Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Едно момиче за да бъде принцеса баща й трябва да е крал................... ама МНОГО да е крал.....

    ***

    В България с финанси се занимават хората, чиито пари са в чужди банки, а с образование - хората, чиито деца учат в чужбина.

    ***

    Иронично е, че банкноти с Алеко Константинов (100 лв.) са обикновено в задния джоб на Бай Ганьовци
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Вицове

      Две мутри са на почивка в Бразилия. Цялата група излиза от туристическия автобус и екскурзоводът предупреждава:
      - Господа туристи, имайте предвид, че половината от населението на страната е болно от СПИН, а другата половина от туберкулоза.
      Едната мутра се била заплеснала някъде и пита:
      - Кво каза тоя бе?
      Вторият отговаря:
      - Каза, че може да чукаме само тия дето кашлят...

      *****************************************************************

      И следва доста черен хумор!

      Честит ти рожден ден и да живееш още толкова
      Десетокласник от Кърджали към своя съученичка.

      **************************************************************************

      Пиян се прибира късно вечерта през гробищата и гледа някакъв тип чука мадама върху един гроб.
      - Ей, пич, дай малко и аз, а?
      - На ти лопатата, изкопай си сам нещо!

      **********************************************************************************************

      - Вчера тъща ми я ухапа кучето.
      - И как е тъщата днес?
      - Тя е добре, но горкото псе цяла нощ повръща..

      *****************************************************************************************

      Една баба продава ябълки на пазара и вика:
      - Яаабълки от Чернобил! Купете си ябълки от Чернобил...
      Един човек я пита:
      - Абе, бабо, имаш ли акъл, кой ще ти купи ябълките като им правиш такава реклама?
      - Аааа, купуват, чедо, купуват. Я снаха за свекърва, я свекърва за снаха...

      **************************************************************************************************************

      Връща се малкият Иванчо от училище и баща му го посреща:
      - Как мина денят?
      - Ами в час по трудово, учителката както носеше един буркан с лепило се спъна, буркана се счупи и дланите й залепнаха към пода...
      - И отлепихте ли я? - попитал бащата.
      - Охоо, даже по-смелите по два пъти!

      ************************************************************************************************************

      Един човек вървял, вървял през пустинята - потен, жаден и уморен. На края на силите си стигнал до един оазис, където забелязал някакъв бункер. Влязъл с надежда в него и учуден видял Хитлер и д-р Менгеле залегнали върху някакви чертежи:
      - Абе хора, вие живи ли сте бе? Какво правите тук?
      Хитлер му отвърнал:
      - Че сме живи - живи сме, не виждаш ли?
      - Ами какви са тези чертежи?
      Хитлер:
      - С доктора се опитваме да направим бомба, която да убие един милион евреи и 10 камили.
      - Но Фюрер, защо точно 10 камили!
      Хитлер се обърнал към д-р Менгеле и му намигнал:
      - Докторе, казах ли ти, че никой пак няма да попита за евреите!
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Вицове

        Безработен кандидатства за работа като чистач на тоалетните в Майкрософт.
        Шефът на Човешки ресурси го вика на интервю, а след това му организира изпит, като го кара да отпуши една тоалетна.
        След изпита му казва:
        - Назначен си, дай ми email-а си и ще ти изпратя формулярите, които трябва да попълниш, както и датата, и часът, когато да дойдеш на работа.
        Човекът отчаяно му отговаря, че няма компютър, нито e-mail....
        Шефът на човешки ресурси му казва, че съжалява, но след като няма email, това означава че не съществува във виртуалното пространство, а след като не съществува, не можа да получи работата в Майкрософт.
        Човекът излиза отчаян, без да знае какво да прави, само с 10 долара в джоба.
        Решава да отиде в супермаркета и да купи 10 кг ягоди, като тръгва от врата на врата, за да ги продаде... За по-малко от два часа удвоява капитала си. Повтаря операцията три пъти и се прибира с 60 долара в джоба! Осъзнава, че може да продължи по същия начин. Започва все по-рано да излиза от къщи и да се прибира все по-късно и умножава парите с всеки ден... Купува ръчна количка, после камион и след известно време се оказва на чело на малка флотилия за доставки... След 5 години Човекът вече е собственика на една от най-големите мрежи за дистрибуция в САЩ.
        Тогава се замисля за бъдещето на семейството си, решава да сключи застраховка живот. Обажда се на застраховател, избира си план и когато разговорът наближава края си, застрахователят го пита за e-mail-a му, за да му изпрати офертата. Човекът отговаря, че няма e-mail.
        - Интересно, - казва застрахователят - нямате e-mail, а сте успял да построите тази империя! Представете си къде щяхте да бъдете сега, ако имахте e-mail...
        Човекът се замисля и отговаря:
        - Щях да чистя тоалетните в Microsoft...

