Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един мъж го спряли за превишена скорост, а той започнал да се оправдава:
    - Хора, знам, в грешка съм, но ми се обади съседа, че жената е с любовник вкъщи!
    Полицаите го пуснали, без дори документите да му проверят. Прибрал се вкъщи, разказал на жена си, как се е измъкнал. След седмица нея я хващат с превишена скорост и тя решава да се оправдае със същото:
    - Бързам хора, че съседката ми се обади, мъжът ми е с любовница вкъщи!
    Е... проверили хората и документите, и аптечката, и светлините, и застраховката, и справки направили, и така... цели 3 часа.


    Мъжка солидарност
    LZ1ZAH

    Коментар


    • От: Вицове

      Спирките на градския транспорт са специално конструирани за нашия климат.
      Специалистите са се постарали. В случай на жега са направили прозрачен покрив.
      В случай на вятър - процепи между стените. И в случай на студ - железни седалки.
      *************
      Намерих в Интернет параметрите на идеалната фигура…Измерих се....
      Да ви кажа: Открих им няколко сериозни грешки…
      *************
      Днешните деца на тригодишна възраст вече могат да отключват айфон и да си пускат на него любимите си приложения. А какво правех аз на тяхната възраст?... Ядях пясък.
      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
        ... А какво правех аз на тяхната възраст?... Ядях пясък.
        Е, то пясъка е с високо съдържание на силикати, та при нужната концентрация и замърсеност, може да се каже, че си се опитвал да си изградиш полупроводников процесор директно в стомаха. По неостаряващия научен метод "Догодиго" Пък сега к'во? таблети, айфони ... дилетантщина
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: Вицове

          Виждам в опашката пред касата една страхотна блондинка, която стои малко по-напред, маха ми дружелюбно и ми се усмихва. Не мога да разбера, защо едно такова парче ще маха на мен и при това тя ми изглежда позната, обаче не мога да кажа от къде. Ето защо й казвам:
          - Извинете, познаваме ли се?
          Тя отговаря:
          - Не съм много сигурна, но си мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
          Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
          - За Бога! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на моята ергенска вечер върху масата за тенис пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше с мокра целина и ми навираше краставица в задника?
          - Не - отговори студено тя... Аз съм класната ръководителка на вашия син.


          Диpектоp на мебелна фабpика отишъл в командиpовка в Паpиж. Вpъща се и разказва впечатления:
          - Страшен град! Какви улици, какви магазини!
          - А жените?
          - О-о! Какви жени! Мечта! Разбират те от половин дума! Ето например аз - влизам в едно кафене, сядам на масата. При мен сяда една много красива мадама. Веднага се сети, че не знам и дума френски. Нарисува ми на салфетката чашка. Аз й налях шампанско. Нарисува цигара - дадох й цигара. Нарисува две танцуващи фигурки. Поканих я на танц, потанцувахме.
          - А после?
          - Нарисува легло...
          - А ти?
          - Хмм... и досега се чудя - как позна, че съм диpектоp на мебелна фабpика...

          Из медицински протокол за нанесени физически травми:
          - По тялото на пострадалият се забелязват синини с размери колкото монети от 10 и 20 стотинки, а общата им площ е 4 лева и 50 стотинки




          След фирмен купон мъж със страхотен махмурлук пита жена си:
          - К`во стана вчера?
          - Ами, какво, ти се напи безпаметно и се опозори пред шефа си!
          - У, да му сера..
          - Да, да, точно това направи в хола и той след това те уволни...
          - У, да го еба...
          - Тая работа я свърших аз. От утре пак си на работа...
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            ...
            След фирмен купон мъж със страхотен махмурлук пита жена си:
            - К`во стана вчера?
            - Ами, какво, ти се напи безпаметно и се опозори пред шефа си!
            - У, да му сера..
            - Да, да, точно това направи в хола и той след това те уволни...
            - У, да го еба...
            - Тая работа я свърших аз. От утре пак си на работа...
            Те тук един грузинец би казал - да пием за нашите прекрасни половинки...

            Абе, Боре, дано се видим, че да обменим по чаша мисли--

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Абе, Боре, дано се видим, че да обменим по чаша мисли--
              За мен ще е удоволствие.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Вицове

                Само да не ги объркате с мюсли...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Тцъ, още правим разликата между прясно мляко и майчино мляко
                  Начин на добиване и начин на употреба.


