Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайците разказаха играта на XT-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайците разказаха играта на XT-то

    http://www.mediafire.com/?bfxmxdngxzn - Инсталацията
    http://rapidshare.com/files/68154787...nlock_All_.zip - краткатото exe - парола за архива - EN_Unlock_All

    Екзето се слага в \SDcard\garmin\Apps\WM и се стртира от там. Търси няколко минути ГПС и като не намери вади меню за избор на ком порт. До колкото разбрах май трябва да се изтрие Que.exe и QuePPC.exe...естественно да се преименува кракнатото от архива на Que.exe

    При мен с Eten X500+ с вградения GPS бачка пушка.
    Последно редактирано от hgeorgiev; 08-11-07, 20:16.

  • #2
    До: Китайците разказаха играта на XT-то

    Аз до днес бях убеден, че това е невъзможно...
    Това е форума на братския китайски народ:
    http://www.pxdxa.com/read.php?tid=54172
    а за тия, на които китайският им е труден, форумът на братушките:
    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=11547
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      До: Китайците разказаха играта на XT-то

      Пробвах но не става - PPC Dell Axim x50v + Holux 236 (блутут).

      Обяснете ми като на прост американец: прави едно, прави две и т.н.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #4
        До: Китайците разказаха играта на XT-то

        До къде стигаш? ...по просто от това не знам как да го обесня.....след няколко минутно търсене на ГПС вади ли ти менюто където вече те пита на кой порт ти е ГПС-а?
        Също така сложи някаква карта ...топомапс или каквото и да е....май трябва да има карта ама не съм сигурен

        Коментар


        • #5
          До: Китайците разказаха играта на XT-то

          Инсталирах, копирах, изтрих. Стартирам, мисли, мисли, вече повече от час и накаква реакция.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #6
            До: Китайците разказаха играта на XT-то

            Аз направих уж всичко и като го стартирам само за секунди ми се показва надпис Гармин и след това пак ме връща към експлоръра. Покета ми е Fujitsu Siemens Loox830 с вграден ГПС.
            [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Китайците разказаха играта на XT-то

              Перфектно... Най накрая. При мен тръгна даже с картата на Събин. Картата остана от старата инсталация на Que.

              Коментар


              • #8
                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                Колега кажи как го подкара моля, при мен не иска да тръгне и това е.
                [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  До: Китайците разказаха играта на XT-то

                  Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                  Инсталирах, копирах, изтрих. Стартирам, мисли, мисли, вече повече от час и накаква реакция.
                  Е не...до 1-2 мин тръгва. Значи при мен в settings/system/Manage gps automatically трябва да има отметка...по прицип аз я бях махнал и до като не я сложих пак и при мен само беше на сканинг

                  Коментар


                  • #10
                    До: Китайците разказаха играта на XT-то

                    1. Деинсталирах Que /щото не искаше да се инсталира XT/
                    2. Инсталирах XT.
                    3. Копирах Que(EN_Unlock_All).exe и sw.unl в \Storage Card\Garmin\Apps\WM.
                    4. копирах файла sw.unl още един път при картата която е в \Storage Card\Garmin
                    5. и тогава през екплорера стартирах Que(EN_Unlock_All).exe

                    И тва е . Вече 20 минути върви перфектно.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Китайците разказаха играта на XT-то

                      Първоначално публикуван от hgeorgiev Преглед на мнение
                      До колкото разбрах май трябва да се изтрие Que.exe и QuePPC.exe...естественно да се преименува кракнатото от архива на Que.exe.
                      Даже не съм трил тези два файла и не съм преименувал пача.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Китайците разказаха играта на XT-то

                        Не можах да повярвам и аз днес сутринта. От половин година следя pxDxA форума - и толкова врем есе чудиха.. и накрая се появи един тип и й разказа играта. .. а баламите като мен си купиха GPS 10x.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Китайците разказаха играта на XT-то

                          Смесени чувства ме избиват от тази новина

                          От една страна се кефя че най сетне ще мога да си ползвам HTC-то, ама от друга разни хора ще ми пиратстват картата

                          Ама в крайна сметка политиката на гармин този софтуер да бачка само с 10х много ме дразнеше, в крайна сметка като си имаш законна карта купена от тях, защо да не може да си я ползваш!!!

                          Както и да е, честито да ни е

                          Коментар


                          • #14
                            До: Китайците разказаха играта на XT-то

                            Да не би проблема ми да е в Windows 2003 SE ?
                            Ще взема да сложа WM5 или 6 и да пробвам довечера.
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Китайците разказаха играта на XT-то

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Смесени чувства ме избиват от тази новина

                              От една страна се кефя че най сетне ще мога да си ползвам HTC-то, ама от друга разни хора ще ми пиратстват картата
                              Събине, може би знаеш, ама картата ти се "пиратстваше" и до сега. Добрата новина все пак е, че доста хора, включително някои участници в тоя форум от скоро(milstan, ynopum ,hgeorgiev, вероятно има и други), сме направили кой каквото може, за да не се разпространяват пиратски копия, както на твоята карта, така и на всички български производители на софтуер.
                              Между другото, снощи hgeorgiev, ми се обади преди да постне темата, притесняваше се дали няма тази информация да доведе до злоупотреби с картата ти...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X