Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    интересното е от къде poiplaza взема тези точки. според мен от тук
    не знам да има официална информация за спид камери в БГ. едва ли пои плаза имат "самостоятелен източник".
    сигурно си прав.

    Коментар


    • До: Спид камери

      С две думи - това от gadev "bgspeedcams_046_lat" е най-пълното за момента, като говорим за България, разбира се...

      Коментар


      • До: Спид камери

        Тъй като темата няма визирана държава, ще прикача какво последно излезе в пиратите за Европа. Буквално преди минути ...
        h__p://thepiratebay.org/torrent/4603739/Garmin_EU_SpeedCams_2008_update_11
        +
        poi точки на мостовете в Англия
        h__p://thepiratebay.org/torrent/4542372/garmin_nuvi_low_bridge_poi_uk
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от asterix85; 27-12-08, 15:59.

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
          Тъй като темата няма визирана държава, ще прикача какво последно излезе в пиратите за Европа. Буквално преди минути ...
          h__p://thepiratebay.org/torrent/4603739/Garmin_EU_SpeedCams_2008_update_11
          този файл има 150 камери повече от ноемврийското издание.
          браво на астерикс

          Коментар


          • До: Спид камери

            В отсечката Поморие- Несебър версия 46 сигнализира за опасност и показва знак 60 км ч.
            На това място няма ограничение на скоростта /стандартно 90 км/. Пътувам често това направление и никога не съм видял там засада. Мястото е права отсечка и не е подходящо за засада.

            Координатите на точката са/
            N 42 36.470
            E 27 37.245

            Коментар


            • До: Спид камери

              Новата версия 047 на кирилица:
              Прикачени файлове
              Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
              GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

              Коментар


              • До: Спид камери

                Новата версия 047 на латиница:
                Прикачени файлове
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                  Новата версия 047 на кирилица:
                  Оууу, това нови камери ли включва.Благодаря Ви.!!!!!

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Здравейте,

                    Благодаря за къртовския труд на всички в това начинание!!!

                    И естествено да попитам, след като изчетох няколко пъти цялата тема - как да добавя собствен звук за сигнализация при приближаване към радар, камера или др. Преди имаше версии с Левитан, но при последните (и по-точно 0.47) не видях нито една комбинирана.

                    Поздрави,
                    Радо

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Да се включа и аз в общото благо. Прилагам малко събрана информация.
                      За сега не съм вникнал в тънкостите на програмите. Ако не свърши работа това файлче, казвайте какво да го правя. Важното е да го докарате до готов файл за качване в GPS-a с разширение .gpi.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Първоначално публикуван от Ivan_K Преглед на мнение
                        Да се включа и аз в общото благо. Прилагам малко събрана информация.
                        За сега не съм вникнал в тънкостите на програмите. Ако не свърши работа това файлче, казвайте какво да го правя. Важното е да го докарате до готов файл за качване в GPS-a с разширение .gpi.
                        колега, много точки си събрал - това е чудесно. това,което липсва е ограничението на скоростта за всяка точка. тези,които са в града - ясно, но останалите? тази информация е важна. ако дадеш малко пояснения в този смисъл ще включим точките в общата база данни.
                        кажи как си събрал точките. маркира ги в мапсорс по памет или си ги запаметявал докато си шофирал?
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от Ivan_K Преглед на мнение
                          Да се включа и аз в общото благо. Прилагам малко събрана информация.
                          За сега не съм вникнал в тънкостите на програмите. Ако не свърши работа това файлче, казвайте какво да го правя. Важното е да го докарате до готов файл за качване в GPS-a с разширение .gpi.
                          Много добре , нямаш нито един дублаж със съществуващите точки.
                          Само че, както каза вече колегата, трябват и ограниченията на скоростта.
                          Важни са също и типа на камерите, както и посоката в която са ориентирани.
                          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Тези са с ограничение 80:

                            N43.04041 E24.70629, Абланица, засада на завой, в двете посоки, но с приоритет за идващите от Варна, веднага след надлеза Ловеч-Троян.
                            N42.72321 E23.54429, София, Начало магистрала, Само на излизане от Горни Богоров, след разклона за Яна, на завоя преди началото на магистрала

                            Има едно много прекрасно място с ограничение 80, но нямам координатите. По MapSource - N42.92501 E23.92320 - приблизителни координати. Засадата се намира в края на първия мост след последния тунел на магистрала Хемус при Правец в посока от София за Варна. Голям улов пада.