                  Боре, ако не дойда лично до Русе, ще пратя доверен човек да почерпи от мое име!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Чапай и Петка бягали от белогвардейците и стигнали до запустяла къща край една гора, пред която имало кладенец. Скочили в кладенеца и решили да се правят на ехо. Дошли белогвардейците, огледали се и казали:
                    – Къде ли са? Може би в гората…
                    – …в гората, в гората – се чуло откъм кладенеца.
                    – А може би са в къщата…
                    – …в къщата, в къщата – пак се чуло от към кладенеца.
                    – А може би са на полето?
                    – …на полето, на полето…
                    – А може и да са в кладенеца…
                    – …на полето, на полето…
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Скарало се момиче с приятеля си. Стои в автобуса и плаче.
                      На отсрещната седалка, малко момиченце я гледа жално и любезно пита:
                      -Плачеш, защото си дебела ли?

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Една блондинка казва на друга:
                        - Вчера си направих тест за интелигентност.
                        - И какъв е резултатът?
                        - Всичко е наред, отрицателен е.

                        На сутринта жената казва на мъжа:
                        - Пешо, тази нощ насън говореше много неприлични неща за моята майка.
                        - Тази нощ въобще не съм спал!!!

                        След първата брачна нощ:
                        - Ти ми каза, че беше девствена...
                        - Че аз бях, питай Иван!

                        Прибрал се една вечер един мъж много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал.
                        Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър.
                        -Ама аз мъртъв ли съм. Не може да бъде, трябва да живея още - захленчил мъжът.
                        -Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш.
                        -Добре... пусни ме във ферма близо до дома ми.
                        Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма.
                        При него идва петелът и го пита:
                        -Как е, как е, май ти е първи ден днес?
                        -Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна, отговорил оня.
                        -Ясно - ще снасяш. Напъни се и ще ти олекне.
                        Напънал се оня и снесъл. След това пак се напънал и пак снесъл. Олекнало му много и решил пак да снася.
                        В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла:
                        -Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло!

                        Жена удря мъжа си с горещия тиган по главата с крясъци:
                        - Това е за всички изневери!
                        Мъжът:
                        - Имаш странен начин за извинение...

                        А къде Ви е тоалетната?
                        - По коридора, втората врата вляво.
                        - А вестник има ли?
                        - Защо? Има си тоалетна хартия!
                        - Добре, тогава ще почета някой шампоан.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Един бизнесмен казва на друг:
                          – Кризата се оказа по-страшна от развода – хем загубих половината си пари, хем си останах женен.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Двама българи отишли в командировка в чужбина. Настаняват се в хотелската стая и гледат - има топла вода. Единият казва:
                            -Иване, има топла вода.
                            -Жалко, че няма да останем до неделя, за да се изкъпем
                            ************
                            Не стига, че гърми да ме трепе, ами и святка да види къде съм..
                            ************
                            Опит - това е, когато направиш грешка и си кажеш: "Така си и знаех"
                            ************
                            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Телефонът на рецепцията в хотела звъни.
                              – Портиерът ли е? Елате бързо! Тъща ми иска да скочи от прозореца на шестия етаж!
                              – Но какво мога да помогна аз?
                              – Тоя ваш скапан прозорец не може да се отвори!
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Виц, виц ... колко да е виц. Чисто истинска случка отпреди десетина години. "Тъщата" на Борко ме подсети...

                                Прибираме се към Стара Загора, трима души и багаж натъпкани в едно Самурайче, съответно по шосето и полека. По някое време ни изпреварва едно Алеко и малко преди да се загуби зад поредния завой, набива рязко спирачките, шофьора (млад мъж, около метър и деветдесет) слиза, отваря задната врата с ряз, изправя се на нокти и ... набива един зврски тупаник по покрива на колата. Седи две секунди със затворени очи, след което набива още един як тупаник.
                                В началото си помислихме, че Москвето нещо е дало фира, обаче като наближаваме, виждаме че на задната седалка всъщност стои някакво бабе, свито едва ли не в поза "зародиш" и с еееееей такива големи, пълни с чист ужас очи. В това време пича, без да продума и думичка, набива един последен шут в гумата на колата, трясва вратата, сяда си на мястото, пали и отфучава с мръсна газ.
                                А ние и тримата едновременно промърморваме: Мдааа ... размина и се на тъщата! След което се спукахме да се хилим

                                ;-----------------

                                И един виц като виц:

                                Отива даскалицата с класа на посещение в музея. На другия ден следва "разбор на полета"
                                - Кажи, Петьо, какво ти хареса най-много в статуята на Венера?
                                - Дупето!
                                - Марш навън! Гошко, кажи ти какво ти хареса най-много?
                                - Циците, госпожо!
                                - Мръсник! Простак! Марш! Марш! ... Така... Иванчо, кажи...
                                - Спокойно госпожо - прекъсва я Иванчо - направо излизам.
                                Последно редактирано от tef4o; 28-05-14, 08:29.
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X