Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А къде е Стефан?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: А къде е Стефан?

    Спокойно - всичко си му е наред. Все още си е Стефан и все още си пази буркана с болтове и гайки...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: А къде е Стефан?

      Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
      Спокойно - всичко си му е наред. Все още си е Стефан и все още си пази буркана с болтове и гайки...
      Измама, снимката е стара и е правена на улицате пред софийския дом на Стефан, познах по паветата и сградата отзад.
      Не ни мамете, ще додйдем и ще стане страшно, не може да носите на толкова.... пиене. Давайте ни го обратно, да не обърнем дебелия край с големите дамаджани. Троянски тротил и печена сланина ще донесем и ще Ви довършим окончателно.
      Последно редактирано от zzlatev; 12-01-10, 19:18.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: А къде е Стефан?

        Ето ви разковничето - защо мислите, че Стефан е отвлечен някъде далеч от дома си? Може да е отвлечен вкъщи!

        Коментар


        • До: А къде е Стефан?

          Пребрал се е, свърши се! Пуснали са го и вече си е в къщи и дори коментира Дакар по малките часове на нощта. Явно не са издържливи тия похитители, че да надвият на Стефановата психика.
          Може да се заключва темата, самоспасил се е. Като му попремине шока може и да разкаже за тежките мъчения и постоянния тормоз, на който е бил подложен. Дано се въстанови бързо.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: А къде е Стефан?

            Хайде идвай в Бургас, че има да даваш обяснения за това:
            Не разбрах само ролята на дългокосия, той е известен африкански мафиот, ползва нигерийски техники и внася млади негърки от ЮАР. Сигурно ще се включи на по-късен етап в измъчването, ако блондинките не сломят Стефан.
            Жена ми ме пита: къде са тези негърки и защо не съм довел поне една в къщи за домашна прислужница? Обясних, че ти ги вземаш всичките и нищо не остава за нея. Сега иска да говори с тебе по тоя въпрос.
            А тази обида, че съм " известен африкански мафиот", може да се измие само с индустриални количества "Jack Daniels".
            За твое добро, ела сам, че иначе ние ще дойдем да те вземем
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • До: А къде е Стефан?

              Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
              ... За твое добро, ела сам, че иначе ние ще дойдем да те вземем
              Потвърждавам!
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: А къде е Стефан?

                Носи Димпъл и кисели краставички.

                Коментар


                • До: А къде е Стефан?

                  Аз от три дни се крия и моля колегите от Форума да озаптят бандата на Жадните. Виждате, че дори и тук, публично, става ясно, че съм под угроза от отвличане. Ако три дни не пиша във Форума, идвайте да ме спасявате.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: А къде е Стефан?

                    Единия от жадните ми спомена, че му дължиш някакви африканки и си ги иска. Нямаш много време....
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • До: А къде е Стефан?

                      Мистерията беше разбулена. Стефан е бил отвлечен едновременно от две криминални групи - на Гладните и на Жадните. Първите са го мъчили с луканка, а вторите с алкохол. Последното е и причината за загубата на памет и несвързаната реч в първите постове във форума след завръщането.

                      Източник

                      Коментар


                      • До: А къде е Стефан?

                        Злати! Как можа да си помислиш, че те заплашваме? Това е просто една учтива, но настоятелна покана, интегрирана с алтернативно логистично решение
                        Димпъл-а по нашия край го раздаваме на бедните, а киселите краставички запазваме за да лекуват самотата на Белугата.
                        Бързо измисляй оправдание за младите негърки! Най-добре доведи една с тебе- с терористи можеш да преговаряш, но с жена от Бургас НЕ!
                        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                        No wahalla.

                        Коментар


                        • До: А къде е Стефан?

                          Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                          Злати! Как можа да си помислиш, че те заплашваме? Това е просто една учтива, но настоятелна покана, интегрирана с алтернативно логистично решение
                          Димпъл-а по нашия край го раздаваме на бедните, а киселите краставички запазваме за да лекуват самотата на Белугата.
                          Бързо измисляй оправдание за младите негърки! Най-добре доведи една с тебе- с терористи можеш да преговаряш, но с жена от Бургас НЕ!
                          Ей, вместо да ти доизградя имиджа на мафиот, аз май беля направих. Идавма да преговарям, какво пие жена ти? И дай акъл как да се подмазвам, че май по-добре отвелечен, отколкото съсечен.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: А къде е Стефан?

                            Ти само мини петолъчката.....
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • До: А къде е Стефан?

                              Нещо Стефан пак го няма?
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • До: А къде е Стефан?

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Нещо Стефан пак го няма?
                                Мда, и аз това гледам...
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X