                            Тези са с ограничение 40:

                            N42.61370 E25.43486, Казанлък, м/у бензиностанциите в двете посоки, постоянен пост
                            N42.84551 E25.33935, Габрово, в посока Шипка
                            N43.39723 E24.62026, ПЛЕВЕН, постоянен пост за идващите от Ловеч
                            N42.65527 E24.74379, Сопот, в двете посоки

                            Всички останали извън градовете са с ограничение 50, но няма проблем ако се минава и със скорост 60.
                            Точките съм маркирал в MapSource. Следвал съм принципа на показване на точките от версия 047 на картата. Не ми се вярва да има отклонение от действителността. Програмите още не съм ги разучил качествено, но смея да твърдя, че от карти разбирам.

                            Постоянно пътувам по тези места и точките съм ги вкарал в главния компютър на задкурмилното устройство.
                            Има и нови промени.
                            Например N42.63347 E26.30382 Сливен, до скоро ограничението беше само за детелината, а сега за идващите от София и Казанлък в посока Бургас ограничението е удължено до новата бензиностанция на Лукоил. Поста се намира под едно дърво на двадесет метра след бензиностанцията и не се вижда от детелината.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              относно засадата след тунела на правец засадата според мен е на около 80-100 метра посока варна /на уширението/ виж Google Earth

                              браво за свършената работа

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от Ivan_K Преглед на мнение
                                Тези са с ограничение 80:

                                N43.04041 E24.70629, Абланица, засада на завой, в двете посоки, но с приоритет за идващите от Варна, веднага след надлеза Ловеч-Троян.
                                N42.72321 E23.54429, София, Начало магистрала, Само на излизане от Горни Богоров, след разклона за Яна, на завоя преди началото на магистрала

                                Има едно много прекрасно място с ограничение 80, но нямам координатите. По MapSource - N42.92501 E23.92320 - приблизителни координати. Засадата се намира в края на първия мост след последния тунел на магистрала Хемус при Правец в посока от София за Варна. Голям улов пада.

                                Тези са с ограничение 40:

                                N42.61370 E25.43486, Казанлък, м/у бензиностанциите в двете посоки, постоянен пост
                                N42.84551 E25.33935, Габрово, в посока Шипка
                                N43.39723 E24.62026, ПЛЕВЕН, постоянен пост за идващите от Ловеч
                                N42.65527 E24.74379, Сопот, в двете посоки

                                Всички останали извън градовете са с ограничение 50, но няма проблем ако се минава и със скорост 60.
                                Точките съм маркирал в MapSource. Следвал съм принципа на показване на точките от версия 047 на картата. Не ми се вярва да има отклонение от действителността. Програмите още не съм ги разучил качествено, но смея да твърдя, че от карти разбирам.

                                Постоянно пътувам по тези места и точките съм ги вкарал в главния компютър на задкурмилното устройство.
                                Има и нови промени.
                                Например N42.63347 E26.30382 Сливен, до скоро ограничението беше само за детелината, а сега за идващите от София и Казанлък в посока Бургас ограничението е удължено до новата бензиностанция на Лукоил. Поста се намира под едно дърво на двадесет метра след бензиностанцията и не се вижда от детелината.
                                колега, сигурен ли си за ограниченията. много рядко сам виждал ограничение 80км/ч извън града. обикновенно е 60 км/ч. извън градовете ограничения от 50 км/ч също са рядкост. дай да уточним преди да публикуваме данните
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X