Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Garmin nüvi 3790T
    Буквата която ти се е появило устройството и след това ":\.System\"

    Тя папката се казва ".system" с точка отпред.

    Коментар


    • #92
      От: Garmin nüvi 3790T

      .System е скрита папка. От контролен панел разреши да се показват скритите файлове на ОС. Като я отвориш ще видиш долу всичко за Европейската карта. Има една папка ASR, която с всеки нов ъпдейт на Ев.карта набъбва с 25 нови asr файла и около750 МБ. Спокойно можеш да изтриеш всички asr файлове от старите инсталации,за да освободиш памет. Направих така и всичко работи нормално. Успех!
      Последно редактирано от Pacific; 15-11-10, 07:57. Причина: Оценявам чувството Ви за хумор, но трети път няма да има. Ако искате да си виждате мненията, си вземете бележка!

      Коментар


      • #93
        От: Garmin nüvi 3790T

        Благодаря за съветите и инфото на kihi и damyanitch . Като изключим това,че при преизчисляване на маршрута изгасна дисплея и че при студен старт понякога бърка местоположението и улиците,всичко друго е видимо добре.
        Последно редактирано от milstan; 16-11-10, 19:58.

        Коментар


        • #94
          От: Garmin nüvi 3790T

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0782.jpg
Прегледи:1
Размер:35.8 КБ
ID:5229802Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0779.jpg
Прегледи:1
Размер:42.5 КБ
ID:5229801Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0780.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5229800

          Пак съм аз,та на въпроса някой имал ли е подобен проблем и как го е разрешил? Една трета от дисплея не се вижда,но тъча си работи,стига да знеш коя функция е под бледия екран.

          Коментар


          • #95
            От: Garmin nüvi 3790T

            Първоначално публикуван от snagit Преглед на мнение
            [ATTACH=CONFIG]272551[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]272550[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]272549[/ATTACH]

            Пак съм аз,та на въпроса някой имал ли е подобен проблем и как го е разрешил? Една трета от дисплея не се вижда,но тъча си работи,стига да знеш коя функция е под бледия екран.
            Опасявам се, че дисплея е Счупен, т.е. Хардуерен проблем. Тези машинки се оказаха много нежни, но и много добри

            Коментар


            • #96
              От: Garmin nüvi 3790T

              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              Опасявам се, че дисплея е Счупен, т.е. Хардуерен проблем. Тези машинки се оказаха много нежни, но и много добри
              Възможно е, не съм много запознат, през седмицата ако имам време ще го занеса в магазина от където е закупен. Гаранцията е 2 години, а го имам от седмица.

              Коментар


              • #97
                От: Garmin nüvi 3790T

                За сведение - излезе ъпдейт за 37хх сериите - версия 3.60.
                Подробностите на:
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • #98
                  От: Garmin nüvi 3790T

                  Improved myTrends route calculations to incorporate driving history and road preferences.

                  Ха дано, че до сега не съм го видял да си променя воденето на базата на мойте предпочитания при десетки минавания през един и същ маршрут

                  Коментар


                  • #99
                    От: Garmin nüvi 3790T

                    Поне едно нещо относно картата на Събин е оправено. В момента без да се изключва Европейската карта, може да се работи и с Геотрейд картата, като се виждат нормално 3d сградите. По-рано центъра на София се изключваше, ако е останала да работи DEM европейската карта.
                    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      и имената на улиците вече се виждат в София като броузваш картата !
                      EcoRoute HD вече се подържа сега остава да видя от къде да си го купя

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Колеги имам 3760т, след обновяване на карта от 5.21 към 5.40 след разкачането от компютъра, навигацията загуби "кирилизация" - мина на "British English" и от менютата за настройка изчезна опцията за Български в Text Language и Keyboard Language, остана само във Voice Language. Моля помогнете.

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Вероятно си затрил някакви файлове по паметта на устройството. По специално папка "Keyboards" и папка "Text". С Windows 7 ли си?

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Интересното е че папките са си на място даже и файловете липсват само за "българският" .... с xp sp3 съм ... ако ги копна от някъде дали ще се оправи? ... Благодаря за реакцията

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              С WebUpdater си ги изтегли наново.

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                А какви тракове прави само.... МАЗНИ МАЗНИ!!! Страхотна машинка..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X