Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

    Бригада,к'во става? Ще го бъде ли?
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #92
      До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
      Бригада,к'во става? Ще го бъде ли?
      Аз ви предлагам, каквото ще бъде да го бъде и да не се коментира тук във форума, защото на всички възлови места ще ви вардят от Парковете. Коментарите да са при свършен факт. Иначе и аз ще се включа някъде по трасето . И да ме искате и да не ме искате отзад съм на опашката. С надпис на гърба: Край на колоната

      Коментар


      • #93
        До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

        С Петър Ценков имаме една подобна идея и ако всичко е наред откъм техника и травми (пази боже) сме решили да направим сериозен експеримент
        Ще караме на състезанието "24 часа на Атина"(само за джипове) през ноември, 1000 км. от които 810 състезателни, 190 преход, по роудбук с две почивки по половин час
        Старта е в 12 на обяд, до другия ден на обяд...голямо предизвикателство, джиповете обикновенно се сменят пилоти с навигатори, а ние ще си сменяме...АТВ-та
        Чакаме само разрешение от гръцката федерация, тъй като по закон след залез слънце мото състезания не може да се организират...
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-08-09, 21:50.

        Коментар


        • #94
          До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

          Снощи се поналожи да покараме 2-3 часа по тъмно и със стандартното осветление в тоя прашоляк и си е живо тото, въпрос на късмет си беше че никой не се преби, ще взема да пробвам тея баха китове за какво става на въпрос а и ако вече сте се подготвили за това изпитание нема да е лошо да споделите как сте се справили с осветлението.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #95
            До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

            Сега се прибрах от каране из балканя - беше готово да завали, на всякаде беше тъмно, а аз и колегата нямаме светлини или поне не бяхме взели, защото мислехме че ще е светло и времето ще си е ок... тааа направо да караш по тъмно е нещо неповторимо, пълни те с адреналин (па може и да те изпразни) и тва с колелета (M.T.B.), а въобще не ми се мисли така по тъмниците какво ще е на такъв дълъг преход. Абе мисля, че съм се превъзбудил, та ако има нещо моля да ме извините.
            [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

            Коментар


            • #96
              До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

              Спомням си с джипките на Ком-Емине, карахме около 6 часа на ден и го правихме за 5 дена. В този ред на мисли, трасето е около 550км офроуд. при скорост средно 20 км/ч прави около 28 часа време. Това е без зареждане, хранене, ремонт и т.н.
              Ако се тръгне в 2 сутринта и така до на другия ден по изгрев, може от 10 двойки някой и да успее. Според скромния си опит обаче, мисля че колоната от 10-те екипажа ще се разтегне със над 100км.
              Като теоретичен опит има шанс да се получи, но нека някой да се хване.
              Дали не е по-добре една машина да стигне, карана от няколко човека последователно.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #97
                До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                Хм!
                Мисля , че в случая идеята е да се видят възможностите на хората,а не на машините...
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • #98
                  До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Чакаме само разрешение от гръцката федерация, тъй като по закон след залез слънце мото състезания не може да се организират...
                  Снощи късно ми се обадиха, че разрешават да се пуснем след джиповете като асистенция на "24 часа на Атина"
                  Ако сме живи и здрави до тогава, експеримента ще се състои и ще отворя нова тема
                  Извинявам се, че оспамих темата...

                  Коментар


                  • #99
                    До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                    Мдам, гледам темата и се чудя кога ли ще стане това, че нямаме никакво свободно време ! От кръг на кръг сме тази година ...
                    Освен това ни се насъбраха и доста контузии нещо. Точно единият се оправи, друг се контузи ...
                    Е, все някога ще стане ! Аз не капитулирам пред предизвикателствата !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                      Като гледам календара няма да е преди края на октомври,ако е меко времето може и да пробваме
                      offroad фен
                      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                      Коментар


                      • До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                        Като гледам календара няма да е преди края на октомври,ако е меко времето може и да пробваме
                        Идеята за маршрта е супер. А, в крайна сметка, май не се е състояла тази екскурзия тази година, или бъркам? Имате ли трака за цялото трасе?

                        Коментар


                        • До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          С Петър Ценков имаме една подобна идея и ако всичко е наред откъм техника и травми (пази боже) сме решили да направим сериозен експеримент
                          Ще караме на състезанието "24 часа на Атина"(само за джипове) през ноември, 1000 км. от които 810 състезателни, 190 преход, по роудбук с две почивки по половин час
                          Старта е в 12 на обяд, до другия ден на обяд...голямо предизвикателство, джиповете обикновенно се сменят пилоти с навигатори, а ние ще си сменяме...АТВ-та .
                          Остава една седмица до нашия експеримент

                          Коментар


                          • До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Остава една седмица до нашия експеримент

                            Пожелавам ви всичкия възможен късмет и на двамата, както и, разбира се, успех в начинанието! Ще чакаме снимки и видео!

                            Коментар


                            • До: Ком-Емине NON STOP-Възможно ли е?

                              Всъщност доста отдавна мина - декември 09 - но беше успешен експеримента по издръжливост при каране по навигация.

                              Ето линка с всички подробности.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=52011&page=7

                              Само да отбележа че трасето на моменти граничеше с тежко ендуро, в други бързо рали, но нощното каране с нищо не може да се сравни. И НАВИГАЦИЯТА ПО РОУД - БУК - ПРЕЗ ЦАЛОТО ВРЕМЕ.
                              Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                              Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                              www.dakarbg.bg
                              www.rallyraid.bg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X