Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

    Здравейте на всички! Искам да попитам дали Nuvi 760 може да навигира по записания преди тожа трак?

    Коментар


    • До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
      След консултация със Събин нещата се получиха.За целта използвах дадените от него тук http://htftp.offroad-bulgaria.com/sabin/map/zumo69/ инструкции и сега вече имам траковете като прозрачна карта, която се пуска в нювито заедно с картата на Събин и траковете се виждат .Така, че колеги с нюви 200 записвайте тракове,поиграйте си малко с компа и се наслаждавайте после на качени в нювито тракове
      Zdraveite, izvinqvam se za latinicata , no ne sym si v kushti.
      Iskam da popitam kak moga da kacha trakove obratno na GPS-a , ako ne sum s kartata na Sabin , a s tazi na Geotreid ? Probvah po opisaniq po-gore nachin , no sled kato kopiram faila koito stava nakraq v papka Garmin v ustroistvoto , se iztriva originalnata karta i se kachva traka s karta koqto ne e podrobna , a ima samo glavnite putishta. Vuzmojno li e da stane da se pokazva kacheniq ot men trak na podrobnata karta ili ne? GPS-a e 255W
      http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

      Коментар


      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

        М-м-м така ... Ако не съм първия - пребиите ме с камъни

        Ако съм първия - ето ви нещо полезно за размисъл защото аз нищо не можах да измисля.

        Ситуацията е следната
        1. До преди 2 седмици бях с версия 5.0 с траклог на СД картата (Нуви 205). Записът и възпроизвеждането на логовете беше безупречно.
        2. После ъпдейтнах до 5.7 официална и преди 2 дена до 6.0 официална. 3. Сега отново върнах 5.0 с траклог на картата.
        И познайте - възпроизвеждането на логовете от т.1 става проблем. По-точно не самото възпроизвеждане а това което се вижда на екрана.
        Моля знаещите и можещите да изразят мнение защото аз зациклих до въпроса .
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

          Първоначално публикуван от mushupat Преглед на мнение
          М-м-м така ... Ако не съм първия - пребиите ме с камъни

          Ако съм първия - ето ви нещо полезно за размисъл защото аз нищо не можах да измисля.

          Ситуацията е следната
          1. До преди 2 седмици бях с версия 5.0 с траклог на СД картата (Нуви 205). Записът и възпроизвеждането на логовете беше безупречно.
          2. После ъпдейтнах до 5.7 официална и преди 2 дена до 6.0 официална. 3. Сега отново върнах 5.0 с траклог на картата.
          И познайте - възпроизвеждането на логовете от т.1 става проблем. По-точно не самото възпроизвеждане а това което се вижда на екрана.
          Моля знаещите и можещите да изразят мнение защото аз зациклих до въпроса .
          поне аз на тези снимки не виждам никаде възпроизвеждане на трак ?
          това което си показал си му задал да те упъти нанякаде което не е много ясно но има разбиращи колеги ще ти помогнат
          и аз сум с нуви 205 и с 6.0 и нямам никакви проблеми
          и не те залепва за путя понеже си му задал опцията извън путя или пешеходец

          Коментар


          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

            При мен става точно като на снимката. Количката се движи по невидимия трак , а някаква синя права линия винаги ме свързва с текущото ми положение.
            Преди не знам как е било , защото не съм го ползвал.

            Коментар


            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

              при мен записа на трак си е както преди и самото си възпроизвеждане също незнам защо при вас не е така

              само че установих че не мога да му направя снима за да ви я покажа

              Коментар


              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                ето как е при мен
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                  Косев,
                  ти обърна ли внималние, че става въпрос за Down-Up-Down grade: 5.00->5.70->6.00->5.00 и траковете са записани преди тази DUD процедура??

                  Коментар


                  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                    Наскоро се сдобих с едно Нуиви 205 с софтуер версия 6. Какво може към момента да се направи за да я накарам да записва и да възпроизвейда тракове. Изчетах цялата тема ама нещо се омотах.
                    Garmin nüvi® 205 (Денка)
                    Nissan X-trail

                    Коментар


                    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=161

                      За възпроизвеждането трябва пак да почетеш , има го в темата. Местят се едни файлове от една папка в друга.
                      Ако искаш да си гледаш трака в MapSource се ползва програмката wNutrak за конвертиране на файловете.

                      Коментар


                      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                        Здравейте и аз може ли да попитам нещо

                        Нуви205 има ли възмойност да се качват чужди тракове например с MapSource и да ме навегира по него ? не като визиоално а ми да го вийдам като пут и да му дам да рутира по него. Мерси предварително

                        Коментар


                        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                          Даже не иска да се вижда , а къде е тя още до рутирането. Явно хората са направили евтин автомобилен навигатор да се движи по картата.

                          Коментар


                          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                            А кой апаратчета подуржат тази функция ?

                            Коментар


                            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=161

                              За възпроизвеждането трябва пак да почетеш , има го в темата. Местят се едни файлове от една папка в друга.
                              Ако искаш да си гледаш трака в MapSource се ползва програмката wNutrak за конвертиране на файловете.
                              Много благодарско. Стана работата Тая комбинация съм я правил 100 пъти до сега и нищо не ставаше. Даже си помислих че нещо в софтуера ми има проблем. Но явно точното място където натискаш е от значение. Утре ще пробвам да видим кво ще стане.
                              Garmin nüvi® 205 (Денка)
                              Nissan X-trail

                              Коментар


                              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                                Нещо неще да записва. Сега го пробвах. Изкарвам менуто за лог , давам старт, записвам там квот записвам и след туй давам стоп. Закачам нуивито на компа , има папла Logs в нея под папки в които има има nav.bin, traffic.bin но gps.bin никаде в никоя папка не мога да намеря. Прерових цалото нуиви , всички папки и подпапки но нищо не намерих.
                                Garmin nüvi® 205 (Денка)
                                Nissan X-trail

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X