Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайците разказаха играта на XT-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Китайците разказаха играта на XT-то

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Някой пробвал ли е да върже Холукс М-1000 при мен не става поне за сега всичко съм направил по описания начин и седи 10 мин. на сканиране на блутута и нищо не става.
    Аз го вързах такъв и работи.
    А сменили една настройка в програмата в System/Remute GPS трябва да забраниш com порта тоест да сложиш Disable.

    Коментар


    • #47
      До: Китайците разказаха играта на XT-то

      А някой подкара ли го на SYMBIAN телефон със HOLUX М-1000 приемник?

      Коментар


      • #48
        До: Китайците разказаха играта на XT-то

        До тук за цял ден опити комбинацията IPAQ hx2410+Hulux M-1000+Mobile XT неще да сработи опитите продължават благодаря за идеите на всички колеги ама за сега ядец.
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #49
          До: Китайците разказаха играта на XT-то

          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
          Да не би проблема ми да е в Windows 2003 SE ?
          Ще взема да сложа WM5 или 6 и да пробвам довечера.
          И при мене не намира никакъв GPS хем слагах разни GPSproxy ако трагне след преинсталация пиши да преинсталирвам и аз. Относно Sabin и аз смятам че е аморално да се плячкосва трудът му, нека който иска да ползва картите му да не се цигани !

          Коментар


          • #50
            До: Китайците разказаха играта на XT-то

            Колеги, някой да е пускал ХТ-то на НР 6915?
            Всъщност, ХТ-то тръгва, ама не си намира ГПС-а (вграден). Спира на "Scanning Attached" ili "Scanning Bluetooth"... Така и не стига до някъде където да му задавам портове и други настройки, описани по-нагоре в темата.
            Необходимо ли е да инсталирам виртуален СОМ порт?

            Моля помогнете, че затънах до дингиля! 2 дена загубих!

            ...И как да си кача карта на покета незнам...
            МапСорса ми вижда покета през GPSproxy само в едната посока, и при опит за трансфер дава грешка....

            Коментар


            • #51
              До: Китайците разказаха играта на XT-то

              Колеги,използвам темата,за два въпроса.На ХТ-то някой знае ли откъде може да се включи по бързо да си преизчислява маршрута/recalculate/ че отклониш ли се от сметнатия,понякога минават по 5-10 минути да се сети да преизчислява и реално,не те води.И второ,има ли хистори на последните маршрути,за бързо избиране ?
              TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
              Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
              Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
              Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

              Коментар


              • #52
                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                Колеги,използвам темата,за два въпроса.На ХТ-то някой знае ли откъде може да се включи по бързо да си преизчислява маршрута/recalculate/ че отклониш ли се от сметнатия,понякога минават по 5-10 минути да се сети да преизчислява и реално,не те води.
                И аз забелязвам че има забавяне с преичислението на маршрута ама не чак толкова много. Може би ти е слабичък покета. А и един резет преди да пуснеш програма би било по-добре.

                Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                И второ,има ли хистори на последните маршрути,за бързо избиране ?
                Не разбрах за рутиране ли питаш или трака който може да се запише.
                Ако е за рутиране просто посочваш точка до която изкаш да отидеш.
                Ако да си запишеш трак трябва да активираш в Tools/ Manage My Data/Track/Options/ Recording Mode . Като го активираш можеш после да си го запишеш или да го изтриеш.

                Коментар


                • #53
                  До: Китайците разказаха играта на XT-то

                  Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                  някой знае ли откъде може да се включи по бързо да си преизчислява маршрута/recalculate/ че отклониш ли се от сметнатия,понякога минават по 5-10 минути да се сети да преизчислява и реално,не те води.

                  При мен на Asus P535 преизчислява 3-4 секунди след като се отклоня на нормална скорост - 50-60 км/ч. Не съм променял настройки относно преизчисляване.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Китайците разказаха играта на XT-то

                    Ако искаш да запишеш текущия маршрут и друг път да го използваш отиваш в TOOLS > Manage My Data > Routes . Там трябва да го запишеш и от там когато ти потрябва да го извикаш. Иначе крайните точки на дестинацията се помнят в "Where to? > Recent Findes.

                    А за преизчесляването в Settings > Routings > Off-Route Recalculation (натискаш върху него)> има няколко възможности: незабавен , с въпрос , тих и off. Пробвай с някой от другите как ще е.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Китайците разказаха играта на XT-то

                      Първоначално публикуван от kawasakoff Преглед на мнение
                      Колеги, някой да е пускал ХТ-то на НР 6915?
                      Всъщност, ХТ-то тръгва, ама не си намира ГПС-а (вграден). Спира на "Scanning Attached" ili "Scanning Bluetooth"... Така и не стига до някъде където да му задавам портове и други настройки, описани по-нагоре в темата.
                      Необходимо ли е да инсталирам виртуален СОМ порт?

                      Моля помогнете, че затънах до дингиля! 2 дена загубих!

                      ...И как да си кача карта на покета незнам...
                      МапСорса ми вижда покета през GPSproxy само в едната посока, и при опит за трансфер дава грешка....
                      Аз го пуснах без проблем тръгна. Работи без прокси, намира си сам ГПС-а. С пуснато прокси не ще. Другия вариант е да не си го кракнал както трябва.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Китайците разказаха играта на XT-то

                        Преинсталирах го няколко пъти и по двата варианта (стандартна инсталация с подмяна на Que.exe и SD варианта) - НЕЩЕ! ("Connection allowed to Garmin GPS device only") Нито с прокси, нито без прокси.
                        Възможно ли е проблема да е в това, че няма инсталирана карта?
                        Как да си инсталирам?

                        Коментар


                        • #57
                          До: Китайците разказаха играта на XT-то

                          Аз успях от първия път да го подкарам на НР2750 , с офрм и базоватакарат на гармин си работи , но като му сложих почти цяла Европа от МГ9 ( около 1,4 гб) и зацикля на първия екран на ХТ - още преди да ме предупреди да не го бъзикам докато шофирам ... Дали не е слаб покета ?
                          Пробвах и само с две-три парчета - 4мб - работи без грижи .
                          забелязах и още нещо - не си помни настройките , например всеки път трябва да минавам на български .

                          Коментар


                          • #58
                            До: Китайците разказаха играта на XT-то

                            Първоначално публикуван от svilen Преглед на мнение
                            А някой подкара ли го на SYMBIAN телефон със HOLUX М-1000 приемник?
                            при мен работи на nokia e61 с holux 236

                            Коментар


                            • #59
                              До: Китайците разказаха играта на XT-то

                              Колега как инсталира програмата на Нокиа Е61? Можеш ли да ми пратиш програмата и пътя на инсталация?

                              Коментар


                              • #60
                                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                                Колега ще ми пратиш ли файловете за инсталация на програмата на Нокиа Е61 и едно обяснение. Мерси Може и на мейл a_mitrany@abv.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X