        Коментар


        • От: Вицове

          Умрял Тито. В Югославия обявили "мука" (национален траур).
          Граждани, неразбрали какво не бива да правят по време на
          траура, звънят в националното радио да питат:
          - Да пиемо мое ли?
          - Не мой! Мука!
          - А да играмо?
          - Не мой - мука. Да ви е тужно!
          - А да йебаме мое ли?
          - Мое. Али свакой со своя жена - да му е тужно. Да е пуна муката!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Вицове

            По тоя повод ...

            Някакво кърканде тръгнал да се прибира, обаче на пияна глава объркал пресечките и по някое време - наляво кръстове, надясно кръстове ... гробища! Аха да се притесни, ама то пияна глава притеснява ли се? Тъкмо в тоя момент се сетил, че шлифера му е с бял хастар и решил да си поиграе на привидение. Обърнал шлифера на обратно, метнал си го на главата и се заклатушкал между гробовете с викове "Уууууууу, УУУУуууу.."
            По някое време стига до края на гробищата и ахаааааа да прескочи оградата - пазача на гробищата ТРЯС с лопатата зад врата и си мърмори:
            - А, без тия. Забавлявайте се колкото искате, обаче никакво напускане на територията!
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Дете към майка си:
              - Мамо, сладоледа по-полезен ли е от кренвиршите?
              - Сине, днес и цигарите са по-полезни от кренвиршите...
              Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

              Коментар


              • От: Вицове

                Вик в навалицата:
                - Ей, някой да е губил пачка пари, залепена със зелена лентичка?
                - Да, да! Аз я загубих!
                - Ето, намерих лентичката.
                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                Коментар


                • От: Вицове

                  На урок в началното училище на чина с Иванчо седи инспекторът. Учителката пише на дъската, но изпуска тебешира и се навежда да го вземе.
                  В същото време пита: – И така, деца, какво имаме тук?
                  Иванчо вдига ръка и отговаря: – Страхотен задник!
                  - Марш навън! Двойка! – изкрещяла учителката.
                  А Иванчо преди да излезе се обърнал към инспектора и му казал:
                  - А ти като не знаеш, недей да подсказваш!
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Жена, там ли си?" - вика мъжът от тоалетната.
                    Хартия ли искаш?" - пита тя.
                    Хартия си имам. Рутера рестартирай!
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Акула учи малкото си как се яде човек:
                      - Избираш жертвата и се приближаваш отдалече с перка над водата за да те забележи. После правиш бавно един голям кръг около него, след това втори, малко по-бързо и накрая един бърз близо до него и го изяждаш.
                      Малкото:
                      - Е за какво са ми тия кръгове, не може ли като го видя, направо да го изям?
                      - Може, ама ще трябва да го ядеш с л@йната.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Интересно, spell check-a ми подчертава думата лайно а правописния речник казва: Думата лайно е изписана правилно.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Някаква жена се нервира по телефона:
                          - Е, омръзна ми! Казах ти чист българси език, че ще дойда след десет минути! Какво само ми призвъняваш през половин час!?!

                          ;-------------

                          Грубиян:
                          Някакъв пич се прибира и пред асансьора се засича с щерката на съседите. Здравей, здрасти...
                          - Ей, много готина блузка!
                          - Нали? - цъфва в 24 карата усмивка момичето и прошепва влажен поглед: - А ако ти кажа, че под нея нямам нищо?
                          - А, не се притеснявай, ще пораснат ....
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Забелязвате ли, че от улиците изчезнаха всички монетни телефони?!
                            Направиха го, за да не можем никога да се измъкнем от Матрицата...


                            ****

                            Сомалийски имигрант пристига в Берлин.
                            Спира първият срещнат човек, дето вижда, и му казва:
                            - Благодаря Ви, господине. Германия ми позволи да живея тук,
                            даде ми жилище, помощи за храна, безплатно медицинско обслужване,
                            безплатно образование и никакви данъци!.
                            Минувачът му казва:
                            - Имате грешка, аз съм афганистанец.
                            Сомалиецът продължава нататък, среща друг минувач:
                            - Благодаря за красивата ви страна! и т.н.т.
                            А човека му казва:
                            - Аз не съм немец бе, аз съм иранец.
                            Сомалиецът не се отказал, продължава нататък,
                            стиска ръката на следващият минувач и пак го поздравява:
                            - Благодаря ви за всичко във вашата прекрасна Германия! и т.н.т.
                            - Абе човек, аз не съм германец, аз съм турчин!!!
                            - Е добре де, а къде са германците ?
                            - Къде, къде - погледнал си часовника минувача - на работа са в момента.
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Обажда се една жена на рецепцията и ми
                              казва:
                              - Тутитурум ту
                              А аз й отговорих:
                              - Тарататам та
                              И ме изгониха от работа.
                              Откъде да знам аз, че тя искала два чая стая 2...
                              Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Срещат се задник и лице.Лицето пита:
                                -Обясни ми защо е така? Еднакви сме на възраст, стопанката толкова се грижи, толкова милее за мен. Глези ме с разни кремове, води ме по козметични салони, понякога хирургично ме подмладява - и пак имам бръчки! А за теб почти не се грижи, пък си толкова гладък. Къде е тайната ти?!
                                -Ами, срал съм на всички проблеми...
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X