin

                Здравейте. Имам нужда от съвет:
                Имам Garmin 255W. В началото на септември ще пътувам до Истанбул. Паметта на устройството е пълна, за това ще се наложи да си купя SD карта. Въпросите са ми:
                1. Кое е по-добре в моя случай - да сложа на SD картата карта на Турция или някоя нова версия на City Navigator (ако правилно съм разбрал новите City Navigator-и включват и Турция). Пътуването ми до Истанбул е еднократно - необходимо ми е устройството да ме докара до хотела ми там, после от хотела до стадиона (ще ходя на концерт на Ю2) и обратно, както и накрая от хотела обратно до България.
                2. Каква SD карта трябва да сложа на моя Garmin 255W? Мини, Микро, Макро? 2 ГБ? 4ГБ? Чувал съм, че устройството ми поддържа 4 ГБ - вярно ли е?

                Какво бихте ме посъветвали?
                Предварително благодаря за отговорите.

                Коментар


                • От: До: Kарта на Турция за Garmin

                  Първоначално публикуван от perymason Преглед на мнение
                  Здравейте. Имам нужда от съвет:
                  Имам Garmin 255W. В началото на септември ще пътувам до Истанбул. Паметта на устройството е пълна, за това ще се наложи да си купя SD карта. Въпросите са ми:
                  1. Кое е по-добре в моя случай - да сложа на SD картата карта на Турция или някоя нова версия на City Navigator (ако правилно съм разбрал новите City Navigator-и включват и Турция). Пътуването ми до Истанбул е еднократно - необходимо ми е устройството да ме докара до хотела ми там, после от хотела до стадиона (ще ходя на концерт на Ю2) и обратно, както и накрая от хотела обратно до България.
                  2. Каква SD карта трябва да сложа на моя Garmin 255W? Мини, Микро, Макро? 2 ГБ? 4ГБ? Чувал съм, че устройството ми поддържа 4 ГБ - вярно ли е?

                  Какво бихте ме посъветвали?
                  Предварително благодаря за отговорите.
                  Според мен:

                  1. CNE Europe версия 2011.1 /намира се тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...58479&page=20/ ще ти свърши идеална работа. Трябва ти само img файла, другите файлове не работят с твоя апарат, както и на моя. В Истанбул работи добре - проверил съм лично и в двете му части /Европа и Азия/. Ще те закара от вас до хотела без да сменяш картите в апарата, а после и на стадиона.
                  2. Ако си с последна версия на софтуера за 255W не би трябвало да имаш проблем с SD картата - и 2 ГБ ще ти свършат работа, защото CNE беше около 1,8ГБ. Дали ще е мини, микро или макро няма значение стига да има адаптор. Но можеш и 4 ГБ да сложиш, ако искаш да съхраняваш и други карти на SDто. Темата за големината на SD картите е тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=24156&page=2
                  3. Надявам се да изкараш добре на концерта!
                  Последно редактирано от ISG; 26-07-10, 18:36. Причина: допълнение
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: До: Kарта на Турция за Garmin

                    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                    Според мен:
                    Благодаря за отговора!
                    Не знам дали съм с последния софтуеар - купувал съм устройството преди около година. Ще сваля картата и ще видя дали файла наистина е 1,8 ГБ. Ако е толкова - купувам карта от 2 ГБ и го слагам там. Би трябвало всичко да е наред - ще напиша тук дали всичко работи.
                    Още веднъж - БЛАГОДАРЯ!

                    Коментар


                    • От: До: Kарта на Турция за Garmin

                      Първоначално публикуван от perymason Преглед на мнение
                      Благодаря за отговора!
                      ще напиша тук дали всичко работи.
                      Купих директно 4ГБ карта - Micro SDHC Transcend - с адаптер. Свалих CNE Europe версия 2011.1 от линка, който ми даде, качих я на SD-то, вкарах я в устройството, включих го и........... всичко работи на 6!!! Зададох му адреса на хотела, който се намира баш в центъра на тази 14 милионна лудница и си ми дава абсолютно точно пътя от нас до там

                      Коментар


                      • От: Kарта на Турция за Garmin

                        Моля за помощ с Гармин 765 съм. Пробвах да сложа какви ли не карти на турция IMG формат на SD картата /Garmin Navcity Turkey 2009.06; Garmin Navcity Turkey 2009.12; Garmin Navcity Turkey 2010.01 IKLTL, TKLTLA/ всички са с Fid 848, но за сега работи единствено - Europe NT 2011.10. Тя обаче не ми върши работа защото е само с главни пътища и то май не са всички. След като пробвах с генератори 1.3 и 1.5 Гармина ми дава съобщение за заключена карта и Турската карта не се вижда. На самото устроиство има 5 карти /gmapbmap; gmapprom;gmapprom1; gmaptz; gmap3d/ пробвах само с основните, после махнах всички, но пак не стана. Пробвах да сложа картата и да изчакам извесно време навън за да хване добре сигнал и евентуално да тръгне, но пак не става. А не искам да слагам карта която не работи на самия Гармин без да е тръгнала на SD картата, защото вече имах приживяване с неприятен характер. Моля ви помогнете или дайте някаква идея от какво може да се получава че Гармина не разпознава картата, а не вярвам пък че турците са такива факири че да не може да се разкодира картата.

                        Коментар


                        • От: Kарта на Турция за Garmin

                          Снощи пробвах ..... на Нуви 765 вътре в апарата качени CNE2011, OFRM, базова карта, а на SD-то турска карта и много музика ...... всичко работи перфектно!
                          Нещо не правиш какато трябва!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Kарта на Турция за Garmin

                            Картата си работи перфектно, нещо не е направено правилно.
                            А от CN не чакай чудеса, все пак много малка част от Турция е в Европа

                            Успех!

                            Коментар


                            • От: Kарта на Турция за Garmin

                              NavCity е много по-подробна от CN. Не са я правили факири, работи си. Причината при теб? Мисля, че нещо с unl файла ти не е наред. Като генерираш кода с 1.3 (не е необходимо дори 1.5), провери добре дали си задал точно ID-то на уреда си. И почисти unl от ненужни кодове (на стари карти, които вече не са в уреда ти). Би трябвало да стане. И от мен успех!
                              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                              Коментар


                              • От: Kарта на Турция за Garmin

                                Абе като стана дума за NavCity, не мислите ли, че е време за нова версия? Турския Събин нещо го домързява май. За румънския да не говорим...
                                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X