Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Като всеки новак тук и аз започвам с въпросите...
    Чета и доколкото разбрах в тази версия BGspeed cams v52_4 _wav както и предходните са дадане камери, засади, патрулки ....
    Много ви моля да ме ориентирате да си сваля софтуер за НУВи 255, в което има само Спийд камери, отбелязани като такива на екрана и при приближаване да титка или да бибка ако може. В момента ползвам този софтуер, в който има и полицейските засади и патрулки и буквално на всеки два километра ми титка нувито и хич не ми е весело така да шофирам. Имам радар, който ми лови засадите, така че ми се ще от Нувито само камерите да ми показва.
    Много ще съм благодарен някой ако ме насочи към някаква такава програмка да си сваля.

    Коментар


    • До: Спид камери

      Направих ги в mp3 формат, но немога да ги кача в gpi файла
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Спид камери

        Пробвайте това и пишете! Трябва да работи на уреди, поддържащи МП3! И особенно с Мобайл ХТ.. Да видим!!!
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от petarpetar Преглед на мнение
          Много ви моля да ме ориентирате да си сваля софтуер за НУВи 255, в което има само Спийд камери, отбелязани като такива на екрана и при приближаване да титка или да бибка ако може.
          Свали архива, използвай нещата от съдържанието само
          на папката speed cameri.

          Коментар


          • До: Спид камери

            Тук има засада на КАТ . Огрраничение 90 км/ч N 43`25.624`
            E024`52.684
            GARMIN nuvi 2350 LT
            GARMIN nuvi 250W - broken display

            Коментар


            • До: Спид камери

              За "petarpetar", пробвай с този файл:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Спид камери

                тук също има. Ограничение 50 км/ч N 43`26.408
                E025`04.597
                GARMIN nuvi 2350 LT
                GARMIN nuvi 250W - broken display

                Коментар


                • До: Спид камери

                  При мен и на Нокията и на покета, откакто има звуков файл (и mp3 и wav) в гпи-то, не виждам камерите въобще.
                  Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                    Пробвайте това и пишете! Трябва да работи на уреди, поддържащи МП3! И особенно с Мобайл ХТ.. Да видим!!!
                    Пак не пее, а само тутка

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      Нова версия 052_5 - кирилица, с корекции и добавки от последните постове, wav файловете на български(Гергана)
                      Копирам само .gpi файла - няма никой (никакви точки, още по-малко "говорещи"). Аз ли не правя нещо както трябва, или файла не е съвсем в ред ? Да отбележа, че предната версия (052_4_wav) си работеше перфектно по този начин (копиран само .gpi файла).

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        bg speedcams v52-5_mp3 Това не действа на nuvi 200,някой тества ли го вече на Мобаил ХТ и имали ефект?

                        bg speedcams v52-5_wav Това ми върви на нювито но за червен светофар няма глас! Иначе добре е станало,поздрави и браво за труда на всички.

                        опс:Сега забелязах че звуково известие чрез глас за червеня светофар изобщо няма,да се надяваме че ще го добавите по нататък,ако не ви представлява трудност де. :о)
                        Последно редактирано от malkiq82; 31-08-09, 17:28.
                        Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от malkiq82 Преглед на мнение
                          bg speedcams v52-5_mp3 Това не действа на nuvi 200,някой тества ли го вече на Мобаил ХТ и имали ефект?

                          bg speedcams v52-5_wav Това ми върви на нювито но за червен светофар няма глас! Иначе добре е станало,поздрави и браво за труда на всички.

                          опс:Сега забелязах че звуково известие чрез глас за червеня светофар изобщо няма,да се надяваме че ще го добавите по нататък,ако не ви представлява трудност де. :о)
                          Има гласово извести еза светофар във версия 52_3.

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от VANK Преглед на мнение
                            Извинявай "houser" мисля, че грешиш.
                            Не е необходимо да се копират папките, а само файла с разширение .poi , в случая bg speedcams v52-5_wav.gpi

                            Този файл е получен от файловете в 3-те папки, като са интехрирани иконите и звуките сигнали.
                            А ако не се копират папките от къде ще намери пътя , от който да извика дадения глас ?

                            Не съм сугурен , но си бял сложил speed cams v52_4 _wav
                            с папките с всичко както съм показал на прикачения фаил в по-горния ми пост , и всичко си бачка. По пътя на логиката , едно нещо да за бъде пуснато в действие , то трябва да бъде прочетено от някъде , така нареченият път.

                            Не споря, не се заяждам, просто разъждавам.

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Първоначално публикуван от petarpetar Преглед на мнение
                              Като всеки новак тук и аз започвам с въпросите...
                              Чета и доколкото разбрах в тази версия BGspeed cams v52_4 _wav както и предходните са дадане камери, засади, патрулки ....
                              Много ви моля да ме ориентирате да си сваля софтуер за НУВи 255, в което има само Спийд камери, отбелязани като такива на екрана и при приближаване да титка или да бибка ако може. В момента ползвам този софтуер, в който има и полицейските засади и патрулки и буквално на всеки два километра ми титка нувито и хич не ми е весело така да шофирам. Имам радар, който ми лови засадите, така че ми се ще от Нувито само камерите да ми показва.
                              Много ще съм благодарен някой ако ме насочи към някаква такава програмка да си сваля.
                              какво те бърка за какво тътка, за камера или за огрничение?Щом тътка , намаляш , спазваш си огрничението и нема проблеми.

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
                                А ако не се копират папките от къде ще намери пътя , от който да извика дадения глас ?

                                Не съм сугурен , но си бял сложил speed cams v52_4 _wav
                                с папките с всичко както съм показал на прикачения фаил в по-горния ми пост , и всичко си бачка. По пътя на логиката , едно нещо да за бъде пуснато в действие , то трябва да бъде прочетено от някъде , така нареченият път.

                                Не споря, не се заяждам, просто разъждавам.
                                Споко, колега, Гармин са я измислили тая подробност.
                                Устройството чете само файл с разширение .poi

                                Другите неща, дето са из онези папки, са, за да можеш да ги видиш в МапСорса, да ги поредактираш, да им смениш гласа, да сложиж друг звук, ако трябва..

                                Макар, че най-добре да не пипаш нищо - крайния продукт е отличен!!!

                                Може би една микроскопична забележчица - преди записа на .wav с гласа на Гергана би трябвало да се остави един мъъъъъъничък интервал или пауза, защото , когато казва " .. полиция ", леко гълта един полузвук от " п " - то, ама това да му е кусура

                                аз днес, като тествах, и си го накарах девойчето да го повтори това достатъчно пъти..

                                Адмирации към създателите и поддръжниците на това толкова малко и просто файлче..
                                Ама те хората са казали
                                "Съединението прави силата"

                                колкото повече усилия се обединят, толкова по-подробна информация ще ползваме

                                Благодаря!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X