Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: HR-Люлин Планина

    Абе председател, председателка лие немога да разбера в послено време кои, кои е! Но определено хората трябва да си държат на обещанието.
    Иначе се стягайте, Ти, Ванката 100% без оправдания, Геле също!

    Коментар


    • От: HR-Люлин Планина

      Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
      Аз Четвъртък-Петък-Събота-Неделя требва да съм положил цело футболно игрище,
      така че ще съм от тъмно до тъмно на трастиката и ще пропусна возене.

      А дано ме дадът по Дискавъри поне..
      Закършил си го, аре па ако не додеш обещаваме ако няма мажоретки да гледаме Дискавъри
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • От: HR-Люлин Планина

        тц... не се признава... да си на линия!

        Коментар


        • От: HR-Люлин Планина

          Малко снимки, като подготовка, за останалите клипове!!!











          Още някои решиха, да се намокрят след нас







          Тая снимка ме кефи!!!



































          Второто операторче, в засада









          А, и...Десо, нямам по-подходящи твои снимки Надявам се ако дойда на Враца, да бъдеш също така благосклонен
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • От: HR-Люлин Планина

            Вие ще карате ли или мажоретки ще чакате?! За МХ-ове няма нищо, ендурото е с приоритет!
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: HR-Люлин Планина

              Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
              Вие ще карате ли или мажоретки ще чакате?! За МХ-ове няма нищо, ендурото е с приоритет!
              Aз знам че си мъж на честа и ще си изпълниш поетите ангажименти, а иначе тука практикуваме некво ендуро малко повече отколкото МХ-а, опитваме се доколкото можем да спазваме разпорежданията на председателя в сянка, че чак тука се усеща дългата му ръка от Троян и се надяваме тайно все някога да ни поведе на истинско ендуро което му е приоритет, а Ние обещаваме да не се излгаме много.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: HR-Люлин Планина

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                а Ние обещаваме да не се излгаме много.

                А, аз не обещавам нищо.

                Коментар


                • От: HR-Люлин Планина

                  Айде да ви нахвърлям и другите клипчета !!!





























































                  ...и да искате още,,, няма
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • От: HR-Люлин Планина

                    Тъй като операторите отсъстваха аз се опитах да ги заместя но нещо не се получи много добре

                    събрах ме се в намален състав Аз Пламен и Ангел



                    Вожда нещо не запали и се появи сговорна дружина



                    останалото после

                    ето малко загатване
                    Прикачени файлове
                    Николай Гогов 0898676912

                    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                    Коментар


                    • От: HR-Люлин Планина

                      След като дружината не успя пробвахме механизирано


                      след като Вожда запали се юрнахме в гората и както си карахме какво да видим едно атв с гумите нагоре и Ванката го няма след внимателно вглеждане го видяхме под атв-то, кротко да си почива, че нещо се бил уморил




                      от изненада Ангел скочи встрани от пътя



                      и реши да излезе по-лесният начин



                      някъде в дъното на улея е Ангел взима засилка



                      а Иван му помага разчиствайки клоните и мятайки дърветата встрани



                      засилва сеееееее!!!!!!



                      и до тук


                      след 2-3 ти опит



                      и накрая успя


                      и таман си тръгваме Ангел ни посочи един надпис на дървото в което се беше забил Ванката издълбан преди доста години от някой на точно това дърво


                      Веднага свикахме племенен съвет, и дружно решихме от там право в кръчмата на Мало Бучино но от там снимки няма

                      толкоз от мен.
                      Николай Гогов 0898676912

                      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                      Коментар


                      • От: HR-Люлин Планина

                        Тъй като ще питат другите как е станало ... ще опиша горе-долу ситуацията (че малко си спомням - много бързо стана и не можах да си водя записки).
                        Най - обикновена пътека която се минава на трета с около 30-40км/ч, но по дължината на пътеката имаше паднало от снега дърво ... в бързината минах през него, то се плъзна по скит плейта и ме завъртя спираловидно към дерето, но за щастие се спрях по таван във въпросното дърво с "надписа". В тази ситуация Господ си е знаел работата и въпреки че бях под машината, бях направо като в калъп - никакви травми никакво притискане, абе голям късмет!!! Единственото неудобство бе, че докато чаках Ники и Геле да го изместят от мен ми течеше бензин в очите и устата. А и една изкривена кормилна щанга. Като цяло голям късмет ... ако бях сам и нямаше кой да го измести от мен атв-то не знам как щях да изляза от ситуацията - да са живи и здрави Ники и Геле, че и те май се стреснаха повече от мен.

                        Коментар


                        • От: HR-Люлин Планина

                          Вожда ойде на половин двигател(кобилици, клапани, разпределителен вал, цилиндър, бутало и биела най-общо казано без дреболиите) мислех кат падне дебелия снег да го обслужим тотално ма белята ме изпревари, та следващите седмици май съм мАторист и ще се излиза тайно че голем резил ме чака.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • От: HR-Люлин Планина

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            Вожда ойде на половин двигател(кобилици, клапани, разпределителен вал, цилиндър, бутало и биела най-общо казано без дреболиите) мислех кат падне дебелия снег да го обслужим тотално ма белята ме изпревари, та следващите седмици май съм мАторист и ще се излиза тайно че голем резил ме чака.
                            И аз изтраках в неделя, но само лагер на коляновия вал
                            Утре съм готов !
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • От: HR-Люлин Планина

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              И аз изтраках в неделя, но само лагер на коляновия вал
                              Утре съм готов !
                              Ами ще ти викаме вече Митко "Тънкия", Аз вече си реших, разтурям го винтче да нема навито и едно по едно, чарк по чарк целото го разпердушинвам, кое не става Фър в кофата и само смяна с по читаво, ако требва чак до напролет ша го мъча да не остане нещо неприбарано па дотогава ша се чекна как казах със моторя явно зимно време се така ми връзва.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • От: HR-Люлин Планина

                                Кой карал,, кой се търкалял, кой трошил, кой правил футболно игрище.. ама как да не съм доволен, погледни убвиня!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X