Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: HR-Люлин Планина

    дайте още снимки от вчера

    Коментар


    • От: HR-Люлин Планина

      И ваденето:



      Важното е че пича е невредим без драскотина, железото ще се оправи.

      Коментар


      • От: HR-Люлин Планина

        Ааааа повече не идвам.Тия кюфтета не ми харесват много....

        Коментар


        • От: HR-Люлин Планина

          То машинката си е направо "тотална щета"!!!
          0887 246718

          Коментар


          • От: HR-Люлин Планина

            Не знам дали Чинела е ловил "Синя Акула" ама те тава си е цел "Кашалот" камо ако бехме метнали във некоя вада на жива стръв кво щееме да фанеме.

            Чинел освем да метнете нещо на чепаре да фанете неколко акули накуп незнам ка ша ни биете рекорда мноо кила тоя дзвер. Убавото че на юнака му нема нищо даже и GPS-а му намерихме здрав, интерсно при мен тава е първото нещо къде трошим кат се отъркалям.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • От: HR-Люлин Планина

              Имам интерес към тази машина,дали пича ще я продава или ще мъчи да я възтановява,ако някои знае де?
              Seat Alhambra TDI
              Kawasaki KVF650
              Honda CRF250X
              Suzuki Vitara

              Коментар


              • От: HR-Люлин Планина

                каза че няма до го продава и аз имам интерес ако реши да пише

                Коментар


                • От: HR-Люлин Планина

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Не знам дали Чинела е ловил "Синя Акула" ама те тава си е цел "Кашалот" камо ако бехме метнали във некоя вада на жива стръв кво щееме да фанеме.

                  Чинел освем да метнете нещо на чепаре да фанете неколко акули накуп незнам ка ша ни биете рекорда мноо кила тоя дзвер. Убавото че на юнака му нема нищо даже и GPS-а му намерихме здрав, интерсно при мен тава е първото нещо къде трошим кат се отъркалям.
                  Още не съм прегледал сводката, време не остава, но искрено се радвам за момчето, че е ОК.
                  Утре след обстоен поглед върху видео материала ще си напиша дисертацията и ще обсъдим модата в есенно зимния "риболов".

                  Коментар


                  • От: HR-Люлин Планина

                    Кофти, но така се случва по някой път с тези тежки машини, а и както са с вариатор, скочиш от него, тръгне само назад и стане търкала.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • От: HR-Люлин Планина

                      Сега изгледах клипа, няма база за сравнение вожде, на сухо не се брои.
                      Това си е ежедневие за вас с четириколките, виж ако удавите некое и после водолази го търсят тогава ще е друго.
                      Горното не го пожелавам на никого, нека не се съревноваваме с дявола, по-добре е с дядо Коледа.

                      Виж там организирай един преход посока Долна Диканя, ние пък може да тръгнем от Дупница и в някоя кръчма да се повеселим за около час.
                      Делят ни някакви си 50км по черно, а все още не сме се засичали, срамота е.

                      Коментар


                      • От: HR-Люлин Планина

                        Moже, ама тез 50км. къде ги пишеш кат ги знам наште колко мноо са сбрЪкани с навигацията вместо у Диканя туку виж са излезнали на Ихтиман, колко години карат из Люлин и още се губят а па планината малка. По вероятно е или ние или вие да довтасате така поне нема да има затрили се, че при нас кадрите вече са кът а затриеме ли още некой и групата съвсем ша оредее.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: HR-Люлин Планина

                          Бай JAMM е нащтракъл малко видео и ми нареди да го качим, нищо той само да отслабне под 100кила ша го видя тогава как ша ми нарежда, малко-оти нещо съвсем оредехме, дойде студа и всички мереклии се изпокриха а те сега си е баш сезона да се преброят сериозните пилци.
                          Те от тука обикновенно почва старта на всичките ни карания, нищо особенно доде не дойде снега.

                          Хубаво че е кореняка и шумата отдоле та да е интересно

                          Wireless ВРЪЗКА за управление, или по нашенско блу-ту на КФХ

                          Ми мислихме, мислихме и измислихме да го теглим с гъзо напред че не шикалкави мноо из пъто, ама изтърсихме Оги та се заклещи у един коловоз.

                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • От: HR-Люлин Планина

                            Люлин планина 20.02.2011 - 4ЕТВОРКИТЕ!
                            (нищо общо с зарове, нумерология и хазарт)


                            Видеото е събрано как да е, ама като за без пари, толко!



                            Енжой..

                            Коментар


                            • От: HR-Люлин Планина

                              Jaam, нещо моя тиливизо отказва да показва видеото, я щракни из настройките та ми оправи картината.
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • От: HR-Люлин Планина

                                Тва тракториста не е човек:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X