Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изтаковахме го тоя форум

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изтаковахме го тоя форум

    Върви Дакар , ни тема ни нищо. Павлин Надворни на Глобъл соло челиндж-нищо. Африка еко рейс - нищо. Всичко де беше извън асвалта беше тема туканка да си се просвещаваме един друг. Съсипахме я тая савана.

  • #2
    🥃🥃
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Предполагам нещата са тръгнали на разтурия още когато се е пръкнало концептуалното недоразумение, наречено суф.
      Или като модерният човек е взел да го взема на сериозно.
      Форум0 просто следва ритъма на времето
      Враг усраине

      Коментар


      • emanuilis
        emanuilis коментира
        Редактиране на коментар
        С годините, намалява мотивацията за притежаване на „кола-трактор" и разумът заема водеща позиция.

        Който успя да си продаде „уникалната" бангия, успя. Другите си я гледат как се разпада в гаража.

    • #4
      Ма то и техническите теми замряха. Аз от тука може да се каже , че бая неща запалих в живота. Отделно много разбиращи хора се обидиха и не влизат. Ясно е че връщане назад няма

      Коментар


      • #5
        Компетентните хора които пишеха тук им омръзна във всяка техническа тема да се обръща на говорилник или да им обясняват, че не е " баш тъй". Или нов човек задава конкретен въпрос и му се казва:"ползвай търсачката".

        Коментар


        • #6
          Новото поколение е научено да си купува преживяванията във виртуален вид. Защо ти е да знаеш как да поправиш офроуд возилото на терен, когато скоро ще ти прожектират докато спиш как побеждаваш в Париж-Дакар (провеждан за "удобство" между Лос Анджелис и Сан Франциско)?
          И какъв форум ви гони, когато средната възраст на туристическа група гони педесетака?

          Коментар


          • #7
            То фейс буклук0 чувам станал вече демуде и пенсьонерска седенкя
            Враг усраине

            Коментар


            • #8
              Първоначално публикуван от pan_rt Преглед на мнение
              Ма то и техническите теми замряха. Аз от тука може да се каже , че бая неща запалих в живота. Отделно много разбиращи хора се обидиха и не влизат. Ясно е че връщане назад няма
              Може би е част от народопсихологията на българинаТова се вижда и в другите форуми, и във Фейса...Знаещият губи време, полага усилия да обяснява, и после хейтърите го попиляват, и му развалят настроението.Много често и "питащият" вече си е изградил лично мнение, и всяко друго, дори и компетентно, няма да го накара да промени своето.Ако си нямаш работа, пиши...Прави впечатление и по улиците, шофьорите често не са колеги, а врагове

              Коментар


              • #9
                Одъртяваме бавно,неусетно почти
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • ezhko
                  ezhko коментира
                  Редактиране на коментар
                  Надай се

              • #10
                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                То фейс буклук0 чувам станал вече демуде и пенсьонерска седенкя
                Щото иска да можеш и да четеш, а не само да зяпаш картинки

                Коментар


                • #11
                  Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  То фейс буклук0 чувам станал вече демуде и пенсьонерска седенкя
                  При мен във фейса ми излизат повече реклами за украински милфове отколкото в едновремешния ампланд точка ком, смятай на къде отива света
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #12
                    Е на тебе ли баш да обяснявам ( и баш аз ли ) за таргетирането на рекламите .

                    Коментар


                    • ezhko
                      ezhko коментира
                      Редактиране на коментар
                      Той се хвали...

                  • #13
                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение

                    При мен във фейса ми излизат повече реклами за украински милфове отколкото в едновремешния ампланд точка ком, смятай на къде отива света
                    Слушай, слушай това:

                    На един приятел жена му вдигнала кейс моменталически да разкара пай хола понеже... И пречел на рекламите у фейс буклуко ?!?
                    Фак ми!
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #14
                      Аз все си мисля, че форумите ще се върнат на мода.
                      Реално ако искаш систематизирана информация въе фейса и инстаграм няма как да се направи.
                      Нито дискусия може да се поддържа, нито да се подреди някакво инфо.

                      Тук най-основният проблем си остана лошата поддръжка на мобилни устройства и катастрофалният начин за качване на снимки.

                      Или казано в тон с форума - Състезаваме се в Рали Дакар с Уазка поддържана с тел и пирони. Всичко се крепи на един инат и спомени от миналото.

                      Коментар


                      • #15
                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Аз все си мисля, че форумите ще се върнат на мода.
                        Реално ако искаш систематизирана информация въе фейса и инстаграм няма как да се направи.
                        Нито дискусия може да се поддържа, нито да се подреди някакво инфо.

                        Тук най-основният проблем си остана лошата поддръжка на мобилни устройства и катастрофалният начин за качване на снимки.

                        Или казано в тон с форума - Състезаваме се в Рали Дакар с Уазка поддържана с тел и пирони. Всичко се крепи на един инат и спомени от миналото.
                        Ако знаеш , колко си прав !
                        лошото , и че много Колеги вече не са между нас идва ми да изкрещя толкова силно , да ги събудя и да се върнат но уви !!!!
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X