Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
    Това е яко



    А това вече го изяснихме, че не KAWASAKI взе победата а Сашо .
    Така е всички видяха , че ти беше с АТВ а Каранов ходеше пеш

    Коментар


    • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

      Първоначално публикуван от bate Emo 61 Преглед на мнение
      Това е фолклор ( народно творчество , с неизвестен автор ) много популярен в Боянските крьчми и някои Драгалевски ресторанти, с който народа вьзпява подвига на своя герой . Литературния прочит на творбите ясно показва влиянието на известни автори от времето когато народа ни се е борил срещу османския поробител . Да живее БЬлгария !!!!!
      Утре отивам да търся живи роднини на Адриана Будевска

      Коментар


      • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

        Първоначално публикуван от bate Emo 61 Преглед на мнение
        Така е всички видяха , че ти беше с АТВ а Каранов ходеше пеш
        Горе долу си прав добре че Сашо беше с Кавазаки че да е толкова малка разликата между 1во и 2ро място.
        Както споменах по рано имам вече богат опит и с 2те машини, вярвай ми разликата е от калта до стратосверата .
        А ти какво караше в Троян че съм на възраст и не помня дълго


        по-здрави
        Последно редактирано от Ico_Ns; 17-01-09, 23:51. Причина: правопис
        Око за око и светът ще ослепее

        Коментар


        • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

          "Берое" ШАМПИОН

          Коментар


          • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

            Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
            "Берое" ШАМПИОН
            Като каза ШАМПИОН се сетих да питам, докъде стигна селекцията на "Програма Шампиони"
            Четох във вестник "Борба", че Кушеви си купили Ямаха...

            Коментар


            • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

              Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
              Горе долу си прав добре че Сашо беше с Кавазаки че да е толкова малка разликата между 1во и 2ро място.
              Както споменах по рано имам вече богат опит и с 2те машини, вярвай ми разликата е от калта до стратосверата .
              А ти какво караше в Троян че съм на възраст и не помня дълго


              по-здрави
              За разлика в цената ли става вьпрос Поздрави за трикольора и аз мислех по вьпроса ---- поклон

              Коментар


              • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

                Първоначално публикуван от bate Emo 61 Преглед на мнение
                За разлика в цената ли става вьпрос Поздрави за трикольора и аз мислех по вьпроса ---- поклон
                И аз не си спомням, с какво се състезаваше bate Emo 61 на Дълбок Дол

                Коментар


                • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

                  Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
                  Като каза ШАМПИОН се сетих да питам, докъде стигна селекцията на "Програма Шампиони"
                  Четох във вестник "Борба", че Кушеви си купили Ямаха...
                  Цената на Бербатов била много висока за " Тотньм "

                  Коментар


                  • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

                    Първоначално публикуван от bate Emo 61 Преглед на мнение
                    Цената на Бербатов била много висока за " Тотньм "
                    Е, да, ама Тотнъм даваха поне някакви пари, а Еди Моторс само обещания...
                    Тя всъщност цялата им програма е едно обещание, евентуално и то в бъдеще необозримо...във ваучери

                    Коментар


                    • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

                      Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
                      И аз не си спомням, с какво се състезаваше bate Emo 61 на Дълбок Дол
                      Пред телевизора -- нали го предаваха директно Аз не сьм сьстезател , а и трябва ли Това 61 не са опаткани броики а г.

                      Коментар


                      • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

                        Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
                        Е, да, ама Тотнъм даваха поне някакви пари, а Еди Моторс само обещания...
                        Тя всъщност цялата им програма е едно обещание, евентуално и то в бъдеще необозримо...във ваучери
                        Тук вече не знам - клуб ---- тяхна си работа Само , че доколкото чета вьв форума дали една "BETA " на едно момче от Варна --- пряк конкурент на техен сьстезател . Но да не занимаваме хората прочети за Пламен Кунев при моторите Не е Дявол и не е черен Пс . това за ваучерите от личен опит или някой ти каза ?
                        Последно редактирано от bate Emo 61; 18-01-09, 09:53.

                        Коментар


                        • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 или по-точно ВСЕКИ СРЕЩУ ВСИЧКИ!!!

                          Слагам край на тази тема
                          Офроуда е за разтоварване и създаване на нови приятелства
                          90% от по горните постове всяват вражди и ненужни напрежения -
                          Всеки си кара каквото го кефи,то и затова има различни марки и модели
                          СТИГА ТОЛКОВА
                          от сега на татък ще изтривам всеки заядлив пост, свързан с марки,хора и отбори независимо в коя тема е!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X