Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България

    Здравей, колега аз съм от Нови хан и почти през ден минавам през Елин Пелин.Камери има на всички входове и изходи на Елин Пелин и до сега не съм чул някой да е "изгорял".Относно засадата, това е точно така, стоят редовно и спират при не спазване на знак стоп.

    Коментар


    • До: Спийд камери България

      Така е но мисля ,че е по добре да ги има координатите тук отколкото да се сетиме когато почнеме да изгаряме другите също ще ги добавя въпрос на време е
      Напред и нагоре
      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
      0886769809-Юлиян
      kiko00@abv.bg

      Коментар


      • До: Спийд камери България

        Аз се връщам на темата за скоростомерите при тунела за Люлин. За този към центъра е ясно - скорстомер и преди него камера, която снима задния номер. Значи тонва влиза в спиййд камери. Другият - по посока Люлин обаче какво животно е. За сега е вкаран в RedLight. Оглеждам обаче и не виждам никаква камера там, а само скоростомер. Значи не би трябвал ода е RedLight, а какво е тогава?

        Коментар


        • До: Спийд камери България

          Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
          Колега в по-горни постове те питах но така и не ми отговори, можеш ли да вкараш всички точки в гоогле не само спийд камерите. Така бихме се ориентирали доста по добре за сгрешени точки наименование, и ще е добре да ги вкарваш така с поред номер.
          Естествено мога. Даже го правя, но камерите са 30 а другите са 10 пъти повече. Иска време. Както вече казах, разпределям ги по области, за да е по-лесно за корекции. Нямам намерение да вкарвам "редлайт" или "трафик" камерите. Стигнал съм до средата на "полиция" и не ми се иска да пускам недовършени версии. Засега нека поработим върху камерите, за да приключим с тях.

          Искам да кажа и наколко думи за "редлайт" камерите и "радарните" точки. По постигната вече уговорка във форума всички камери, които следят трафик, кръстовища, ленти, знаци и изобщо камери, които не мерят скорост сме ги нарекли "редлайт". Всеки трябва да си прави сметката какви може да са последствията от нарушения пред "погледа" на камерата. По отношение на "радарите" имаме два казуса. Единият са информационните радари като този пред тунела към Люлин в София. Другият са множеството табели "Радар" по пътищата. И в двата случая обектите се игнорират и не трябва да присъстват в базата.

          Да не забравяме, че условното име на темата е "СПИЙД КАМЕРИ". Това означава, че се интересуваме главно от места, където се засича скорост. В този смисъл "редлайт" камерите са просто бонус.
          Garmin nuvi 765

          Коментар


          • До: Спийд камери България

            Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
            Естествено мога. Даже го правя, но камерите са 30 а другите са 10 пъти повече. Иска време. Както вече казах, разпределям ги по области, за да е по-лесно за корекции. Нямам намерение да вкарвам "редлайт" или "трафик" камерите. Стигнал съм до средата на "полиция" и не ми се иска да пускам недовършени версии. Засега нека поработим върху камерите, за да приключим с тях.

            Искам да кажа и наколко думи за "редлайт" камерите и "радарните" точки. По постигната вече уговорка във форума всички камери, които следят трафик, кръстовища, ленти, знаци и изобщо камери, които не мерят скорост сме ги нарекли "редлайт". Всеки трябва да си прави сметката какви може да са последствията от нарушения пред "погледа" на камерата. По отношение на "радарите" имаме два казуса. Единият са информационните радари като този пред тунела към Люлин в София. Другият са множеството табели "Радар" по пътищата. И в двата случая обектите се игнорират и не трябва да присъстват в базата.

            Да не забравяме, че условното име на темата е "СПИЙД КАМЕРИ". Това означава, че се интересуваме главно от места, където се засича скорост. В този смисъл "редлайт" камерите са просто бонус.
            A засадите ще ги вкараш нали? Те според мен е хубаво да са с една малка иконка на пол.автомобил така и като го видим на уреда ще сме наясно че е засада а Гергана ще ни говори 60км.ч но да не е картинката на червеното ограничение

            Примерно такъв но някой разбирач на фотошоп да я смали и да остави само колата.

