Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Глухо село, някъде на половината път за Владивосток (тоест - на майна си райна ). Лекарски кабинет.
    - Ето, това е за нерви, това е срещу депресия, а това - за общо възстановяване...
    - Ъъъъ ... докторе ... нещо друго, освен водка нямаш ли?
    ---------------------
    Тинейджър пита:
    - Тате, литър бира много ли е?
    - А, зависи кой поред е моето момче...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      Жената:
      - Този панталон прави ли ме дебела?
      Мъжа:
      - Спри да обвиняваш дрехите...


      - Тате,какво беше това нещо,което е паднало във вашата спалня,че мама каза: " И господ не може да го вдигне...."
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Вицове

        Учителят пита Иванчо:
        - Виж сега, сметката е лесна: в едната ръка имам 6 бутилки, а в другата - 5. Какво имам тогава?
        Иванчо:
        - Проблем с алкохола...

        Коментар


        • От: Вицове

          Из форумите:
          - Защо викаш??!!
          - ЗАЯЛ МИ Е "КАПС ЛОКА"!! ТИ ЗАЩО ШЕПНЕШ?!!?
          - кх, кххъ, кхопи пейсттт..
          - наZдраве!

          Коментар


          • От: Вицове

            Страстна нощ. Тя:
            - Целуваш се божествено. Къде се научи?
            - В казармата.

            Коментар


            • От: Вицове

              Хубавите неща ставали бавно ...
              Ето защо ставам толкова трудно сутрин
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                Семейство брюнет и брюнетка.Жената ражда рижо бебе и изпада в паника.Как ще обясни на мъжа си,защо бебето е рижо.Миоли се на доктора да измисли нещо.Доктора мисли малко и казва:Като дойде мъжът ти,първо да дойде при мен.Идва човека и доктора го пита:Абе вие колко често правите секс?Човека вика:Мии по един път в месеца...
                Доктора го хваща за ръката и вика:А сега ела да видиш с тоя ръждясал х@й,какво си направил
                ........Сетих се как колегата черпи за щерката.............То детето вече е мома за женене. Идва една сутрин колегата и черпи че му се е родила щерка, но нещо намусен , псува. Питаме го що така , какво има - пък той какво да има , докато съм бил в чужбина / за кола / жената взела че родила. Ми това е хубаво , окуражаваме го ние. То хубаво но има една подробност - аз съм черен , жената и тя черна а щерката руса ! Ще я утепам , само да излезе от болницата !
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  ........Сетих се как колегата черпи за щерката.............То детето вече е мома за женене. Идва една сутрин колегата и черпи че му се е родила щерка, но нещо намусен , псува. Питаме го що така , какво има - пък той какво да има , докато съм бил в чужбина / за кола / жената взела че родила. Ми това е хубаво , окуражаваме го ние. То хубаво но има една подробност - аз съм черен , жената и тя черна а щерката руса ! Ще я утепам , само да излезе от болницата !
                  Абе за рижо и за черно имам обяснение,ама за русо...Всъщност и за русо имам"Роди ме мамо тъпа,пък сама ще се изруся...
                  А за черното:
                  Неккъв старец взел млада палава булка и му родила бяло бебе,още на деветия месец,Доктора му завидял:Абе дядка,как така бе.Та ти си толкова дърт...Дядката се тупа по гърдите и вика:Ааа,здрав съм,мотора работи,мотора работи.След девет месеца,пак така.Доктора вика:Еей дядка,как така бе.Дядката пак:Здрав съм,мотора работи.След още девет месеца пак му родила,ама тоя път черно.И доктора вика:Абе дядка,то тоа мотор убу работи,ама май е време да му смениш маслото

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    ьТВ ще стартират нов платен канал под името ьТВ History.

                    По него ще върви програмата от миналата година.
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Изтрий тук ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ с ключ или стотинка! ...и спечели нов монитор!!!!!!
                      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                      0885372997 - Дани

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                        Изтрий тук ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ с ключ или стотинка! ...и спечели нов монитор!!!!!!
                        А най упоритите ще спечелят безплатна почивка на 4ти километър

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          След секс Тя пита:
                          -Ти да не си таен агент?
                          - Защо?-пита той с широка усмивка.
                          -Знам ли?....Влезе, излезе- нищо не усетих.
                          sigpic

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Мъж към млада дама:
                            - Може ли да те почерпя едно питие?
                            - Алкохолът влияе зле на краката ми.
                            - Подуват ли се?
                            - Разкрачват се.
                            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                            0885372997 - Дани

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              На самотен остров в океана населението е само от черни, Единствения бял човек е мисионерът.
                              На вожда му се ражда дете. Бяло... Вожда бесен нарежда да му докарат мисионера.
                              Лют скандал, вожда обяснява на мисионера как ще го сварят жив, от краката му ще направят пържоли, от бутовете му кайма, а вътрешностите с ориз...
                              Разтреперен мисионерът започва да обяснява за генетиката, като основният му коз е, че в рода на вожда преди много години може да е имало бял човек, и сега след поколения гена се показва. За пример посочва козите пасящи наблизо:
                              -Ето вожде, виждаш ли стадото кози. Всички са бели, а има само една черна. Как така може да има черна...
                              Вожда помислил, помисли, па рекъл:
                              -Добре, няма да ти направя нищо, ще си живееш както досега, но при условие да си мълчиш за козите.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Секретарка и шеф в леглото:
                                - Шефе, вкарахте ли го вече?
                                - Да, целия.
                                - Ауууу, колко е голям!!!
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X