Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

    А какво търсиш? Точно това са файловете. По-горе обясних какво се прави. А и в темата е написано. Може и да са в папка debug.

    Коментар


    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

      Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
      Нещо неще да записва. Сега го пробвах. Изкарвам менуто за лог , давам старт, записвам там квот записвам и след туй давам стоп. Закачам нуивито на компа , има папла Logs в нея под папки в които има има nav.bin, traffic.bin но gps.bin никаде в никоя папка не мога да намеря. Прерових цалото нуиви , всички папки и подпапки но нищо не намерих.
      Първо отваряш папка debug вътре има папки с номера на траковете ако са няколко а ако е един е една папка отваряш я и копирваш файла след това отиваш в папка Garmin после папка Logs и си намираш номера на трака отваряш папката и поставяш копирането и би трябвало всичко да е наред

      Коментар


      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

        Много писано има в тая тема и докато стигна до края забравям за какво съм тръгнал да чета. Доколкото разбрах фаила който ни интересува и пази трака е gps.bin. Прерових всички директории в директорията ..Garmin/ но такъв фаил няма. Иначе си прави в папка Logs подпапки с име от числа и в тях има само nav.bin, traffic.bin

        Папка debug няма. Аз знам че от нея трбва да се копне фаила но няма.
        Garmin nüvi® 205 (Денка)
        Nissan X-trail

        Коментар


        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

          Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
          Много писано има в тая тема и докато стигна до края забравям за какво съм тръгнал да чета. Доколкото разбрах фаила който ни интересува и пази трака е gps.bin. Прерових всички директории в директорията ..Garmin/ но такъв фаил няма. Иначе си прави в папка Logs подпапки с име от числа и в тях има само nav.bin, traffic.bin

          Папка debug няма.
          Папка debug не е в папка Гармин а преди да флезнеш в нея още в началото

          Коментар


          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

            Имам две папки в началото /Garmin и /Report . В последната има два фаила mileage.cvsс големина 6Kb и scores.bin с големина 1Kb
            Garmin nüvi® 205 (Денка)
            Nissan X-trail

            Коментар


            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

              На компа включена ли е функцията да се виждат скрити файлове и папки. Но не съм сигурен , че това е проблема.

              Коментар


              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                Не са скрити. На мен ми се струва , че или нещо не правя като хората или тая версия 6 на софтуеара вече не записва такива тракове
                Garmin nüvi® 205 (Денка)
                Nissan X-trail

                Коментар


                • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                  Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                  Не са скрити. На мен ми се струва , че или нещо не правя като хората или тая версия 6 на софтуеара вече не записва такива тракове
                  Аз съм с версия 6 на софтуеара и си ми работи идеално

                  Коментар


                  • До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

                    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                    При мен трака се записва(ама аз записвам тракове без да рутирам защото там дето записвам няма по какво да рутирам) и през nutrak-а минава нормално но като се опитам да го конвертирам в прозрачна карта за пускане заедно с картата на Събин и не става.А в началото ставаше.Не мога да си обясня дали програмата дето ми изпрати Събин е била демо и е действала определено време или какво ама не ще.Сега си пиша тракове и ги събирам конвертирани за мапсорса и до там.
                    Колега би ли ми казал дали си поткарал трака в прозрачна карта заедно с картата на Събин и как.Мерси!
                    NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                    SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                    GSM: О887б97З79

                    Коментар


                    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                      Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                      ...поне аз на тези снимки не виждам никаде възпроизвеждане на трак ? ...
                      Няма и да видиш. Гледам картата от горе а не от 3Д (след пръст влачен по екрана) за да видя къде по дяволите е количката и... опааа - ми тя още не е стигнала до началната точка, ама упорито се е запътила натам и то с реална скорост и по реален път

                      Коментар


                      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                        Значи с Nuvi 255 съм. Появи се следният проблем. Ъпдейтвах фирмуера до новата версия 6.10 днес. Забелязах след това, че като запиша трак имам проблеми с възпроизвеждането му. Значи записва ми трака - една част в папка Debug - един файл и два файла в Garmin/Logs. Местя файла от Debug в Logs, както правех досега. Пускам да възпроизвежда и започва да спира по време на трака, не реагират бутоните за Play и Stop дето се появяват на екрана... Някой има ли идея какво става?

                        Коментар


                        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                          Добре че не сам ъбдеитнал и изчаках

                          Коментар


                          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                            Аз като съм на версия 6 пак не записва. Явно трябва да направя някакво магическо заклинание за да тръгне.
                            Garmin nüvi® 205 (Денка)
                            Nissan X-trail

                            Коментар


                            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                              Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                              Аз като съм на версия 6 пак не записва. Явно трябва да направя някакво магическо заклинание за да тръгне.
                              При мен записва, но не ги възпроизвежда или почва да ги възпроизвежда какато си знае.

                              Коментар


                              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                                моето мнение е да не се ъпдейтва, освен ако няма нещо наистина сериозно в ъпдейта. гармин може и да запушат дупката в някой ъпдейт, кой ги знае гадовете на какво са способни. ако работи стабилно машинката за какво са ви ъпдейти?
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X