            Коментар


            • До: Спийд камери България

              Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
              A засадите ще ги вкараш нали? Те според мен е хубаво да са с една малка иконка на пол.автомобил така и като го видим на уреда ще сме наясно че е засада а Гергана ще ни говори 60км.ч но да не е картинката на червеното ограничение

              Примерно такъв но някой разбирач на фотошоп да я смали и да остави само колата.
              ... не е точно тази кола, но ето няколко иконки, ако сметнете, че вършат работа ще се радвам да съм помогнал за каузата
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Спийд камери България

                Първоначално публикуван от abojinov Преглед на мнение
                ... не е точно тази кола, но ето няколко иконки, ако сметнете, че вършат работа ще се радвам да съм помогнал за каузата
                Много яки иконки колега, остава колегата gadev да ги вкара на местата където са засади и мисля, че вече може да пуска новата версия защото доста промени вече има в 052 и е време за 053.

                Коментар


                • До: Спийд камери България

                  Може би не е тук мястото, но и аз реших да предложа няколко иконки, които ползват колеги поляци. Вие преценете дали са подходящи.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България

                    Ще си поиграя с таз кола след малко но ми кажете какво трябва да е разширението на файла и колко голяма трябва да е иконката 64х64 върши ли работа?
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Johnny81; 26-09-09, 23:44.

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България

                      новата версия 052_8. надявам се не съм изпуснал някоя корекция.
                      относно нови иконки - прилагам всички файлове, който не е щастлив може да си направи собствена компилация
                      Прикачени файлове
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България

                        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                        относно нови иконки - прилагам всички файлове, който не е щастлив може да си направи собствена компилация
                        Првилно,икони ли да гледаме или напред какво става

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България

                          Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
                          A засадите ще ги вкараш нали? Те според мен е хубаво да са с една малка иконка на пол.автомобил така и като го видим на уреда ще сме наясно че е засада а Гергана ще ни говори 60км.ч но да не е картинката на червеното ограничение
                          Чакай, чакай, нещо май не се разбираме. Това с Google Earth има за цел да видиш на снимка с координати къде се намира точката, как се казва според базата и каква е скоростта, която сме задали. Как ще излиза на уреда е съвсем друга работа. Основната ми цел е да се прецизира информацията, а не да се ползва директно.

                          В тази връзка бих предложил на колегата Гъдев да се ограничи в някаква стандартна компилация, а всички иконки, звуци и други подобни да се организират в някаква библиотека, от която всеки да може да си избира. Иначе ще го побъркаме от лични предпочитания.

                          Освен това приемливият размер на иконката е 24х24. За какви колички и други произведения на изкуството става дума? Аз се опитвах един син буркан да докарам и не става, а ти искаш цяла лимузина.
                          Garmin nuvi 765

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            относно нови иконки - прилагам всички файлове, който не е щастлив може да си направи собствена компилация
                            100% подкрепям.
                            Аз лично имам леки проблеми със слуха и в определени ситуации (шум от двигателя, от настилката или просто намален звук на гармин-а) не разбирам какво ми дърдори Гергана. В такива случаи бърз поглед към екрана ми изяснява ситуацията дали е засада/камера или red light. Сега проблема е само иконата за засада/камера. Ако може да се различават по някакъв начин ще е идеално. Но и ограничението да остане де

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България

                              Днес установих че позиция #422 Център Монца след Благоевград е с други кординати. Минах покрай нея два пъти и двата пъти показа N41.56.822 E23.05.803

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България

                                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                                новата версия 052_8. надявам се не съм изпуснал някоя корекция.
                                относно нови иконки - прилагам всички файлове, който не е щастлив може да си направи собствена компилация
                                А на латиница ще ги направите ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X