Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайците разказаха играта на XT-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Китайците разказаха играта на XT-то

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Смесени чувства ме избиват от тази новина

    От една страна се кефя че най сетне ще мога да си ползвам HTC-то, ама от друга разни хора ще ми пиратстват картата

    Ама в крайна сметка политиката на гармин този софтуер да бачка само с 10х много ме дразнеше, в крайна сметка като си имаш законна карта купена от тях, защо да не може да си я ползваш!!!

    Както и да е, честито да ни е

    ?? Що да се пиратства....тя нали си е локната. Уж има разни ънлокери тук-там ама не съм видял нещо работещо май. Както и да е, с заключването на съм много наясно.

    Коментар


    • #17
      До: Китайците разказаха играта на XT-то

      Всичко в края на краищата може да се кракне, хакне и т.н.

      Но когато става въпрос за картата на Събин нещата изглеждат особено специално. Той е сам, опитва се да направи добра карта и наистина влага много време, пари и усилия за целта... Освен това за разлика от Бил Гейтс не успява да продава толкова че да печели и живее от това... И ако пиратстваме неговата карта в края на краищата потърпевши ще сме ние защото Събин просто ще спре да я развива.


      Това е едната гледна точка... другата е че да пиратстваш картата на Събин си е като да му откраднеш нещо... Аз поне бих се чувствал много неудобно да крада от човек който е от нашата черга и от нашата група...
      Защото ако някой ползва кракнат WINDOWS това в общия случай означава че Бил Гейтс в следващата класания на списание FORTUNE ще бъде начело на класацията не с 39 милиарда а с 39 милиарда без няколко долара... искам да кажа че има някои малки разлики между Бил Гейтс и Събин
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        До: Китайците разказаха играта на XT-то

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Но когато става въпрос за картата на Събин нещата изглеждат особено специално. Той е сам, опитва се да направи добра карта и наистина влага много време, пари и усилия за целта... Освен това за разлика от Бил Гейтс не успява да продава толкова че да печели и живее от това... И ако пиратстваме неговата карта в края на краищата потърпевши ще сме ние защото Събин просто ще спре да я развива.

        Това е едната гледна точка... другата е че да пиратстваш картата на Събин си е като да му откраднеш нещо... Аз поне бих се чувствал много неудобно да крада от човек който е от нашата черга и от нашата група...
        Не познавам Събин, но това което съм прочел написано от него и като виждам какви неща е направил само може да предизвика уважението ми.

        Все още съм малко начинаещ в GPS навигацията и все още не е почукала на вратата, но когато тръгна да си я купувам (нова или втора употреба) ще я взема от него.

        Обещано!
        ... to be continued

        Коментар


        • #19
          До: Китайците разказаха играта на XT-то

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Всичко в края на краищата може да се кракне, хакне и т.н.

          Но когато става въпрос за картата на Събин нещата изглеждат особено специално. Той е сам, опитва се да направи добра карта и наистина влага много време, пари и усилия за целта... Освен това за разлика от Бил Гейтс не успява да продава толкова че да печели и живее от това... И ако пиратстваме неговата карта в края на краищата потърпевши ще сме ние защото Събин просто ще спре да я развива.


          Това е едната гледна точка... другата е че да пиратстваш картата на Събин си е като да му откраднеш нещо... Аз поне бих се чувствал много неудобно да крада от човек който е от нашата черга и от нашата група...
          Защото ако някой ползва кракнат WINDOWS това в общия случай означава че Бил Гейтс в следващата класания на списание FORTUNE ще бъде начело на класацията не с 39 милиарда а с 39 милиарда без няколко долара... искам да кажа че има някои малки разлики между Бил Гейтс и Събин
          10x
          Последно редактирано от edobg; 09-11-07, 11:22.

          Коментар


          • #20
            До: Китайците разказаха играта на XT-то

            Първоначално публикуван от edobg Преглед на мнение
            1. Деинсталирах Que /щото не искаше да се инсталира XT/
            2. Инсталирах XT.
            3. Копирах Que(EN_Unlock_All).exe и sw.unl в \Storage Card\Garmin\Apps\WM.
            4. копирах файла sw.unl още един път при картата която е в \Storage Card\Garmin
            5. и тогава през екплорера стартирах Que(EN_Unlock_All).exe

            И тва е . Вече 20 минути върви перфектно.
            Благодаря за обяснението и при мен тръгна след рестарт на покета. Поздрави
            [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • #21
              До: Китайците разказаха играта на XT-то

              Ако някой му трябва глас /само английска версия/ защото в версията няма:

              http://htftp.offroad-bulgaria.com/ed...ican%20Eng.rar

              в папка GARMIN правите папка Voice записвате по горния файл разархивиран като папка.

              Коментар


              • #22
                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                При мене нещо не ще да тръгне ... Стои и си търси вече дълго време , а опитах всичко .

                Коментар


                • #23
                  До: Китайците разказаха играта на XT-то

                  Не знам какво и харесвате на картата на Сабин / за офроуд сигурно е добра/, но тази на Igo и хиляди пъти по-добра. Картата на Сабин е копие на безплатната карта на К2 - същите грешки например. Там няма и една правилна детелина и въобще не те води където трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Китайците разказаха играта на XT-то

                    Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                    При мене нещо не ще да тръгне ... Стои и си търси вече дълго време , а опитах всичко .
                    Пробвай с тази версия. Съдържанието на архива (две папки и един файл + някаква карта GMAPSUPP) го копираш директно на SD картата , поставяш я в покета и инсталираш. Нищо не трябва да заменяш. Първият път може да увисне , но после си работи без проблем.
                    http://rapidshare.com/files/68748566/SD.zip

                    Коментар


                    • #25
                      До: Китайците разказаха играта на XT-то

                      Има ли начин да не се слага Мобилето в паметта на покета защото след като го инсталирам на карата и го пусна мисли известно време и се слага на паметта и чак тогава тръгва а това ми заема място
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #26
                        До: Китайците разказаха играта на XT-то

                        Ми то не се слага в паметта на покета. Там само си прави една дир в която са настроиките му. Можеш спокойно да я изтриеш, но като се стартира пак си я прави. Вътре има 4-5 файла дето я имат я нямат 100к

                        Морски: Ти изобщо тествал ли си ИГО? освен правите пътища друго няма за свяст. Я я пробвай в Пловдив малко....

                        Коментар


                        • #27
                          До: Китайците разказаха играта на XT-то

                          Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                          При мене нещо не ще да тръгне ... Стои и си търси вече дълго време , а опитах всичко .
                          Ако си с Windows mobile 2003 може от това да ти е проблема...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Китайците разказаха играта на XT-то

                            На TCM с WM2003 , на Yakumo Delta X с WM2003SE и на FSLOOX520 с WM6 работи без проблем.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Китайците разказаха играта на XT-то

                              Някой може ли да ми прати Que(EN_Unlock_All).exe и sw.unl на e-mail: ivan@iinbg.com ,че нещо не мога да ги сваля от линка. Дава, че са изтрити.
                              Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Китайците разказаха играта на XT-то

                                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                                Пробвай с тази версия. Съдържанието на архива (две папки и един файл + някаква карта GMAPSUPP) го копираш директно на SD картата , поставяш я в покета и инсталираш. Нищо не трябва да заменяш. Първият път може да увисне , но после си работи без проблем.
                                http://rapidshare.com/files/68748566/SD.zip
                                Нещо не мога да го изтегля ... Пусни ми го на мейла mitkozdr@mail.bg Може и аз да съм тъп ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X