Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайците разказаха играта на XT-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Китайците разказаха играта на XT-то

    Първоначално публикуван от chilko Преглед на мнение
    при мен работи на nokia e61 с holux 236
    Колега, може ли малко повече информация? Благодаря предварително!

    Коментар


    • #62
      До: Китайците разказаха играта на XT-то

      Не вярвам да е хакната и версията за Symbian....., доколкото разбирам става въпрос за win mobile версия, при която за да заработи с различен от mobile 10 приемник се пуска gps прокси...

      Коментар


      • #63
        До: Китайците разказаха играта на XT-то

        Код:
        Колега ще ми пратиш ли файловете за инсталация на програмата на Нокиа Е61 
        и едно обяснение. Мерси Може и на мейл a_mitrany@abv.bg
        Да ако може сподели тук как става врътката:НОКИЯ-ХОЛУКС-mobileХТ
        или s.s.stanchev@gmail.com
        Благодаря предварително!

        Коментар


        • #64
          До: Китайците разказаха играта на XT-то

          http://forum.pocketbulgaria.com/view...?p=87019#87019
          От този пост надолу.

          Коментар


          • #65
            До: Китайците разказаха играта на XT-то

            Трюти ден се тормозя и немога да подкарам това чудо. с TyTN 2 съм и опитах всички варианти които сте дали ( по няколко пъти ). Отделно варианти с инсталация в главната памет и на картата. MIO и IGO си намират GPS а гармина неще. Не пиша за да ми се обяснява наново как става а ако има някой страдалец като мен да сподели мъката. Колкото до картата на Събин, ползвам я от една година и мисля, че момчето си е заслужило уважението и не заслужава да го крадем.

            Коментар


            • #66
              До: Китайците разказаха играта на XT-то

              Първоначално публикуван от corax Преглед на мнение
              ако има някой страдалец като мен да сподели мъката. .
              Има колега има аз вече се отказах или по скоро съм в творческа пауза да видим какво ще излезе.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #67
                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                Аз го подкарах преди около 2 седмици и си работи перфектно. Но стана от третия път. Прочети внимателно следното:
                http://4pda.ru/forum/index.php?showt...0#entry1213830

                Коментар


                • #68
                  До: Китайците разказаха играта на XT-то

                  ето указания за това как се пуска под Symbian. Теглите архива от този линк и в него има .тхт с инструкции. След това с това виждате MapID-то на картата и с генератора от архива си генерирате ключ. След това включвате телефона в режим за трансфер на данни - демек да го видите като външно устройство в Explorer и я качвате на телефона. Останалото е описано в .тхт файлчето.
                  Ако имя нещо неясно казвайте.
                  Warp. Timewarp.
                  Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                  LZ1VAS

                  Коментар


                  • #69
                    До: Китайците разказаха играта на XT-то

                    Благодаря за разяснението, вече всичко е ОК

                    Коментар


                    • #70
                      До: Китайците разказаха играта на XT-то

                      Първоначално публикуван от corax Преглед на мнение
                      Трюти ден се тормозя и немога да подкарам това чудо. с TyTN 2 съм и опитах всички варианти които сте дали ( по няколко пъти ). Отделно варианти с инсталация в главната памет и на картата. MIO и IGO си намират GPS а гармина неще. Не пиша за да ми се обяснява наново как става а ако има някой страдалец като мен да сподели мъката. Колкото до картата на Събин, ползвам я от една година и мисля, че момчето си е заслужило уважението и не заслужава да го крадем.
                      Аз имам същия телефон и при мен работи перфектно без никакви проблеми. Ако си от София се обади да видим какво може да направим. Ако не пак се обади може да измислим нещо.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Китайците разказаха играта на XT-то

                        излезе нова версия (v4.10.60) за s60 и uiq, която май е финална. доколкото мога да видя работи много по-бързо и стабилно с моя nokia e61

                        Коментар


                        • #72
                          До: Китайците разказаха играта на XT-то

                          Аз съм с Nokia E50 и Holux M1000 и работи много добре. Сега ще пробвам новата версия.
                          10х
                          [url=http://www.peterhr.hit.bg/cars/vectraext/vectraext0.htm][img]http://images12.snimka.bg/001664421.jpg[/img][/url]

                          Коментар


                          • #73
                            До: Китайците разказаха играта на XT-то

                            Някой да го е подкарал на Symbian uiq3?

                            Коментар


                            • #74
                              До: Китайците разказаха играта на XT-то

                              Първоначално публикуван от chilko Преглед на мнение
                              излезе нова версия (v4.10.60) за s60 и uiq, която май е финална. доколкото мога да видя работи много по-бързо и стабилно с моя nokia e61
                              Aз се опитвам да кача v4.10.20 на Нокия N73, но упорито ми дава "Unable to install". Кьде мога да намеря (линк?) новата версия за да опитам с нея.
                              Предварително благодаря

                              Коментар


                              • #75
                                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                                Аз имам същия телефон и при мен работи перфектно без никакви проблеми. Ако си от София се обади да видим какво може да направим. Ако не пак се обади може да измислим нещо.
                                От София съм ако може така да се каже с постоянните ми пътувания, които са и главния виновник да нямам време да подкарам Гармина. Не мога да пиша лични затова те моля да оставиш мейл или телефонен номер да се свържа с теб при първа възможност. Много ми е нужен GPS а с този телефон не ми се купува и Nuvi. Благодаря на всички.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X