Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подписите на Ясен

    Подкрепям!
    Тракторче-засрами се. Уж си редовен посетител на бара...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Подписите на Ясен

      Виноват! (човече си посипва главата с ВОДА)
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Подписите на Ясен

        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
        Виноват! (човече си посипва главата с ВОДА)
        В този студ?
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Подписите на Ясен

          Другояче казано, кисне в банята до източване на бойлера до капка.

          Коментар


          • От: Подписите на Ясен

            Ясене, къде си ходил снощи?
            ...що съм се бил прибрал снощи със синьото такси, ...
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • От: Подписите на Ясен

              Е, то аз ако помня какво съм правил - ще ме прибира ли синьото такси?

              Коментар


              • От: Подписите на Ясен

                Щом не те даваха по талавизията преди да те качат в синьото такси, значи няма проблем, че не помниш:-)
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • От: Подписите на Ясен

                  Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                  Щом не те даваха по талавизията преди да те качат в синьото такси, значи няма проблем, че не помниш:-)
                  Не се знае.

                  Коментар


                  • От: Подписите на Ясен

                    Опитат ли се да ме арестуват - веднага парите вадя и ги питам колко струват.
                    Колкото-толкова, без проблем език намирам, защото мистър Несс - дори и ти си корумпиран!

                    Платих на водача на таксито с големия син буркан - той бил разбран, кълве на 10DM и вече не си хулиган!
                    Подадох му парите като го гледах във очите... измивам своите ръце, щом ги давам от сърце!

                    Коментар


                    • От: Подписите на Ясен

                      Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
                      Опитат ли се да ме арестуват - веднага парите вадя и ги питам колко струват.
                      Колкото-толкова, без проблем език намирам, защото мистър Несс - дори и ти си корумпиран!

                      Платих на водача на таксито с големия син буркан - той бил разбран, кълве на 10DM и вече не си хулиган!
                      Подадох му парите като го гледах във очите... измивам своите ръце, щом ги давам от сърце!
                      WTF..?!!

                      Коментар


                      • От: Подписите на Ясен

                        Аз бих заложил на това.

                        Коментар


                        • От: Подписите на Ясен

                          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                          Аз бих заложил на това.
                          К`во пък е правил Ясен в Кубрат... Уж беше у нас на гости... Леле как сме се напили!

                          Коментар


                          • От: Подписите на Ясен

                            Нов подпис в съответствие с животрептущите проблеми:
                            Лотарията "Лукойл" - през месеците януари и февруари, бензиностанциите в страната ще продават нафта, течна до -5, -10, -15 или -20 градуса по Целзий, партидите са случайно разпределени
                            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                            No wahalla.

                            Коментар


                            • От: Подписите на Ясен

                              По повод въпросния подпис на Ясен днес имах интересно преживяване на Лукойла до Бизнес Парка:
                              Масово накачени табелки "Не работи" по пистолетите на колонките. За малко да си тръгна без да заредя (А95).
                              Оказа се че на 3 от 4 пистолета (2 дизел и един А95) на всяка колонка правят "технологична профилактика". Или казано с други думи: Замръзнала им е нафтата в резервоарите.

                              П.П. На мен ми наляха течен бензин от четвъртия пистолет на колонката, който не беше в ме... ъ-ъ-ъ такова... профилактика
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Подписите на Ясен

                                Толкова съм бърз, че нямам конкуренция
                                danika: нещо като институционален травестит - до кръста съд, а от кръста надолу МВР
                                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                                No wahalla.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X