Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Люлин Планина

    Е немаше ли още материал ?

    Ако па не за друго, за операторче може и да се спазарим некаде я по СКАТ я Военния Канал..

    Коментар


    • От: До: Люлин Планина

      На морето ли де избегахте бре...
      Цял месец нищо не сте пуснали,срамота е така ....
      SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

      Коментар


      • От: До: Люлин Планина

        Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
        На морето ли де избегахте бре...
        Цял месец нищо не сте пуснали,срамота е така ....
        Абе маниииии, станаха кросаджии, ша поверваш ли? Заебаха гоарата, чакай ги наесен!

        Коментар


        • От: До: Люлин Планина

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Абе маниииии, станаха кросаджии, ша поверваш ли? Заебаха гоарата, чакай ги наесен!
          Ти уби всичко детско в мене
          И сега кво от Шумкари ги направи Текезесари
          Както казват наесен с нова песен
          SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

          Коментар


          • От: До: Люлин Планина

            Everything is in the air! )) soon ...

            Коментар


            • От: Люлин Планина

              Eйййй!!!!! ,
              Ваньо почти е събрал днес машината че нещо се беше отплеснал първо неква контузия, после ми стана мАторист ама лека полека у правийо път ша дойде и Аз ща не ща требе да му праим компания че други човеци почнаха да ни тъпкат пътечките и май ще се наложи нови да правим. Скоро ще има XXL серия.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: Люлин Планина

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                Eйййй!!!!! ,
                Ваньо почти е събрал днес машината че нещо се беше отплеснал първо неква контузия, после ми стана мАторист ама лека полека у правийо път ша дойде и Аз ща не ща требе да му праим компания че други човеци почнаха да ни тъпкат пътечките и май ще се наложи нови да правим. Скоро ще има XXL серия.
                Я не се прави.... кажи к'во ти е на сърце, без да злоупотребвяваш. И Ванката ще доиде, че к'во му е на Игор Мрак нали е колко Ванката пък скача повече от мен. Да не ти беше зле на последното каране/барбекю?

                Коментар


                • От: Люлин Планина

                  А бе баш от последното още ми търни главата, иначе ми харесва и то много ама рано или късно па ше фанеме гората.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: Люлин Планина

                    Днеска утре съм събрал машината, по черна, по широка, с ново окачване и матор не барам повече, може и да го оженим.

                    Кросист не ставам! Най много още некое каране да направим за рекорд на сериозната пистата де се търкалял Трипера.

                    Имало ветропоказатели на попивките и командна кула с авио диспечер каза..

                    Коментар


                    • От: Люлин Планина

                      Е това е един сериозен човек, който на пук на всички пишман кросисти, си люби гората. Ванка, имаш неколко бири от мен.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • От: Люлин Планина

                        Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                        Е това е един сериозен човек, който на пук на всички пишман кросисти, си люби гората. Ванка, имаш неколко бири от мен.
                        Бири и от мен!
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Люлин Планина

                          Черпете си се Вие с тея виртуални бири, а па Ние на МХ те така ша го даваме.
                          Прикачени файлове
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • От: Люлин Планина

                            Брей,брей ем скача ,ем пече и си му отива

                            Коментар


                            • От: Люлин Планина

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                              Черпете си се Вие с тея виртуални бири, а па Ние на МХ те така ша го даваме.
                              Вожде, кога ще ме вземете и мен на МХ? Само ще се потя на барбекюто и ще охлаждам с биричка.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Люлин Планина

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Вожде, кога ще ме вземете и мен на МХ? Само ще се потя на барбекюто и ще охлаждам с биричка.
                                Найн проблем, ама Ти не беше ли от горските много бързо смени вярата? Но понеже знам че си от "Барбекю дрийм тийм" ще минеш без изпит.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X