Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изтаковахме го тоя форум

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
    Хайде бе - руските *патреоти* - много се бавите

    ... кога последно бехте в мадър - раша ,,,, коя година
    И - тишинааааа ,,, - като в едно рашко клипче...

    Честно казано , докато не се разцъках насам натам из темите , никога не съм си представял че има толкова много отпадъци сред потребителите на този форум...

    Айде лека нощ..

    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Почна сам да се цитираш,гледай да не почнеш да спориш сам със себе си.

      Лека
      Последно редактирано от BENZBOSS; 02-02-24, 00:14.

  • #47
    Просто не можем да спорим и защитаваме вижданията и убежденията си без някой да не те нарече с някакво определение.То нали,за това е демокрация,за да може всеки да има мнения и убеждения.Явно не сме дорасли,за това,а и явно така е устроен света,разделя и владее,дава хляб и зрелища.И това не е само в този форум.

    Коментар


    • #48
      Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
      Просто не можем да спорим и защитаваме вижданията и убежденията си без някой да не те нарече с някакво определение.То нали,за това е демокрация,за да може всеки да има мнения и убеждения.Явно не сме дорасли,за това,а и явно така е устроен света,разделя и владее,дава хляб и зрелища.И това не е само в този форум.
      Изисква се значителна емоционална интелигентност и житейски опит от болшинството от участниците за да може да се проведе дискусия по силно поляризирани теми.

      Особено трудно се постига нормален разговор с арбитри, които не могат да напишат дори едно изречение без правописна грешка и интелект около колкото е личното им тегло.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • gy6ter
        gy6ter коментира
        Редактиране на коментар
        И толерантност все пак.

    • #49
      [QUOTE=BatGeorgeone;,....... и интелект около колкото е личното им тегло.[/QUOTE]

      ​​​​​​Я сам за МЕНСА по таз логика
      Черно, мирише и разваля характера!

      Коментар


      • Никола
        Никола коментира
        Редактиране на коментар
        Абе Драго, полях се с безалкохолното кат се разхилих.

      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Не се ласкайте, и аз съм дебел ама не съм арбитър, този който визирах е надали и 60-70 кила с мокри гащи, а неговите гащи са мокри доста често

      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        15 години ще станат и още не си разбрал кое как става

    • #50
      Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
      Просто не можем да спорим и защитаваме вижданията и убежденията си без някой да не те нарече с някакво определение.То нали,за това е демокрация,за да може всеки да има мнения и убеждения.Явно не сме дорасли,за това,а и явно така е устроен света,разделя и владее,дава хляб и зрелища.И това не е само в този форум.
      Добро утро !

      Най забавното е че точно тези , които се смятат за автентични демократи най много обичат да дават определения и да лепят етикети.

      Само че когато се стигне дотам физически да застанат зад написаното обикновено се изхлузват. Хем и най тъпия би трябвало да знае че в Нета пълна анонимност няма.

      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • gy6ter
        gy6ter коментира
        Редактиране на коментар
        Мдааа,някъде писах за един ринг,боксови ръкавици,може шах,табла,не се сърди човече и други подобни,ангажиращи двама, четирима и т.н. спорещи .За самоспорещи- огледало .

    • #51
      Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
      Да , питам , дотук вие скорпион и самодържец кога за последен път сте посещавали РФ с паспортите които твърдите че имате оттам като техни граждани.

      Аз последно съм ходил 2019г.

      .... с виза естествено...

      Иначе преди 2 месеца бях в Армения.
      Последно бях в Русия и Украйна през 2019, преди ковида. И? Какво следва?
      А за "отпадъка" също лично ще ми го кажеш? И после претендираш, че не щат да общуват!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #52
        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение

        Последно бях в Русия и Украйна през 2019, преди ковида. И? Какво следва?
        А за "отпадъка" също лично ще ми го кажеш? И после претендираш, че не щат да общуват!
        Покажи със съответния "цитат" къде съм ти давал такова определение ?
        Довечера ще ти пратя телефон ако има нещо , което желаеш лично да изясняваш, че сега съм на работа по точно обедна почивка.

