Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Люлин Планина

    Събирайте материал момчета ,че старите пътечки омръзнаха.Супер сте както винаги.Ние малко по локвите....

    Коментар


    • От: Люлин Планина

      Браво, много кефите. Само немога да разбера, защо момчетата с КФХ не ги виждам да катерат много екстрймчетата...?????
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: Люлин Планина

        Първоначално публикуван от gosho_hubavene6 Преглед на мнение
        Браво, много кефите. Само немога да разбера, защо момчетата с КФХ не ги виждам да катерат много екстрймчетата...?????
        Ами нещо неискат, ама не е до с каква машина си. А бе ти що не вземеш да дойдеш некой път да им покажеш че няма нищо страшно оти на мене ми не верват.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • От: Люлин Планина

          Първоначално публикуван от gosho_hubavene6 Преглед на мнение
          Браво, много кефите. Само немога да разбера, защо момчетата с КФХ не ги виждам да катерат много екстрймчетата...?????
          Ето ти ги как борат едно наклонче:



          Коментар


          • От: Люлин Планина

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            Ами нещо неискат, ама не е до с каква машина си. А бе ти що не вземеш да дойдеш некой път да им покажеш че няма нищо страшно оти на мене ми не верват.
            Абе ние със момчето с ренегата много се каним да дойдем, ама сега нямаме никакво време. Аз несъм и карал тва лято още, ремонти тука в нас правим, бях на Гърция един месец и половина и просто нестава, но обещаваме че ще дойдем.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: Люлин Планина

              aaaaa, и Жорката ги бори наклоните, ма си трае


              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • От: Люлин Планина

                JAMM-a нещо го мързело та ма накара аз да се правим на спамър.
                Бая народ се сбра в неделята, доста и с нови машинки сменили култувия тролей кфх700 със доста по малки и леки пърпоретки и определено се виждаше че им е далеч по лесно.

                Та ей го на Пепи на ново екстриймче

                Така тука преди се запъваха а сега наекс

                Вальо РенеГадното определено е задобрел, но устата му е все още по-голяма от възможностите



                Новийо КТМ у групата
                Последно редактирано от Tpunep; 23-08-10, 20:00.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • От: Люлин Планина

                  Оги определено е задобрел доста с малкия кфх

                  На некой даже не им трябва машина, и те така си можат

                  То освам да се качиш требе и да си слезнеш по некое време

                  Чекаме да се сберем


                  И едно пожелание за всечки МХ райдъри те така да Ви поливат как и на нас
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: Люлин Планина

                    Яяяяяя, как са ви лепнали и не черпите, ааааааа
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: Люлин Планина

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      ...
                      Бая народ се сбра в неделята, доста и с нови машинки сменили култувия тролей кфх700 със доста по малки и леки пърпоретки и определено се виждаше че им е далеч по лесно.

                      ...
                      Гледах всичките Ви клипчета и съм очарован, много сте добри.

                      И аз тренирам усърдно, но в малко по-друга насока /ти се досещаш каква/.

                      Ще ми е приятно да се видим на: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=99975

                      Ще черпя ладна бира.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Люлин Планина

                        Генчев ще се разминеме май, излизам отпуска тогава и забегвам 15-дена за риба на Дунава а и поприключих с ендуро съзтезанията засега, а и там ще наблегам най-усърдно върху твойта тренировъчна система(обещавам) иначе това с бирите метър няма, все ще се засечем някъде а и оня ден в Омуртаг що не ме изчака. Имаш черна точка или ти само с шефа си хортуваш.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: Люлин Планина

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Генчев ще се разминеме май, излизам отпуска тогава и забегвам 15-дена за риба на Дунава а и поприключих с ендуро съзтезанията засега, а и там ще наблегам най-усърдно върху твойта тренировъчна система(обещавам) иначе това с бирите метър няма, все ще се засечем някъде а и оня ден в Омуртаг що не ме изчака. Имаш черна точка или ти само с шефа си хортуваш.
                          Шефо каза, че си бизнес среща и да не те тормозя по телефона. И аз имах среща с 1 приятел на бира и мръвка, поканих шефа ти, ама той каза, че сте бързали, за да карате.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Люлин Планина

                            ... ма тои маи "шефа" че ви излезе виновен!?
                            Генчев я да престанеш да ми вербуваш най-новия МХ-аджия.

                            Коментар


                            • От: Люлин Планина

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              ... ма тои маи "шефа" че ви излезе виновен!?
                              Генчев я да престанеш да ми вербуваш най-новия МХ-аджия.
                              И аз се пробутвам за МХ-аджия, ам никой не ме ще.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Люлин Планина

                                Тъй, предната седмица засекохме Еди и "групата" да си играят на едно дере у Люлин Планина. Зяпахме, зяпахме кат сополиви циганета пред витрина на сладкарница, и с половин уста нещо измрънках:

                                -Бат Еди другата седмица ша вземем и ние да додем тука да се заиграем малко...

                                -Може, може ама да снимате.

                                -Ша снимаме , ша снимаме.

                                Та днес с нови батерийки в камерата закупени от Лукойла(ей тея срам немат, 3лв. парчето) и газ към същото дере. Точно в 10:30 часа бееме тама, друг път до 12 не мое се сбереме ама кат да е. И се почна, да поясня търкали нема но ша има. Та ето част от видеото.
                                Опит първи от мене.

                                И от Ваньо сефте

                                168 опит от Оги, ей тоя само се поти.

                                Аре горе на черешата

                                Повторението е майка на знанието

                                И един РенеГад за цвет и той горе на ура


                                Има още бая ама кат не ме мързи ша ги кача.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X