Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
    Уважаеми колеги!На симулатор разбирам , че чувате глас в ХТ! Моля Ви , кажете - в истински апарат чува ли се или не глас за предупреждение в Мобайл ХТ?!
    Аз нищо не чувам, ВинМоб 6.1, Гармин Моб ХТ 5.00.20
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • До: Спид камери

      Това са координатите N 42.37.989 EO 27.38.113 на камера, която е поставена на пътя между Поморие и Ахелой. Ораничение 60 км/час. Странното е, че има залепена жълта лепенка на долното стъкло и не зная дали не е е от тези, коита са само за комуфлаж. т.е. да не е оборудвана.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: Спид камери

        С версия 52_4_wav съм от пост #888 (говорещата с американката - работи на Nuvi 250W).
        Отново грешни данни:
        162-Шумен, след града разклона за Русе и Търговище след табела р (твърде дълго заглавие, въпреки че на мен не ми пречи) - във файла 60 км/ч, 600 метра (твърде голямо разстояние, особено като се има предвид че Гармин работи в радиус, а не по посока на движението); реалното ограничение е 50 км/ч (нищо, че преди това има и табели с ограничение 70 км/ч);
        301-Белокопитово, засада във файла е 50 км/ч, реалното е 60 км/ч.

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
          С версия 52_4_wav съм от пост #888 (говорещата с американката - работи на Nuvi 250W).
          Отново грешни данни:
          162-Шумен, след града разклона за Русе и Търговище след табела р (твърде дълго заглавие, въпреки че на мен не ми пречи) - във файла 60 км/ч, 600 метра (твърде голямо разстояние, особено като се има предвид че Гармин работи в радиус, а не по посока на движението); реалното ограничение е 50 км/ч (нищо, че преди това има и табели с ограничение 70 км/ч);
          301-Белокопитово, засада във файла е 50 км/ч, реалното е 60 км/ч.
          Пробвано работи на Nuvi 200W. 52_4
          Mitsubishi Outlander

          Коментар


          • До: Спид камери

            Нова версия 052_5 - кирилица, с корекции и добавки от последните постове, wav файловете на български(Гергана)
            Прикачени файлове
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
              На нокия n78 със симулатор не се чува глас..пробвах 4-5 различни файла
              и аз имам същия проблем няма глас с mobile xt съм.Надявам се да се изясни проблема.

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от toni tonkataa Преглед на мнение
                и аз имам същия проблем няма глас с mobile xt съм.Надявам се да се изясни проблема.
                В сайта на Garmin не е ли дадено какви аудиоформати поддържа моделът?

                Коментар


                • До: Спид камери

                  мисля че е до самия телефон /предполагам/ с нокия н95 съм

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    И при мен с n78 не става. Може ли тези файлове да се направят mp3 и така не е ли по-голям шанс-а да ги прочете?

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
                      И при мен с n78 не става. Може ли тези файлове да се направят mp3 и така не е ли по-голям шанс-а да ги прочете?
                      Може да се пробва. Има програми за преобразуване на wav в mp3 и след това да се порцедира по същия начин.

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Който има възможност - да пробва ХТ-то с МП3!!! Направете опита , и дайте съобщение! Уевките не вървят и не се поддържат от Мобайл ХТ!!!

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          speed cams v52_4 _wav Пробвано и работи Garmin Nuvi 200 .
                          След теста на BGspeed cams v52_4 _wav , ще пиша в форума.

                          Елементарно е . Сваляте фаила. Разхавирате го . Копирате всичко както си е по папки и фаилчето BGspeed cams v52_4.gpi , без Екселския фаил. Свързвате навигацията към компа, отваряте директорията Е:\Garmin\POI , пействате вътре 3-те папки + фаила и готово.

                          Изкренни благодарности на колегата/гите , който създадоха тези фаилове.

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
                            speed cams v52_4 _wav Пробвано и работи Garmin Nuvi 200 .
                            След теста на BGspeed cams v52_4 _wav , ще пиша в форума.

                            Елементарно е . Сваляте фаила. Разхавирате го . Копирате всичко както си е по папки и фаилчето BGspeed cams v52_4.gpi , без Екселския фаил. Свързвате навигацията към компа, отваряте директорията Е:\Garmin\POI , пействате вътре 3-те папки + фаила и готово.

                            Изкренни благодарности на колегата/гите , който създадоха тези фаилове.

                            Извинявай за тъпия въпрос,но съдържанието на трите папки ли да копирам в уреда или направо с папките.

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              РАзархивираш рара , и там копираш директно 3те паппки с файлчето.
                              Трите папки ги копираш такакакто са си , не влизаш в тях да копираш съдържанието.
                              Ето така трябва да изглежда папката ти POI в Garmin-a .

                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Извинявай "houser" мисля, че грешиш.
                                Не е необходимо да се копират папките, а само файла с разширение .poi , в случая bg speedcams v52-5_wav.gpi

                                Този файл е получен от файловете в 3-те папки, като са интехрирани иконите и звуките сигнали.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X