Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камери по пътя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Камери по пътя?

    Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
    E, след тази реклама направо ми уби желанието за експерименти. Да не би производителите да имат предвид нанасянето на 20-30 пласта върху номера докато му се скрят цифрите .
    Бе, много възторжена реклама имаше и снимков материал. Другото за което се сещам е покритието на техните номера. Може да не е същото като нашите, знам ли?
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • До: Камери по пътя?

      А някой замислял ли се е че тази рамка с инфрачервените диоди може и да не подейства ако камерата е със светкавица ??? правил съм си експерименти и като ги снимам със светкавица и тя премахва ефекта от тях !!!! неприятно но факт

      Коментар


      • До: Камери по пътя?

        Това със светодиодите не е приемливо,трябва да има диод с големината на фар за да "скрие" номера,иначе полза никаква.
        А за спрея явно наистина опира до светкавицата....

        Коментар


        • До: Камери по пътя?

          Тази идея със диодите ми е хрумвала и на мене - проблемът е че според мене в повечето (ако не във всички) такива камери навярно е сложен ir филтър.
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • До: Камери по пътя?

            Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
            Срещу камерите в софия има по-полезно оръжие,има шпрей,който се пръска регистрациония номер,става като филм отгоре и камерата като снима,това винаги е под ъгъл излиза бял номер,бях си купил 4 такиваот щтатите,но ми ги конфискуваха в Милано/нямаш право да пренасяш повече от 100 милилитра течности/,много ме заболя,но...въпрос навреме е да ми ги пратат с колетна пратка,много са ефикасни.другото нещто за борба с камерите са определени радардетектори наричани погрешно в българия "антирадари".аз ползвам valentine1 струва 440 долара с доставката и смея да твърда,че е най доброто на пазара и си заслужава всеки цент,показва ти къде е полицая и дали има камера и къде е тя,от това по хубаво здраве му кажи ето ви и линка за да видите за какво става въпрос.http://valentine1.com/
            Смея да кажа че от дълги години ползвам "антирадари" и по добро от Кобра няма да не говорим че в БГ няма лазърни пушки и всички радари са на честота Х и мисля че това обезмислия радари с по 9 16 52 56258 666458 ленти а относно камерите в Гърция гледах нещо като пластмаса на номера видях снимка някъде малко по нагоре това е уникално снимах го по Гръцко поне 50 пъти и нито веднъж не се видя номера ако има тук ще си взема

            П.С. Така като гледам всички викате против правенето на карта за камери но съм сигурен че всеки от вас системно нарушава правилата поне 50 пъти на ден така че не се праевте на англечета а дайте да направим картата после ще я ползват всички :-)

            Коментар


            • До: Камери по пътя?

              Ами тя базата си е готова:
              http://forum.pocketbulgaria.com/view...834fe4fce4225a
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=32733

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X