        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #53
          Екстра си е форума. Кво не му харесвате?
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Нали….най-забавната тема е тая,единия от Англия се нервира защо други пишели от чужбина,втори му липсва някой да му застане пред него за да го…….бе не им понася алкохола и това си е

        • #54
          Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
          Покажи със съответния "цитат" къде съм ти давал такова определение ?
          Довечера ще ти пратя телефон ако има нещо , което желаеш лично да изясняваш, че сега съм на работа по точно обедна почивка.
          Пост 46, ама заеби, пак ще се изхлузиш. Както се изхлузи и след отговора ми, че съм живял дълго в Русия, че съм бил там през 2019. Питах те и какво от това, какво искаше да кажеш с тези въпроси? Ама .....
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #55
            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение

            Пост 46, ама заеби, пак ще се изхлузиш. Както се изхлузи и след отговора ми, че съм живял дълго в Русия, че съм бил там през 2019. Питах те и какво от това, какво искаше да кажеш с тези въпроси? Ама .....
            Така

            Хайде да караме подред .

            в пост едикойси не е споменат нито твоя , нито някой друг НИК така че какви претеНзИЙ имаш , саморазпознал ли си се като отпадък или какво ?
            Бил си последно в РФ 2019 , и аз също , даже по напред го писах .
            Зададох този въпрос , защото много хора с "компетентност" пишат 5 за 4 по на въпросът - как е там в русията.

            Сега за "изхлузването". Върни назад и виж кое , и най вече кога е писано ! Снощи близо 40 мин. чаках някой да врекне по въпроса .

            И понеже писането , хм, ми е доста досадно

            Не харесвам нито русия , нито руснаците (като цяло) ,това няма общо с географията , а с устройството и манталитета на почти цялото екс. съветско пространство , даже и в азиатската му част.

            Което съвсем не значи , че ако се появят опции да се вадят кинти оттам , харесването и нехаресването ще са някакъв фактор.




            п.п.


            Забравих да кажа нещо и на русофилите

            не си въобразявайте , че някой там ви счита за братя ,братушки или нещо подобно. Било е преди 40 години , сега масовката ви презира , даже не ви мрази...


            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • #56
              Да попитам понеже темата е за изтаковане и като попитам някой "къде ти правиха колата", отговора основно е "абе едни пед@ли до нас", та ние "майсторЕте" днес имаме ли празник .......
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #57

                #44.1
                Самодържец коментира
                Днес, 14:22
                Алоу, не се пени като бясно куче. Понеже много ти знае устата. Къде ме сложи и мене при руските граждани и руските паспорти, че съм го и твърдял.
                -----------------------------------------------------------

                Опс - извеявмам се... , ти какъв си по произход- укроп-сланиноядец ли ?... или си някакъв мелезняк ?...

                ..... преди *аватара* ти беше путкински , сигур затуй сам съ обръкал...
                Последно редактирано от nbajani; 02-02-24, 19:00.
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • Самодържец
                  Самодържец коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не посягайте на Путин. Той е най-големия тЕрикат. Хванал е едно 140 милиона балъка да бачкат, а и да умират, за него там, плюс още 6 милиона тука - да му ръкопляскат. Отделно до скоро повече от половин Европа му се възхищаваше и вярваше, а в цял свят беше по кориците на списанията. Голям шашкънин излезе, добре че се осра до ушите, та да ни просветне на всички. Само където цената е твърде висока.

                • Самодържец
                  Самодържец коментира
                  Редактиране на коментар
                  А като гледам на тебе аватара ти е една куха и безизразна кратуна. 😉

              • #58
                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Да попитам понеже темата е за изтаковане и като попитам някой "къде ти правиха колата", отговора основно е "абе едни пед@ли до нас", та ние "майсторЕте" днес имаме ли празник .......
                Не е така. Тази тема е супер-сериозна , и в нея МОНТЬОРИ (гайкаджии) не трябва да влизат...!!!



                Наздраве !
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • #59
                  доблестния и яростен Скорпион бг , който е спец по русията , а най вече по "изхлузването" никакъв го няма.

                  Преди 2 ч. му писах ЛС , но ни вопъл ни стон...
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • mishomishev
                    mishomishev коментира
                    Редактиране на коментар
                    nbajani - и мен ме е ял Скорпиона но от друга страна сме спазвали долу горе добрия тон. Да ти кажа най добронамерено че сега минаваш границата - щото човека каза каквото трябва. Сега вече отиваме на заядливост... И просто не си струва...
                    И то точно така по тоя начин се губят форумци - сега дали са хубави или лоши - такива са ДРУГИ НЯМА... така че трябва да работим с каквото има.
                    Абе мама му стара - толкоз други теми има - толкоз ли не можем да намерим общ език???

                  • nbajani
                    nbajani коментира
                    Редактиране на коментар
                    Мишев , съгласен съм с повечето неща които си написал , но има определена категория хора , които си мислят че Нета е нещо извън време и пространство .

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X